Treść opublikowana przez BORIQUA
-
B6 DIVISION
Panowie może ktoś sprawdzić mi po vin jaką osłonę drążka mam kupić?8E0419831B KOYO czy 8E0419831 ZF, mój vin WAUZZZ8E12A205872
-
SPOTY RADOMSKIE
Samego busa czy z kierowcą?
-
Piłka nożna
hahaha dobre
-
Piłka nożna
Dobrze dla widowiska
-
Piłka nożna
Ameryki nie odkryli http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna,4y0591
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjdzie i do Ciebie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie nie wiecie czy kod do gry online w PES2015 jest przypisany do jednego użytkownika czy jak kupie od kogoś używkę z kodem to u mnie będzie normalnie trybić??
-
Piłka nożna
- SPOTY RADOMSKIE
-
Wakacje w Chorwacji
w mordkę misia....ja tak na wariata byłem bez żadnych ubezpieczeń czy narzędzi :| ...jak to czytam to się pukam w głowę i cieszę że nic nie stało bo byłbym w plecy chyba drugi taki wyjazd
-
SPOTY RADOMSKIE
polityczne prowo z samego rana :|
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam oj tam...a ile tego deszczu mamy? To nie UK Zresztą te nie robią niebieskiej poświaty jak w kit xenon tylko raczej białą Nie wiem czy tu widac bo wrzucam z tel
-
SPOTY RADOMSKIE
Wydech podwójny, bo juz zbieram klamoty od dawna. Wreszcie mam komplet. Włożę pdc, dam do malowania i zakładam...przy okazji malowania zderzaka zrobię listwy dokładki w kolor i progi
-
SPOTY RADOMSKIE
Graty na swapa wreszcie do mnie dziś dotarły. Teraz musze złapać wolną sobotę Niemniej dzięki za chęci! Będę pamiętał! ...zastanawiam się tylko skąd wiesz że do Ciebie wejdzie trumna
-
SPOTY RADOMSKIE
z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą Chodzi Ci o kolor żarówki czy barwę światła?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456 Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam ..aha do tego z homologacją
-
SPOTY RADOMSKIE
Dam znać kolego czy mi jutro to ogarnie gość ode mnie z tyrki. Z drugiej strony to jakoś nie widzę żeby to do Ciebie weszło szczerze mówiąc
-
Siłownia
Ja podchodzę do tego podobnie...przede wszystkim białko bo nie daje rady wyciągnąć całego dziennego zapotrzebowania z michy. Do tego coś na stawy reszta z michy. Przed treningiem zielona herba albo kawa ale przede wszystkim micha!!oraz sen!! Niekoniecznie jakas dopięta dieta ale rozsądna micha i regeneracja czyli sen robią robotę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wydech podwójny i zderzak...jutro może mi to kierowca ode mnie z firmy w końcu odbierze. Jeśli nie to dalej szukam bo juz zalega to u kolegi z forum około miesiąca :/ Można to ciąć i wysyłać ale nie chce generować zbędnych kosztów....wiadomo ocb
-
SPOTY RADOMSKIE
Na Kilińskiego to dużo za dużo
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie nie lata ktoś po trasie warszawa radom jakimś dostawczakiem busem itp?? Potrzebuje przywieźć graty na swap wydechu a ktos kto mi obiecał wali w uja :/
-
Jakie lusterka z kierunkami?
Wrzuć tutaj. Chętnie rzucę na to okiem
-
Piłka nożna
Fiu fiu...nie płakałbym ...niestety takich hot newsów będzie teraz na pęczki a prawdy w tym może być niewiele
-
Piłka nożna
Dokładnie, już były dużo chudsze lata i jakoś nie zostawił klubu. Bardziej zaangażowany i utożsamiony, jak pisze Bieniek, jest Abramowicz niż szejkowie czy amerykańce. Jose zostanie w CFC mam nadzieję jak najdłużej bo jemu "leży" ten zespół a przede wszystkim ta liga.