Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Też żałuję, kupić De Gea, kogoś do przodu, i do środka do pomocy dla Kroosa i Modrica.... Benitez... Ja go nie chcę :-( z nim to pewnie o kwalifikacje LM będziemy walczyć.
-
Piłka nożna
Ciekawe kto zostanie nowym trenerem w Realu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Te felgi z pierwszej strony ładniejsze... Chyba że to tylko przykład
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serdeczne dzięki za pomoc :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę, że nie xd Pomogłby ktoś z wyjmakami. Bartkowi pasuje tylko weekend, a muszę pilnie wysłać rns-e. Podjechalbym dzisiaj o 21
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byś wyciągnął? Gdzie i kiedy byśmy mogli się spotkać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, Ma ktoś z Was wyjmaki, musze swoje rns-e wyjąć. Może pomogłby ktoś :-)?
-
Piłka nożna
Równie dobrze Romek mógł zainwestować w Westbrom. Nagle miliony fanów itd. Zero jakieś historii, zero w sumie osiągnięć. Do mnie Chelsea nie przemawia. No, ale każdy widzi to na swój sposób
-
Piłka nożna
Ogólnie budować historię? Z Chelsea? Skończy się Romek skończy się klubik. Wątpię, żeby ktoś chciał w to coś tyle inwestować. Życzę Jose wszystkiego najlepszego, ale nie z tym klubem.
-
Piłka nożna
Pewnie Jose poleci.... Kryzys, 3-0 i czerwień... Niby jest ta liga. Sytuacja wyjaśni się pewnie w ostatniej kolejce. Czy Mourinho przerwie zła passę?
-
Piłka nożna
Ej to ja też pasuje, i miliony w sumie ludzi, baja pasuje do Realu
-
Polecane opony letnie
Z racji tego że miałem okazję jedziesz na jakiś fatalnych kumho oraz dunlop sportmax RT. Oraz Michelin i Bridgestone te z insygni. To dunlop zdecydowanie najcichszy. Opony 225/45/17 Rewelacja, na mokrym ok. Na suchym ok. Ale przy dużych prędkościach. Zaczynają jakby dostawać lekko wibracje jakby przeskakiwala ta opona, ciężko to opisać. Albo mam pecha, albo przy większych prędkościach ta opona to gówno. Na ten moment na polskie drogi ok. Na szybkie autostrady średnio. nie kupię drugi raz ;-) Aczkolwiek po autostradach rzadko będę jeździć
-
Piłka nożna
Oglądałeś mecz? Może tak.się.gra, ale bok się.jak Barcelona zagra to samo tylko.ze trafi w bramkę chociaż 50 % sytuacji Realu. Przykro mi ale akurat wtedy może się na 5 skończyć. Aczkolwiek wolę żeby Lm wygrało juwe niż Barca
-
Piłka nożna
Akurat to jest śmieszne, szczególnie, że ilość skopanych sytuacji przez nich po prostu zabija
-
Piłka nożna
Xabi cóż jak dla zdecydowanie transfer na zdobywanie talentu od Guardioli. Zna taktykę JOSE, CARLO, JOSEPHA. Ogólnie masakra i to w znaczeniu pozytywnym
-
Piłka nożna
Z 3 0 dla Barcy pewnie będzie.
-
Piłka nożna
Strajk ma być i mają odwołać dwie ostatnie kolejki
-
Piłka nożna
Jeżeli liga w ogóle się odbędzie.
-
Piłka nożna
Bez komentarza w ogóle
-
Piłka nożna
[emoji14]olew:
-
Piłka nożna
No dokładnie jest grajkiem na hormonach
-
Piłka nożna
Mówiąc o Ricardo miałem na myśli jego strzały... Naprawdę to trzeba tłumaczyć. Wpiszcie na yt Kaka top scores i podziwiajcie klasę. tak pięknych strzałów nikt z obecnie najlepszych nie prezentuje.
-
Piłka nożna
Kaka to był geniusz. Taka łatwość, ale też gdy miał piłkę przy nodze to jakoś elegancję się czuło. Szkoda.ze w Realu nic w sumie nie pokazał. Ale na pewno jeden z najlepszych piłkarzy Milanu i na świecie . Tego strzału długo nikt nie powtórzy, a do tego nie był na żadnych hormonalnch.
-
Piłka nożna
Chyba guardiola tak Barcelonę kocha, że im odpuścił hehehehe Widać powtórka z.zeszłego roku prawie jak z.Realem. U siebie trzech bramek nie odrobia.
-
Piłka nożna
Z całym tutaj szacunkiem dla Guardioli.. Ale moja teoria, zw trafił na świetny moment w barsie co raz bardziej pasuje...