Treść opublikowana przez Tyrath
-
Klakson
Z tym, że dojście do blaszek jest beznadziejne i nie wiem, która jest która, dlatego proszę kogoś kto ogarnia o rysunek bądź schemat
-
Klakson
Są 3 wsuwki, 4 blaszki i 2 kable. 2 wsuwki są na jednym kablu, trzecia wsuwka jest na drugim kablu. Złącznienie dwóch wsuwek z osobnych kabli 1 z 3 lub 2 z 3 powoduje trąbnięcie. Ktoś kojarzy które wsuwki wsunąć w jaką blaszkę? Dodam, że złożyłem to tak leciały zagięcia kabelków, pasowały mi idealnie.
-
Klakson
Rozbierałem poduchę i kierownicę. Poskładałem jak było i klakson mnie straszy po zapłonie. Ma ktoś może schemat jak to podłączyć? Może coś pokręciłem. Afn 99r
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie potrzebuję pomocy, zacząłem montować dzisiaj tempomat (b5 AFN 99r) Może ktoś podać jaki numer pinu odpowiada danemu kolorowi kabla w białej kostce? Kolory coś się nie zgadzają z tym co jest w opisie. Zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, bo fura stoi w garażu w częściach a na poniedziałek jej potrzebuję
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Również interesuje mnie przeróbka turbiny, ktoś wie coś więcej?
-
Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
Super, dzięki! Z nieba mi spadasz bo nie chcialo mi sie tego rozbierać, zwłaszcza, że za oknami zimnicq Jednak małe sprostowanie do tego co kolega napisał. VAGiem można wykonać tylko ostateczne korekty położenia wskazówki, wartość nominalna u mnie była 128, zakres korekcji to około 122 do 135 (nie pamiętam dokładnych wartości). Zakres ten umożliwia korekcję położenia wskazówki o jakieś 2-3mm w każdą stronę, a u mnie wskazówka jest przesunięta o ćwierć baku Jeszcze jedno, jeżeli ktoś jest zupełnie zielony to po wejściu w instruments należy przejść do adaptation i tam dopiero wpisujemy kanał 30. Tak czy siak warto wiedzieć bo jeżeli przestawię ręcznie wskazówkę, poskładam licznik to mogę jeszcze dokonać ostatecznych poprawek.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
Siema, u mnie problem rozwiązany. Z nudów bawiłem się vagiem w niedzielę i przy teście zegarów wskazówka nie zatrzymuje się w połowie i wychodzi za skalę. U mnie wystarczy przełożyć wskazówkę. Przy poprzednim teście pewnie gapiłem się w monitor zamiast obserwować zegary. Mam nadzieję, że kolega DZunior1987 już sobie poradził.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Kontrolka ciśnienia oeleju
Heheheh, widze z buta ziomek na ostro wjeżdża na forum i się w tańcu nie pierdyka sorry za offtop, ale Dev nie wysilaj się, jak jest mądrzejszy to machnie jeszcze kilka monologów i sam sobie 'rozwiąże' problem. A co do oleju to słuchaj się kolego 'starszych', oleje zalecane przed 20 latami były dobre do samochodu, który był nowy. Dzisiaj taki silnik jest dużo bardziej wyeksploatowany i niestety trzeba głębiej się zastanowić co mu lać.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Płukanie układu a rozcieńczenie płynu do wspomagania
Rozcieńczanie po to żeby płyn był rzadszy i dobrze wypłukał układ, mam tam straszny syf. Zalewanie i spuszczanie płynu dwa razy przed właściwym zalaniem układu to trochę marnotrawstwo.- Płukanie układu a rozcieńczenie płynu do wspomagania
Cześć, muszę wypłukać i zalać układ świeżym płynem. Czy rozcieńczenie płynu jakimś środkiem np. benzyna ekstrakcyjna to dobry pomysł?- AFN swap skrzyni 5g->6g + jednomas
Sprzeglo i zamach od g60 pasuje do afna, ale nie wiem czy podejdzie pod skrzynie 6b. Jeżeli tak to pod jaką?- AFN swap skrzyni 5g->6g + jednomas
Cześć, Kończy mi się sprzęgło, na wiosnę chciałem je wymienić, jednak mam małe plany dotyczące podniesienia mocy silnika. Wpadłem na pomysł żeby za jedną robotą wywalić dwumas, wstawić jednomas i dodatkowo wrzucić skrzynię 6 biegową. Czy jest w ogóle możliwość wrzucenia 6 biegowej skrzyni do AFNa? Planowana moc to około 200hp/400Nm. Czy mógłby ktoś polecić zestaw (sprzęgło, jednomas i skrzyna), który podpasuje do mojego samochodu i wytrzyma te 200 koni? Mam też pytanie do ludzi, który zdecydowali się na zmianę dwumasu na jednomas. Czy komfort jazdy bardzo się pogorszył po zmianie na jednomas? Jakie są zalety i wady takiego wyboru?- Montaż uchwytu na napoje
Tak, na zatrzaski. Tylko ostrożnie bo łatwo wyrwać te blaszki. P.s. jak rozkodowałeś vin? Bo wszedzie chcą $$$- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- anty zamarzacz na szyby?
Nie ma czegoś takiego. Chyba, że jakiś sprej superhydrofobowy, ale nie wiem jak by to się zachowywało przy minusowych temperaturach. Możesz polecić jakiś konkretny środek?- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Waszym zdaniem?
Jak dla mnie wygląda lepiej niż ori, przynajmniej na zdjęciu- Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
Do końca tygodnia będę wiedział, bo odpadł mi jeden duży wyjazd- a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK
Kluczyk jest w stacyjce więc wszystkie zapadki na pewno są dobrze ułożone, przy próbie przekręcenia śrubokrętem ruszaj kierownicą w lewo i prawo Reszta kluczyka ma na grocie jakieś wzorii? Jeżeli tak to włóż go do stacyjki, kręc delikatnie jednocześnie ruszając kierownicą- Nie wchodzi mi płyta CD
Hehehe jak ja kupiłem furę to w radiu siedziała jakaś stara płyta, ale to by było zbyt piękne rozwiązanie problemu- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Ups - Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto