Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema siema A co za autko w jechało na pierwszą próbe ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak patrzyłem kto tu najmłodszy w klubie....już myślałem że tylko ja ale nie jest źle bo piechol też mam 22
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I wzajemnie... w końcu słońce... :):) A ty już tak od rana?? no zobacz....emoty mi sie pojeba... :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:38_________________________________________________a tak nawiasem to piwo lepsze z rana niż śmietana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra koledzy ja uciekam Miłej nocki Wam życze narazie
-
[ALL B5] Tuleje drążka stabilizatora-ile szt.?
ta zgadzam się z kolegą....Za łączniki stabilizatora 1szt zapłaciłem jakies 40 z groszami. Głównym ich problemem to jest właśnie wycieranie się tych gum w środku...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.3 to chyba tylko w a8 Dokładnie tak... lepiej 4.2Tdi jak szaleć to szaleć 4.2 Tdi ma niedaleko mnie gościu....jak to odpali to aż łezka sie w oku zakręci eh... ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cena chyba też przyzwoita ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślałem ze 3.0 w benie 3.0 tdi wypasik chyba nikt nie narzeka na ten silnik potęzny moment obrotowy.... spokojnie objeżdża 3.2fsi na chipie można wyciągnąć z niego 280 km Nie nie w benie nie Jak juz to tylko tdi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślałem o czymś podobnym....http://moto.allegro.pl/item908994314_audi_a6_3_0_tdi_quattro_mega_ladna_z_niemiec.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Wy co byście polecali brać w A6 ...2.8 czy 3.0 bo różnie sie nasłuchałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poważnie chcesz przesiadkę na 2.8 też przy następnym zakupie biore 2.8 chodz większosć osób doradza mi 3.0 .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Heh Panowie niema jak mój stary mustang z pod stajni włoskiej :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Milusiej nocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taaaa dokładnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kruczek stać Cię :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to wszystko przez tego co temat zaczął !! spalić go !! :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cio sie stało ?? a co się stało ...bo nie w temacie Nic, ale chciałam zwrócić waszą uwagę bo tak jakoś o mnie zapomnieliście przez te mustangi itd... :gwizdanie: My zawsze o Azuni pamiętamy przecież :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cio sie stało ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już wole to co mam w podpisie :gwizdanie: No luz...ale jakoś linia auta mi się podoba Poprostu podoba mi sie i tyle hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://moto.allegro.pl/item909804489_bezwypadkowy_mustang_model_2008_cobra_skora_ford.html 64 tys...i audko jest Troche by tylko jadło ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No też ale najbardziej jakoś mi przypadł do gustu ten z 2008, 2009 http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/909/80/44/909804489
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co ty ...na nieustraszonego lukałem... kurka takiego mustandzika bym przyjął Na temat mustanga to mi nic nie mów... :slina: A lukałem na cene....i ci powiem że nie jest najwyższa oczywiście jeśli chodzi o używane....