Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jhimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jhimo

  1. Dobrze, ze nie sprzedales samochodu...teraz ceny b7 sa straszne...a sprzedac auto za 3/4 ceny nie ma sensu
  2. Siemka po wakacjach i konczacym sie urlopie;D
  3. Fajny srebrzak ;D na pewno morda sie usmiecha podczas mycia ;D Jesli chcesz to mam na sprzedaż zimowki Nokian Wr a3 225/50/17 dot 3114, po 5tys przebiegu
  4. jhimo odpowiedział(a) na main temat w Śląskie
    przemo w aso sa zaprawki za 50zl kolor+klar w malych tubkach, ja sobie tak 'zamaskowalem' odpryski ;p
  5. Czesc;)
  6. Witam, wiem ze temat stary, ale moze ktoś pomoze . Sciagnalem te plecki bo urwalo 2 zaczepy z dolu, one sa nie wymienialne? trzeba kupic cale plecki ? jak tak to wie ktos jaki koszt tego jest?
  7. Witam, jestem po wymianie galki na a3 sline, pytanie jak wymienic dekielek biegow?;d
  8. Widziany dzis na SCP, nie bylo okazji pogadac bo czas gonił ;D co do zardziewialego civica...na SCP w 1/5 mili scigal sie trabant z moca 500 ps ;D
  9. własnie jedna padła, dnia 5.09.2015, a zamontowane 10 marca 2015, takze pol roku zarowka za 10zl wytrzymala druga jeszcze swieci, ale pewnie kwestia czasu, czas nowe zamawiac ;D
  10. ja tez bede po 13 poogladac wraki ;D trzyma ;D trzeba jeszcze cos podkleic
  11. Również dzięki szkoda, ze nie bylo okazji z nikim pogadać no oprócz czarnego avanta obok mnie rafał Ravu(?) :)
  12. Gibons daj moze jakis nr kontaktowy gdyby ktos sie spoznil itp
  13. Nie umie go ostatnio spotkac ;p ale jak go tylko zobacze to od razu podbijam!
  14. ok 10.30 nie dostalem urlopu na piatek a mam nocke..bede zombi w sobote ;D
  15. Matek nie zostajesz do nocy na Scp?;p
  16. Matek nie zostajesz do nocy na Scp?;p
  17. Widuje go na silowni, moge podpytac;)
  18. [quote name="seves" post="4593479" Dawid spuściłbyś te wycieraczki w końcu O co chodzi Seves bo nie czaje?
  19. jhimo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam;) chcialbym zalozyc ori radio, moje b7 wyjechalo bez radia z fabryki czyli rowniez bez suba i wzmaka. W niedalekiej przyszlosci chce zalozyc sub i wzmak bose, pytanie jakie wiazki potrzebuje(pomijajac ramke,tunel klimatr i popiolke 2din) i co z czym trzeba polaczyc? Prosilbym o jak najszczegolowe odpowiedzi;p ps. Mam glosniki przod+tyl
  20. Witka;)
  21. jhimo odpowiedział(a) na main temat w Śląskie
    Mi dokladke zderzaka malowal znajomy lakiernik, teraz mu bede oddawal listwy dtzwi do malowania i tez przed scp musi zdarzyc;d
  22. Panowie firma JOM, na allegro 1100zl, troszku drozsze od ta, ma ktos doswiadczenie z tym gwintem? obnizylem eibach-30 jednak po glowie chodzi gleba:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.