Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. witam, od kilku miesiecy jezdze na eibach -30 +1ba i tak sobie powoli ogladam amorki gdyby sie coś jednak z nimi stalo na blinsteiny nie bede wydawal tyle kasy, znalazlem na allegro takie coś : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-sportowe-amortyzatory-fk-tuning-4szt-i5074597409.html na Forum BMW chwala gwinty tej firmy moze ktoś z was cos mial wspolnego z firma rzekomo niemiecką FK ?
  2. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/169016-all-b7-dyfuzor-zderzaka-tylnego-s-line/
  3. Do sedana jest taka sama jak do avanta..przeciez w aso ok 200zl to kosztuje z tego co pamietam..
  4. Jutro samochód leci do kuby w takim celu w piątek może wpadną letnie 18stki to zrobie sesje z nowym srodkiem i ledami
  5. jhimo odpowiedział(a) na bodek756 temat w Inne marki
    Witaj, super autko ;o teraz dopiero zauwazylem, ze SRB a jeszcze tego samochodu nie widzialem u nas skad dokladnie jestes?
  6. Kupilem te superwhite opt H7, świecą slabiej niz osram nb, ale daja ladne bialo swiatlo, jak w dzien tak i w nocy na zdjeciu zachodzi na niebiesko, ale w rzeczywistoci sa biale. Postojowki mam od Tomnika ledowe 4500k
  7. jhimo odpowiedział(a) na numen1 temat w Audi A4 B7
    to tez tak zrób ja jutro zamawiam nieori modul drl+clh, bede mial w drogowych drl, zaloze tam cool blue hyper 5000k osrama i bedzie ladnie
  8. czym sciemniales lampy?
  9. jhimo odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    od kolegi tomnik, z tym ze ma cos z barkiem i dopiero za miesiac zacznie wysylac ;D
  10. jhimo odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Chyba juz sprzedany co? bo widzialem na parkingu pod grubą kwk jankowice ;D
  11. Koniecznie przyklej znaczek z tyłu i końcowki okrągłe fi 90 i wszystko bedzie wporzasiu ;D super auto !
  12. Zazdroszcze wiem, ze zderzaka i tak nigdy nie kupie, ale listwy kuszą i to bardzo
  13. Gdy dałeś zdjecie luzem tych felg to wcale mi sie nie podobalo, ale jak juz wrzuciles na auto to calkiem zacnie to wyglada ;D coś innego niz seria
  14. Wszystko pojdzie naraz do kolegi Djim, bedzie mi robil fis i tempomat przy okazji kiera 4ramienna:) co do radia to dalej nie wiem co robic przeraza mnie te montowanie suba i wzmacniacza..kupilbym concert 3, lub bsn zamiast rnse bo nie potrzebuje nawigacji Doszedł mały modzik na razie kupione oswietlenie podsufitki +Drzwi, w przyszlym miesiacu reszta ;D
  15. Ehh patrząc czasami na tvn turbo 'będzie pan zadowolony" to też zaczynam wątpić i strach oddawać auto do mechanika.. Samochód widziany pare razy na Pinku w plazie ;D
  16. Witam, stoje przed zakupem podlokietnika skórzanego, na allegro mozna dostac nowe DEdykowane podlokietniki np : http://allegro.pl/podlokietnik-dedykowany-audi-a4-b6-b7-8e-skorzany-i5036496056.html w dobrej cenie, wiekszosc sprzedaje uzywane za 200zl, do tego urwana klapa.. co myslicie o tym ?
  17. Dobra decyzja, teraz wiesz czym jezdzisz i nie bedziesz sie musial o to martwic w nowszym samochodzie:)
  18. Jechalem z kolegą w vectrze C z xenonami, to nie bylo takiego szalu z widocznoscia tak samo jak jechalem w taxi passat b6, tez na mnie takiego wrazenia nie zrobilo, poza bialym swiatlem
  19. Witam, tu taka mała zapowiedź co sie zmieni w środku Dodatkowo daje zdjecia dokladki S line z tylu bo ktoś o to pytał I fotele Pozdrawiam Jeszcze mam kupiona gałke s line a3, kierownice multi ii szykuje sie zakup oswietlenia ledowego do srodka edit : oswietlenie led do srodka ponad 300zl wychodzi, myslalem, ze zmieszcze sie w 250 uu..
  20. Nie wiem czy to atut, bo pomysli kupiec, ze to jakis skladak ..
  21. Ja juz gałke i multifunkcje mam kupiona tylko, ze nie mam radia..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.