Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. Przyciemnianie szybek Maxfol w Rybniku
  2. A juz kupiles z concertem II czy samemu dokladales?
  3. Super sprawa mozesz napisac na priv ile dałeś?. PS, czyli bixów nie rezasz ? Widze, ze te hidy, ktore miales wyrzuciles i dales zwykle h7? Powiedz mi jeszcze jakie masz radio? bo widze ,ze Twoje auto wyjechalo z salonu bez zadnego radia, mozesz dac zdjecie srodka?
  4. Witam, ja mam lakier LY9B, tez jest masakra z rysami , jest ich multum, mam kupiony Szampon Sudzz wash car, zamiast gąbki mam rekawice do mycia z futra barana..także podstawy są (oczywiscie myje na 2 wiadra) . Moje pytanie brzmi jakie musialbym wykonać zabiegi zeby się tego pozbyć ? nie mówiąc o malowaniu auta..
  5. Saphir juz kupiony, jutro za to sie zabiore i dam znac co i jak
  6. Witam, mam zwykle światła H7. Widzialem, ze kolega na forum ma zrobione drl w drogowych(kupil nieori modul). Moje pytanie brzmi czy jest to legalne? przypuszczam, ze nie, bo drogowe trzeba miec tak?
  7. Jak postojówki to tylko od kolegi tomnik, ledowe
  8. A jak w nocy/deszczu? bo kilku pisalo, ze nic nie widac..
  9. Ja tez wymienialem termostat w lipcu, jak jest zimno to tez temperatura na poczatku spada,ale po dluzszej jezdzie trzyma 90C,mam juz kupiony czujnik temperatury jakby co..
  10. Nie widze nigdzie,zeby byly zapalone swiatla;)
  11. Poprosilbym zdjecie z tymi zarowkami;) one bez homologacji sa,co?
  12. Juz sa w domu,od 9 mam urlop to podzialam;) z tym, ze kupilem ori sline z b6,polskory z speed, roznia sie tym od b7,ze nie ma napisu s line,ale trudno;) bedzie wygodnie:)
  13. Musze tego poorboys natural look zamówić, bo akurat konczy mi sie preparat do plastików ;D a przy okazji widze w opisie, ze mozna go też stosować do skór, a tak sie składa, że wlasnie kupilem fotele półskóry to będzie jak znalazł
  14. Musisz wyciagnac caly schowek;) a dalej nie pamietam czy duzo trzeba bylo rozkrecac, bo robilem to rok temu;)
  15. Zrób od razu końcówki wydechu
  16. Super wygląda też chcialem 320 (zaciski i jarzma kupione) ale jak zobaczyłem ceny kompletu na tył to masakra..
  17. Chłopaki potrzebowalbym zregenerowac przelacznik swiatel, bo na widok tego złośc mnie już ogarnia Kupilem z allegro zamiennik, ale nie świeci tak jak moj ori..probowałem przelozyc pokretlo i dekielek, jednak to nie chce spasić;/
  18. Ładnie, aczkolwiek tył bym zrobił ciemniejszy pozdrawiam!
  19. Witam kolege z Rybnika jeszcze nie spotkałem na naszych drogach
  20. Piękny sedanik fotele marzenie ;D
  21. ...

    jhimo odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Teraz dopiero zauwazylem, ze masz zrobione ledy obok mijania, mozesz powiedziec jak to rozwiazales?
  22. http://m.auto-swiat.pl/4x4,7s2ep#fp=as Taka chinska podrobka bmw x5;) Kolego AutistA czekam, az zamontujesz bo mieszkamy niedaleko;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.