Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. Gdyby alfe zrobiło audi to nawet możnaby nazwać to samochodem :-D a tak ogólnie to ładna sztuka :-)
  2. Ta widziałem jakąś czarną alfę na lawacie...
  3. a gdzie zjeżdżałeś ?ja jechałem w lewo Tesco, a Ty zjechałeś na prawo, a Łepskiego braliśmy gdzies koło Lotosu xd Dzięki
  4. ja mam dojazd pół godziny, napiszesz to jadę
  5. Dzisiaj 19. Nie wymiekac xd
  6. Ok jutro 19 do zobaczenia
  7. Przepraszam to mój beznadziejny słownik poprawia słowa i nie zauważyłem. Bieniek? Jak coś to może być jutro
  8. Bieniek, Lebski kiedy Wam pasuje? Może ktoś jeszcze?
  9. Coś gdzieś jutro bądź czwartek?
  10. Dziwne jest to, że prędzej jak sprawdzałem czujniki to nie było tego problemu z masą, mam na myśli czujniki w pełni sprawne od kolegi. Masa wyskoczyła dopiero teraz jak wpialem ten uszkodzony
  11. http://zapodaj.net/5c058ea3e8608.jpg.html Chyba miałeś rację...
  12. Residentem to się nie chwal
  13. Dziękuję bardzo za pomoc Ok sprawdzone. Błąd jaki był zapisany to coś chyba z software, zdjęcie postaram się wrzucić później. Natomiast wiadomo, zanim dojechałem na komputer czujniki pracowały już ok. Wszystkie wskazywały 255 cm. Usunięte zostały błędy, ale to nic nie pomogło i Problem z pikaniem wraca. Zawsze pp przejechaniu małego dystansu czujniki, jakby się naprawiaja i zaczynają działać dobrze.
  14. No pewnie że zostanie ;-)
  15. Szczera prawda. Teraz mam.już swoje auto zrobione, więc jak.coś.będziecie organizować to będzie miło ;-)
  16. Niestety musiałem zostać wtedy dłużej w pracy.
  17. Coś się.zapowiada na środę 1 kwietnia ?
  18. Czyli jednak grałeś hehe
  19. Ok powiedz jak to sprawdzę ? Jak podłącze vag to od razu pokaże w module pdc, czy trzeba gdzieś głębiej tego szukać?
  20. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stanley obrońcy spychali Suareza na prawo, jakby iker siedział w tej bramce dłużej albo wyszedł o wiele prędzej to nic by Suarez nie zrobił. Trudno. Pewnie jest po mistrzostwie I druga sprawa, Barcelona nie miała prawa wygrać tego meczu, szkoda sytuacji Realu.
  21. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z całym szacunkiem dla Ikera, ale czas przeminal już dawno, wyjście przy strzale.Suareza zbyt.pochopne. Kolejna bramka w tym sezonie na jego koncie. Ale z.Barca potrafili mimo wszystko zagrać, ciekawe jak będzie wyglądać potyczka a.Atletico
  22. Ok tak jak pisałem cyka jak się przylozy ucho i normalnie pyka jak cofam. Ok, dziwna sprawa bo kupiłem dwa czujniki i oba byłby uwalone. Musze gdzieś na kompa podjechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.