Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. A4 B8 SRB 29.. (?) światła boguszowice obok hali/kopalni, edit : Maniek@ ?
  2. Ja mam nankang ns 2 od miesiaca i nie narzekam 225/40. Na pewno wiekszosc bedzie polecać Ci jakies bardziej markowe
  3. Jeśli chcesz miec komfort w glowie i w jeździe to kup eibachy -30mm jezdze od pol roku i zaden kraweznik nie byl mi straszny, a wyglad zmienil diametralnie przy feldze 18 ) Mi sie osobiscie takie felgi nie podobają, ale zalezy od gustu
  4. Witam, mam nadzieje, ze kolega sie nie obrazi, rowniez mam dylemat w sprawie wyboru felg, chodzi o zimowe 16stki moje propozycje: http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/54/10/83/4754108324_3 faworyt mojej dziewczyny http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/73/05/28/4773052809 https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1461612_796255950432176_1586511491145137219_n.jpg?oh=d80745672b17f677ece3371292704bf9&oe=54D35CE1&__gda__=1426761384_3d66e39d7689eb10bb9a609be631f973 moje faworyty
  5. jhimo odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam wybiera sie ktoś? https://www.facebook.com/events/538579806273029/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular dla tych co nie mają fb : https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10441009_780429848683815_7405549450725670400_n.jpg?oh=da839512ab6244ba0e1912ebb4575a30&oe=551E6A7F&__gda__=1423379363_905bbb17c899e8e403c608281aeba9df
  6. jhimo odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Super fura, na pewno nie jedna się za nim obejrzy
  7. A ja mam pytanie odnośni wycieraczek,.. Jakie kupić ;D mam aero, moje juz raczej zuzyte bo jak włączam to jest brzydki odglos na szybie ;D
  8. Super samochód ! powodzenia z mechanikami Ledy w środku jak najbardziej na plus
  9. http://s30.postimg.org/p56a40u8h/image.jpg Tak sobie mysle, czy ten dekielek nie powinien być lepiej spasowany? jest tak jakby wklesly, a powinno być tak ze ten dekielek jest "nalozony" na ta skóre ?
  10. Podoba mi sie zima ale biale auto+czarne felgi <marzenia>
  11. witam mojego rówieśnika, jak w roczniku(?), tak w silniku
  12. Tyle modów, a dopiero teraz soft ;D jak dla mnie to powinno byc nr. 1, bo to najlepszy mod ;D ale lepiej późno nic wcale ! mi wypluło 142,9 koni z turbina brd na fabrycznych wtryskach 170 da sie zrobic ;D
  13. witaj czekamy na temat z exeo !
  14. http://www.norauto.pl/radio-auto-radio-norauto-sound-ns411bt-478981.html Tu jest ciekawa opcja, z BT wbudowanym ale co i jak hula to nie mam pojecia..no i czy mozna czerwone podswietlenie zrobic?
  15. Posiadasz jeszcze blende pod rejestracje do tego zwyklego zderzaka? czy pasuje p&p do slinowego? bo bylbym chetny ;d
  16. @zlocio, mowisz, ze one swieca na bialo w nocy, a jak w dzien? bo Osram NB w dzien swieca na zolto, a w nocy na bialo, jak jest z tymi? Jeszcze pytanie odnosnie OSRAM Cool Blue Intense H7 4200k, bo widze, ze kilka osob je mialo. Jak swieca w dzien a jak w nocy? chodzi mi o barwe
  17. Ty juz na zimówkach, a ja w czwartek kupilem 18stki razem z oponami letnimi i z racji podniecenia od razu je zalozylem ;D I próbuje te biedrony 16stki z b7 sprzedac i kupić jakies ladniejsze 16stki w tej samej cenie, bo duzo tego na allegro )
  18. DPF ma ? full, ale wiedzy na jego temat nie mam żadnej za to niezła cena Dev nie mam dpf czyli co o tym oleju?
  19. Witam, widze, ze piszecie tu o dysproporcjach w rozmiarze tarcz..niedawno kupilem zaciski pod 320 i na wiosne zamierzam je zalozyc, tyl mam serie i tak raczej zostanie. Zatem oplaca mi sie zakladac te 320 w mojej sytuacji? jakie moga byc negatywy?
  20. Też mam zamowione to podszybie do mojego ;D mozesz podac link do aukcji dywaników?
  21. więc jesli planowales avanta to super dziwi mnie, ze w kazdym aucie na forum są idealne wlaczniki swiatel ;D regenerujecie/kupujecie je czy co ?
  22. Mam wlany Shell ect 5w30, b7 1,9bke, dobry czy lipa?
  23. Gałeczke ten bym musial tak obszyć, mysle o tym juz od dluzszego czasu, ale nie mam drugiego auta zeby sie poruszać A skad brales ledy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.