Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BORIQUA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BORIQUA

  1. BORIQUA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może ktoś sprawdzić mi po vin jaką osłonę drążka mam kupić?8E0419831B KOYO czy 8E0419831 ZF, mój vin WAUZZZ8E12A205872
  2. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Samego busa czy z kierowcą?
  3. hahaha dobre
  4. Dobrze dla widowiska
  5. Ameryki nie odkryli http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna,4y0591
  6. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przyjdzie i do Ciebie
  7. Panowie nie wiecie czy kod do gry online w PES2015 jest przypisany do jednego użytkownika czy jak kupie od kogoś używkę z kodem to u mnie będzie normalnie trybić??
  8. Drużyna Mistrzów
  9. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemanko
  10. w mordkę misia....ja tak na wariata byłem bez żadnych ubezpieczeń czy narzędzi :| ...jak to czytam to się pukam w głowę i cieszę że nic nie stało bo byłbym w plecy chyba drugi taki wyjazd
  11. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    polityczne prowo z samego rana :|
  12. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobry
  13. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oj tam oj tam...a ile tego deszczu mamy? To nie UK Zresztą te nie robią niebieskiej poświaty jak w kit xenon tylko raczej białą Nie wiem czy tu widac bo wrzucam z tel
  14. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wydech podwójny, bo juz zbieram klamoty od dawna. Wreszcie mam komplet. Włożę pdc, dam do malowania i zakładam...przy okazji malowania zderzaka zrobię listwy dokładki w kolor i progi
  15. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Graty na swapa wreszcie do mnie dziś dotarły. Teraz musze złapać wolną sobotę Niemniej dzięki za chęci! Będę pamiętał! ...zastanawiam się tylko skąd wiesz że do Ciebie wejdzie trumna
  16. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą Chodzi Ci o kolor żarówki czy barwę światła?
  17. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456 Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam ..aha do tego z homologacją
  18. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dam znać kolego czy mi jutro to ogarnie gość ode mnie z tyrki. Z drugiej strony to jakoś nie widzę żeby to do Ciebie weszło szczerze mówiąc
  19. BORIQUA odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja podchodzę do tego podobnie...przede wszystkim białko bo nie daje rady wyciągnąć całego dziennego zapotrzebowania z michy. Do tego coś na stawy reszta z michy. Przed treningiem zielona herba albo kawa ale przede wszystkim micha!!oraz sen!! Niekoniecznie jakas dopięta dieta ale rozsądna micha i regeneracja czyli sen robią robotę.
  20. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wydech podwójny i zderzak...jutro może mi to kierowca ode mnie z firmy w końcu odbierze. Jeśli nie to dalej szukam bo juz zalega to u kolegi z forum około miesiąca :/ Można to ciąć i wysyłać ale nie chce generować zbędnych kosztów....wiadomo ocb
  21. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na Kilińskiego to dużo za dużo
  22. BORIQUA odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie nie lata ktoś po trasie warszawa radom jakimś dostawczakiem busem itp?? Potrzebuje przywieźć graty na swap wydechu a ktos kto mi obiecał wali w uja :/
  23. Wrzuć tutaj. Chętnie rzucę na to okiem
  24. Fiu fiu...nie płakałbym ...niestety takich hot newsów będzie teraz na pęczki a prawdy w tym może być niewiele
  25. Dokładnie, już były dużo chudsze lata i jakoś nie zostawił klubu. Bardziej zaangażowany i utożsamiony, jak pisze Bieniek, jest Abramowicz niż szejkowie czy amerykańce. Jose zostanie w CFC mam nadzieję jak najdłużej bo jemu "leży" ten zespół a przede wszystkim ta liga.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.