Treść opublikowana przez lukasera
-
Spocik w Kutnie
Tyy ta łódź to dobra by była do Ciechocinka na staw a nie na poważną wodę Jaki skuter wodny w dobrej cenie by tam u Ciebie wyrwał? bo Kasia mi na urodziny obiecała i zaczyna się rozglądać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema, to jak jedzie ktoś jutro do Ola? bo nie wiem, czy mam do Was zawitać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemata Jutro pakuje sie i jade do Was na pomorze. Bede przebywał w Gdyni, ale postaram sie w środe na spota zajrzeć. W weekend planujecie jakiś skwer czy cuś :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu żyjesz? jak testy poszły? dali Ci w końcu ten żółty papier ? :gwizdanie: My właśnie wróciliśmy z Zakopanego i jutro jedziemy do Gdyni, także z kondonem Tomeksem i resztą pewnie uda nam sie zobaczyc
-
Spocik w Kutnie
Poznaje, przecież kiwnąłem Ci cześć, ale jak miałem buraka z dobrym abonamentem do zrobienia, to przeca nie wyjde zza biurka,żeby sie z Sz.P Szamkiem przywitac :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
ja w tamtym roku namiętnie słałem, ale nic z tego nie wyszło. w regulaminie pisali,że nie wolno używać photoshopa, a wiekszość zdjęc jest podrasowanych.
-
Spocik w Kutnie
Jedzieta na te VW?
-
Spocik w Kutnie
Co tam slychać nieroby
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
minął już miesiąc od mojego moda, na początku po deszczu wyszła mała nieszczelność lewej lampy (parowała), wiec dostała drugą warstwę kleju i teraz jest wszystko cacy. W skrócie powiem tak: roboty w ...uj, naflugasz sie przy tym w ...uj, ale jak wszystko poskładasz, to oczy same sie cieszą Na srebrnym lakierze wyglądają super
-
Spocik w Kutnie
My jesteśmy tu Królami kazdego dnia kazdy z nas ma w kiblu swój tron i swoje berło
-
Spocik w Kutnie
On i tak po angielsku to tylko coca cola i f*ck you umie, to mu sie nudzi :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
taa stoi przy drzwiach i wita wszystkich wychodzących
-
Spocik w Kutnie
Wypsiu nie każdy wstaje z kurami jak Ty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski Stówka :oklaski:
-
Spocik w Kutnie
6 dni postu od forum... żyjecie tam ?!
-
Spocik w Kutnie
ja pier.. jakie konstruktywne dialogi tu dziś odchodzily :polew:
-
Spocik w Kutnie
z buta idzie, bo szkoda mu b7 Ale dogadał sie z Bieńkiem i po drodze pomoże mu furmanke na części rozebrać
-
Spocik w Kutnie
Ty sie tam nie mądrzyj, naprawiłeś swój podłokietnik, co go w stanie nieważkości rozczłonkowałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________a tak swoja droga, to kiedy na ta VW jedziecie?
-
Spocik w Kutnie
Jakoś przetrwałem
-
Spocik w Kutnie
Uff ciężki dzień dziś mam... na kacu w robocie
-
Spocik w Kutnie
biedny bezrobotny z B5 i B7
-
Spocik w Kutnie
tylko musisz jeszcze doliczyc 1000 Euro za fatyge Wypsia Podobno Szamek zapłącił mu 900 i do dziś budzi się z krzykiem w nocy :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Fajny maluch. Kasi mojej pewnie by sie podobal
-
Spocik w Kutnie
http://allegro.pl/vw-polo-1-9-tdi-130-koni-zobacz-jedyna-taka-i1686464230.html
-
Spocik w Kutnie
FORDY to nie moja działka, nigdy żadnego nie miałem i mieć nie bede