Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. Tamten kolega nie kupowal z chin, tylko w usa przez swojego wujka
  2. Mowia,ze nie ma roznicy w konforcie miedzy 17 a 18, ale juz wzgledem 19 na pewno bedzie roznica..duzo tez od szerokosci zalezy;) 225/40 18 sa idealne jak dla mnie do codziennego uzytkowania;)
  3. Wesolych! Duzo kasy na rezanie;)
  4. Pokaż zdjęcie tego Twojego chinczyka z usa
  5. Ja mam 18stki 8J 225/40 i za zadne skarby bym tego nie zmienil ;D ładne zaciski, bedzie kontrast do czarnego auta:)
  6. Bez różnicy na 90%
  7. Ale to mowisz o podlaczeniu cana, myslalem, ze jest jakis inny sposob podlaczenia suba/wzmacniacza niż ciagniecie wiazki przez caly samochod
  8. mozesz napisac co masz na mysli z tą ori wiązką ?
  9. Chlopaki a ja ponawiam swoje pytanie Te radia grają na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba
  10. Ja tez zainteresowany wersja do b7 Mam pytanie, te radia sa na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba
  11. Panowie Vredestein Wintrac Xtreme? polecane czy nie bardzo? bo na oponeo tylko 1 opinia, a w opisie "opona premium, wysokiej klasy" ?
  12. konkretny mod nadchodzi widze ;D też bym pewnie w swoim zalozyc rns-e, ale moje auto wyszlo z fabryki bez oryginalnego radia, takze koszty podlaczenia oryginalnego radia sa duzo wieksze ;D
  13. Coraz ładniej na aucie jaka masz szerokosc tych 17? i jakie opony zalozone ? (marka +wymiary) ;D
  14. chcialem 17stki na zime 7 cali,ale niestety kupilem 8j czyli 205 nie ma szans,215 tez kiepsko..aktualnie mam 18stki 225/40 8j , zimowki beda 225/50 r17 8j, eibach -30, mam nadzieje ze nie bedzie nic ocierac..
  15. ok to kupie 225/50/17 ,mam nadzieje ze nie bedzie nic ocierac..
  16. Widze, ze Dev na takich jezdzi, tez mysle ze nie zrobie wiecej niz 5 tysi w zime, prawdopodobnie zamowie 215 albo 225 na 8J felge Tylko jeszcze chodzą mi po glowie te Kumho..
  17. Mam to samo pytanie, 205 na felge 8 cali? ew 215 tez wchodzi w gre;)
  18. Nexen Winguard Sport ma ktos jakies opinie na temat tych opon? chce w rozmiarze 205/50/17
  19. Mam taki sam problem jak kolega, termostat wymieniany w maju...Planuje kupić czujnik i zobaczyc co bedzie..bo 60zl to nie tak duzo, a wymiana nie jest zbyt trudna:)
  20. Witam, Też mi czasami ciezko wchodzi jedynka i dwojka, na postoju bez problemu, ale jak sie czasem zatrzymie na skrzyzowaniu to niekiedy jest problem, planuje wymienic olej, kolega dzik poleca motul gear 300, lał ktoś?
  21. Ładny samochodzik, sedany górą ;D pany fotele z anglika pasują p&p czy trzeba przednie fotele kupic z europejczyka?
  22. Witam, czujnik temperatury 1.9 bke a4 b7 cena? oraz plyn do skrzyni manualnej 5cio biegowej, jaki polecasz i jakie ceny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.