Treść opublikowana przez kornel
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Przełóż stary do nowego kluczyka - powinien działać. Z tego co pamiętam, to immo jest w liczniku, a nie w stacyjce.
-
[B5 AVG] Lekkie szarpanie podczas hamowania
Tarcze mogą Ci się wykrzywić nawet przy gwałtownym hamowaniu, jak przejedziesz przez kałużę - rozgrzana od hamowania tarcza + zimna woda...
-
[ALL B5] Audi a4 b5 sedan a wygoda ??
U mnie w B5 regulowaną wysokość ma jedynie fotel kierowcy, więc jeżeli planujesz jeździć na fotelu pasażera, to też możesz mieć ciasno...
-
[ALL B5] Lusterko wsteczne fotochromowe - napięcie
To jeszcze tylko jedno pytanie - rozumiem, że takie napięcie na nim ma być stale, tzn. po przekręceniu kluczyka?
-
[ALL B5] Lusterko wsteczne fotochromowe - napięcie
Koledzy, pomimo dużej ilości wątków na temat lusterka wewnętrznego fotochromowego do A4 B5, nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytanie pod jakie napięcie ma być ono podłączone. Czy jest to 12V?
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
Zamka do tego kluczyka od alarmu musisz szukać najprawdopodobniej gdzieś pod maską...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Koledzy, czy na dzisiejszym spocie będzie ktoś z Was, kto jest w miarę obeznany w różnych typach kierownic do a4? Potrzebuję wymienić swoją, zwykłą, na skórzaną i poszukuję info od jakich dokładnie modeli podejdzie Plug&Play? Tak czy inaczej, jak mi się uda, to spróbuję dzisiaj podjechac pod galerię - może akurat ktoś mi coś podpowie
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
Będę uważał i dam znać jaki wynik. Ps. Trzymaj trzymaj!
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
Jeszcze nie dawno wszystko działało bez problemu. Bezpiecznik 33 też sprawdzony, na wszelki wypadek wymieniony (15A). Dzisiaj sprawdzę tą masę - mam nadzieję, że się uda
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
Witam, Napięcie w gnieździe zapalniczki mam prawidłowe, sama zapalniczka też działa prawidłowo. Problem jest następujący: Gdy podłącze CB-radio, jego podświetlenie się zapala, wyświetlacz działa, ale brak jest nadawania i odbioru. Nikt mnie nie słyszy, ani ja nie słyszę nikogo. CB i antena jest na 100% sprawne - w innych autkach działa bez problemów. Czasami również, jak podłącze navi, podtrzymuje mi baterię, ale jej nie ładuje - jak tylko wypnę kabel z gniazda zapalniczki, daje komunikat o słabej baterii (w innych autach navi działa OK). Gdzie szukać przyczyny? Od czego zacząć? Z góry wielkie dzięki za pomoc!
-
[B5 AEB] FIS, samoczynny reset wszystkich wartości
Miałem dokładnie takie same objawy - wymieniłem akumulator i teraz mam spokój. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Brzydkie wgniecenie w drzwiach
Wydaje mi się, że lusterko jest standardowe, małe.
-
[ALL B5] Brzydkie wgniecenie w drzwiach
Jak wynika z informacji zamieszczonych pod tym linkiem http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/color/75.html, w a4 w twoim roczniku jedynym podobnym do Twojego koloru jest kolor LY7W (świetlistosrebrny - metalik). Drzwi z aukcji allegro, którą pokazałeś na pewno nie są w tym kolorze, więc wydaje mi się, że muszą być w kolorze LY7L, czyli twojej a4
-
[ALL B5] Brak całego podświetlenia w środku
Kolego, nie dam rady teraz podejść do siebie do auta żeby sprawdzić, ale czy ty przypadkiem nie masz "przyciemnionego" podświetlenia? Nie jestem pewien którym dokładnie, ale jednym z pokręteł w licznikach reguluje się jasność podświetlenia deski rozdzielczej.
-
[ALL B5] Brzydkie wgniecenie w drzwiach
Kolego, ja do swojej B5-tki kupowałem na "znanym serwisie aukcyjnym" :> 2 elementy w kolorze mojego lakieru i nic nie trzeba było lakierować. Autko z 1998 roku, a kolor spasował idealnie - nikt, kogo sie pytałem nie był w stanie rozpoznać, które elementy były wymienione. No, a według mnie, zdecydowanie lepiej mieć oryginał z innego egzemplarza, niż kilo szpachli na drzwiach :gwizdanie: Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Bagażnik bazowy do B5 avant
Koledzy, potrzebuję pilnie informacji, czy bagażnik bazowy (popularnie zwany pałąkami) z modelu B6 Avant będzie pasował do mojego B5 Avant? W obu autach są oczywiście relingi. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam! Kornel
-
[ALL B5] Spięcie czy próba kradzierzy?
W przypadku słabego akumulatora kasuje się data i licznik kilometrów - sprawdź aku.
-
[B5 AFN] Czarna puszka po stronie pasażera
Dokładnie tak, jak kolega Michał pisze - głośnik od nie ori zestawu głośnomówiącego.
-
[B5 AJM] Regulacja alarmu fabrycznego
Kolego, a dlaczego myślisz, że to czarne pudełeczko ma coś wspólnego z alarmem? Mi to bardziej wygląda na mikrofon od jakiegoś nie-ori zestawu głośnomówiącego.
-
[B5 AFB] Zbyt duża temperatura zewnętrzna niż rzeczywistość
Czujnik temperatury zewnętrznej jest pomiędzy chłodnicą, a przednim zderzakiem. Może to banalne rozwiązanie, ale sprawdź czy Ci się przypadkiem nie poluzował i nie dotyka chłodnicy - u mnie tak było i jak się autko rozgrzało, to i temperaturę zewnętrzną pokazywał zdecydowanie wyższą.
-
[B5 AJM] Skrzypienie kierownicy
Kolego, napisz co dokładnie polałeś. Ja mam dokładnie taki sam objaw i już powoli wariuję
-
[ALL B5] Informacja o otwartym bagażniku na FISie
A czy ta funkcja nie była dopiero w modelach po pierwszym lifcie? Ja mam a4 przed liftem, chociaż zegary i kierę mam już nowe... Może to jakaś "przejściówka"?
-
[ALL B5] Informacja o otwartym bagażniku na FISie
Ja u siebie mam zegary z pełnym fisem, ale informacje o otwartych drzwiach ani klapie mi się nigdy na nim nie wyświetlały...
-
[ALL B5] Problem z podświetleniem deski
A jesteś pewien że nigdy tak nie miałeś? Może po prostu dopiero teraz zwróciłeś na to uwagę? U mnie podświetlenie zachowuje się dokładnie tak samo jak to opisałeś i jest to norma - poszperaj za tym w historii forum, bo parę osób już o tym pisało... ...No, a jeżeli tak jednak u Ciebie nie było, to wrzuć do działu "zrób to sam" opis jak to zrobiłeś- parę osób się ucieszy
-
[ALL B5] Problem z podświetleniem deski
Kolego, a co Ci się dokładnie podświetla? W mojej a4 po przekręceniu kluczyka podświetla mi się od razu licznik i jest to w 100% normalne. Z tego co się orientuję była to opcja i nie ma tego we wszystkich a4.