Treść opublikowana przez jhimo
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Super alternatywa ;D myślisz, ze taki mod moglby byc bez problemu zrobiony jak ktoś ma nieori radio ?
-
...
Super fura! I ten wypas w 1.9 szerokosci;)
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
Wydaje mi sie, ze potrzebujesz dokladki S4, a nie s line
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
A cenA?
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
to musimy pogadać:Dd 70 jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 dzieki bardzo ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Środek marzenie można wiedzieć ile dałeś za stołki? (priv)
-
Szary Sedan A4 B7 BGB 2.0 TFSI 200 PS QUATTRO & Madox123
Myslicie, ze dobra byla by ta pasta do listw/dekorow do wnetrza?
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Tylko koncowki ultera dospawane;)
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Zgadzam się, jeśli nie siedzisz w samochodzie 3/4 dnia ze względu na pracę, czy cokolwiek to blut jest zbędnym bajerem - tel możesz zawsze odebrać zatrzymując się na poboczu albo przekazujesz pasażerowi i tyle. Wałkowanie kilku wątków na forum i na pewno dasz radę, a ile satysfakcji z własnej roboty. ; ) Dobrze wygląda ta dokładka z tyłu, przydałyby się jeszcze listwy boczne sline albo z eSki. Za to na Eibachu coś wysoko stoi, dobrze dobrane klasy wagowe? Musze sie jeszcze zastanowic na rnse;) Tak eibachy do 1.9 są -3cm od serii czyli 65cm od ziemii,tak jak powinno byc;)
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Musiałbym pogadać z kimś ogarniętym w elektronice, jaki zestaw by pasował pod rsne..ale nie wiem bo koszt rnse to dalej 1300-1400zł, blutucz ok 400, sub ok 200 do tego podlaczenie ok 500 to wychodzi ładna suma..no i nie wiem czy warto tyle placić dla lepszego wyglądu
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Nie będzie rnse bo nie mam suba i nie graly by mi tylne glosniki..bedzie cos innego 2din nie oryginal Dokładke kupilem z forum, pomalowalem na moj kolor 150zł dalem chyba..mialem kupować w aso, tam kosztuje chyba 200zł, z tym, że nie da sie kupić w kolorze, tylko w podkładzie takze ok 50zł taniej mi to wyszlo bo i tak trzeba malować
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
środek to wstyd nie ori radio 1din, brak klamki z schowka, troszke zniszczony fotel przez glupote; D te pokrowce to chyba od 16 do 18 są dziewczyna kupiła mi je pod choinke jak mieszkasz w DE to mozesz sie skusic na 19stki ja wole moje 18stki ramki będą, będą dzięki chcialem czarny lub czerwony jak Twój, ale ciężko niestety środek tylko ciemny wchodzi w gre akumulator też jest wporzo ;D
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Witam, po kilku miesiącach na forum postanowiłem przedstawić swoją B7 z silnikiem 1.9tdi Auto zostało kupione z przebiegiem 178tys, aktualnie na liczniku 191 tysi Samochód jak to większośc 1.9 goły i wesoły, ale kupowałem ten samochód nie dla wyposażenia, tylko dla silnika, no i udało mi się kupić w moim rodzinnym mieście Chciałem 1.8T, ale niestety, kolor czarny i sedan mi to wynagradza ;D Wyposażenie: W samochodzie zrobione zostało: -Czujnik parkowania tył, przyciemnione szyby(poprzedni właściciel) -Auto obniżone na eibach -30 -zrobiony chip na 143 ps -ledy postojówki+ podświetlenie rejestracji od tomnik-a -dokładka s line tył, końcówki ulter fi 70 -dokładka leon cupra -dokupiona osłona na akumulator -felgi lato repliki RS r 18, 225/40 -felgi zima Borbet germany r17, 225/50 nokian nowe z 2014 Jeszcze doszlo : pelny fis, tempomat, multikiera, -fotele s line z b6 półskóry +speed z boczkami bose -led w srodku -galka s line aktualnie zbieram graty na 2din bose radio concert III wpada Na razie nie mam więcej planów, na pewno marzyło by się bixy, rnse, ale niestety to już będą za wielkie koszta, kupi sie w przyszłości wypasioną b8 ;D Zdjęcia z dziś po woskowaniu, zimowy setup na 17stkach i moje letnie opony w ori pokrowcach czekają na wiosnę Wirus by anderlhh Zdjęć srodka na razie nie wrzucam, ponieważ nie otwierał mi się schowek i nie kupilem nowej klamki, a starą mi zgubił kolega.. Plusem w tym aucie są tylne szyby elektr, pakiet światło pełny prócz podświetlenia klamek Pozdrawiam AKTUALIZACJA 30.11.2015 Wpadla lotka na klape, listwy s4 podjeby, auto po woskowaniiu
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Moje zimówki 17 Borbet 8j, 225/50
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Stolkien, takie cos sie miesci do naszych b7?;d ja mam tez 225/50/17 na eibachu -30 to jak raz jechalem we 4 to z jednej strony mi na dziurze raz otarlo o nadkole ja zaluje, ze nie kupilem 215/50, no ale mialem fajna oferte na nokiany i tak padlo:d trochr balon jest,ale za to jak wygodnie sie jedzie w porownaniu do 18 letnich Co do ledow to moze taka biel, bo srebrny kolor auta;) teraz planuje caly srodek w tych ledach zrobic;)
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Jakoś bardzo biało u Ciebie wyglada te 4500k to masz od naszego kolegi z forum ? Tez na tą zimę kupilem 17stki, też 5cio ramienne i jestem bardzo zadowolony ;D tylko troche sprawe z oponami zawalilem .. Jaka masz szerokosc tej felgi ? i jakie opony na zime masz tam wrzucone?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam ślicznie koledzy potrzebuje opinii o tym sprzedawcy z Poznania, moze mial ktoś z nim doczynienia?http://allegro.pl/sklep/22183065_auto-czesci-wielkopolska-acw Chcialbym u niego zrobić zakupy, moze ktoś mieszka blisko i by mógł mi sprawdzić to co chcę kupic ? (wiecej na priv). Z góry dzieki i szczęśliwego nowego roku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Szczęśliwego
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ledy 6000k czy 4200k ? raczej 6000k bo u mnie nie są aż tak biale, zalowalem ze kupilem 4200 ;P
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
East myslalem o zdjeciu troszke z dalsza i w dzien jak to wyglada,jesli moglbys;) Czerwone podswietlenie przyciskow tam jest?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Zrobisz to zdjecie w swojej a4, z radiem uniwersalnym?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
A jakie byś polecil radia 2din ? nie koniecznie navi, ale bt dobrze, ze by bylo.. najlepiej jeszcze ekran 7cali, ale ciezko dostac, wiekszosc 6,2..
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Pamiętaj Byle Tablet także ma "Made in China" 99% ma Made in China i jakoś działa Jak osobiście nie używałeś to mało wiarygodne są twe słowa . Popatrz w domu na sprzęt elektroniczny Jaki ma kraj Produkcji Jak chcesz by było w Orginale Kupujesz dedykowane za 2tyś Jak uniwersalne za 1499zł to musisz dokupić ramkę na allegro za około 30zł ramki chodzą do 180zł z szufladami Tak wiem, ze trzeba ramke, dlatego chcialbym zobaczyc jak to radio sie prezentuje z ramka w samochodzie
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Witaj kolego, podlaczyles juz tablet ?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
@east-import, moglbys dac zdjecie tego radia co masz zalozone w samochodzie? jak sie komponuje z ta ramka i reszta deski, ale zdjecie za dnia oczywiscie bylbym wdzieczny