Treść opublikowana przez jhimo
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dobrze, ze nie sprzedales samochodu...teraz ceny b7 sa straszne...a sprzedac auto za 3/4 ceny nie ma sensu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siemka po wakacjach i konczacym sie urlopie;D
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam po wakacjach;)
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Fajny srebrzak ;D na pewno morda sie usmiecha podczas mycia ;D Jesli chcesz to mam na sprzedaż zimowki Nokian Wr a3 225/50/17 dot 3114, po 5tys przebiegu
-
lakiernik okolice Rybnika
przemo w aso sa zaprawki za 50zl kolor+klar w malych tubkach, ja sobie tak 'zamaskowalem' odpryski ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czesc;)
-
Demontaż tylnej osłony fotela
Witam, wiem ze temat stary, ale moze ktoś pomoze . Sciagnalem te plecki bo urwalo 2 zaczepy z dolu, one sa nie wymienialne? trzeba kupic cale plecki ? jak tak to wie ktos jaki koszt tego jest?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Witam, jestem po wymianie galki na a3 sline, pytanie jak wymienic dekielek biegow?;d
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Widziany dzis na SCP, nie bylo okazji pogadac bo czas gonił ;D co do zardziewialego civica...na SCP w 1/5 mili scigal sie trabant z moca 500 ps ;D
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
własnie jedna padła, dnia 5.09.2015, a zamontowane 10 marca 2015, takze pol roku zarowka za 10zl wytrzymala druga jeszcze swieci, ale pewnie kwestia czasu, czas nowe zamawiac ;D
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
ja tez bede po 13 poogladac wraki ;D trzyma ;D trzeba jeszcze cos podkleic
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Również dzięki szkoda, ze nie bylo okazji z nikim pogadać no oprócz czarnego avanta obok mnie rafał Ravu(?) :)
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
Gibons daj moze jakis nr kontaktowy gdyby ktos sie spoznil itp
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Nie umie go ostatnio spotkac ;p ale jak go tylko zobacze to od razu podbijam!
-
Summer Car Party 5-6.09.2015r
ok 10.30 nie dostalem urlopu na piatek a mam nocke..bede zombi w sobote ;D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Matek nie zostajesz do nocy na Scp?;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Matek nie zostajesz do nocy na Scp?;p
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Widuje go na silowni, moge podpytac;)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[quote name="seves" post="4593479" Dawid spuściłbyś te wycieraczki w końcu O co chodzi Seves bo nie czaje?
-
B7 Crew
Witam;) chcialbym zalozyc ori radio, moje b7 wyjechalo bez radia z fabryki czyli rowniez bez suba i wzmaka. W niedalekiej przyszlosci chce zalozyc sub i wzmak bose, pytanie jakie wiazki potrzebuje(pomijajac ramke,tunel klimatr i popiolke 2din) i co z czym trzeba polaczyc? Prosilbym o jak najszczegolowe odpowiedzi;p ps. Mam glosniki przod+tyl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witka;)
-
lakiernik okolice Rybnika
Mi dokladke zderzaka malowal znajomy lakiernik, teraz mu bede oddawal listwy dtzwi do malowania i tez przed scp musi zdarzyc;d
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie firma JOM, na allegro 1100zl, troszku drozsze od ta, ma ktos doswiadczenie z tym gwintem? obnizylem eibach-30 jednak po glowie chodzi gleba:D
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście