Treść opublikowana przez jhimo
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A4 B8 SRB 29.. (?) światła boguszowice obok hali/kopalni, edit : Maniek@ ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja mam nankang ns 2 od miesiaca i nie narzekam 225/40. Na pewno wiekszosc bedzie polecać Ci jakies bardziej markowe
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jeśli chcesz miec komfort w glowie i w jeździe to kup eibachy -30mm jezdze od pol roku i zaden kraweznik nie byl mi straszny, a wyglad zmienil diametralnie przy feldze 18 ) Mi sie osobiscie takie felgi nie podobają, ale zalezy od gustu
-
Opinia na temat alufelg
Witam, mam nadzieje, ze kolega sie nie obrazi, rowniez mam dylemat w sprawie wyboru felg, chodzi o zimowe 16stki moje propozycje: http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/54/10/83/4754108324_3 faworyt mojej dziewczyny http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/73/05/28/4773052809 https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1461612_796255950432176_1586511491145137219_n.jpg?oh=d80745672b17f677ece3371292704bf9&oe=54D35CE1&__gda__=1426761384_3d66e39d7689eb10bb9a609be631f973 moje faworyty
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wybiera sie ktoś? https://www.facebook.com/events/538579806273029/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular dla tych co nie mają fb : https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10441009_780429848683815_7405549450725670400_n.jpg?oh=da839512ab6244ba0e1912ebb4575a30&oe=551E6A7F&__gda__=1423379363_905bbb17c899e8e403c608281aeba9df
-
VW CC R36 by KERCZI
Super fura, na pewno nie jedna się za nim obejrzy
-
Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
A ja mam pytanie odnośni wycieraczek,.. Jakie kupić ;D mam aero, moje juz raczej zuzyte bo jak włączam to jest brzydki odglos na szybie ;D
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Super samochód ! powodzenia z mechanikami Ledy w środku jak najbardziej na plus
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
http://s30.postimg.org/p56a40u8h/image.jpg Tak sobie mysle, czy ten dekielek nie powinien być lepiej spasowany? jest tak jakby wklesly, a powinno być tak ze ten dekielek jest "nalozony" na ta skóre ?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Podoba mi sie zima ale biale auto+czarne felgi <marzenia>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rybnik wita
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mojego rówieśnika, jak w roczniku(?), tak w silniku
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Tyle modów, a dopiero teraz soft ;D jak dla mnie to powinno byc nr. 1, bo to najlepszy mod ;D ale lepiej późno nic wcale ! mi wypluło 142,9 koni z turbina brd na fabrycznych wtryskach 170 da sie zrobic ;D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj czekamy na temat z exeo !
-
Pioneer FH-X720BT albo inne radio 2DIN do 700-800 zł..
http://www.norauto.pl/radio-auto-radio-norauto-sound-ns411bt-478981.html Tu jest ciekawa opcja, z BT wbudowanym ale co i jak hula to nie mam pojecia..no i czy mozna czerwone podswietlenie zrobic?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Posiadasz jeszcze blende pod rejestracje do tego zwyklego zderzaka? czy pasuje p&p do slinowego? bo bylbym chetny ;d
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
@zlocio, mowisz, ze one swieca na bialo w nocy, a jak w dzien? bo Osram NB w dzien swieca na zolto, a w nocy na bialo, jak jest z tymi? Jeszcze pytanie odnosnie OSRAM Cool Blue Intense H7 4200k, bo widze, ze kilka osob je mialo. Jak swieca w dzien a jak w nocy? chodzi mi o barwe
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ty juz na zimówkach, a ja w czwartek kupilem 18stki razem z oponami letnimi i z racji podniecenia od razu je zalozylem ;D I próbuje te biedrony 16stki z b7 sprzedac i kupić jakies ladniejsze 16stki w tej samej cenie, bo duzo tego na allegro )
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
DPF ma ? full, ale wiedzy na jego temat nie mam żadnej za to niezła cena Dev nie mam dpf czyli co o tym oleju?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, widze, ze piszecie tu o dysproporcjach w rozmiarze tarcz..niedawno kupilem zaciski pod 320 i na wiosne zamierzam je zalozyc, tyl mam serie i tak raczej zostanie. Zatem oplaca mi sie zakladac te 320 w mojej sytuacji? jakie moga byc negatywy?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Też mam zamowione to podszybie do mojego ;D mozesz podac link do aukcji dywaników?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
więc jesli planowales avanta to super dziwi mnie, ze w kazdym aucie na forum są idealne wlaczniki swiatel ;D regenerujecie/kupujecie je czy co ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam wlany Shell ect 5w30, b7 1,9bke, dobry czy lipa?
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Gałeczke ten bym musial tak obszyć, mysle o tym juz od dluzszego czasu, ale nie mam drugiego auta zeby sie poruszać A skad brales ledy?