Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdyby alfe zrobiło audi to nawet możnaby nazwać to samochodem :-D a tak ogólnie to ładna sztuka :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ta widziałem jakąś czarną alfę na lawacie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahah
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie zjeżdżałeś ?ja jechałem w lewo Tesco, a Ty zjechałeś na prawo, a Łepskiego braliśmy gdzies koło Lotosu xd Dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok , to jadę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam dojazd pół godziny, napiszesz to jadę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzisiaj 19. Nie wymiekac xd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok jutro 19 do zobaczenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przepraszam to mój beznadziejny słownik poprawia słowa i nie zauważyłem. Bieniek? Jak coś to może być jutro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, Lebski kiedy Wam pasuje? Może ktoś jeszcze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś gdzieś jutro bądź czwartek?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Muszę czujnik dorwać sprawny..
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dziwne jest to, że prędzej jak sprawdzałem czujniki to nie było tego problemu z masą, mam na myśli czujniki w pełni sprawne od kolegi. Masa wyskoczyła dopiero teraz jak wpialem ten uszkodzony
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
http://zapodaj.net/5c058ea3e8608.jpg.html Chyba miałeś rację...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Residentem to się nie chwal
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dziękuję bardzo za pomoc Ok sprawdzone. Błąd jaki był zapisany to coś chyba z software, zdjęcie postaram się wrzucić później. Natomiast wiadomo, zanim dojechałem na komputer czujniki pracowały już ok. Wszystkie wskazywały 255 cm. Usunięte zostały błędy, ale to nic nie pomogło i Problem z pikaniem wraca. Zawsze pp przejechaniu małego dystansu czujniki, jakby się naprawiaja i zaczynają działać dobrze.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No pewnie że zostanie ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szczera prawda. Teraz mam.już swoje auto zrobione, więc jak.coś.będziecie organizować to będzie miło ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niestety musiałem zostać wtedy dłużej w pracy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś się.zapowiada na środę 1 kwietnia ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Czyli jednak grałeś hehe
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Ok powiedz jak to sprawdzę ? Jak podłącze vag to od razu pokaże w module pdc, czy trzeba gdzieś głębiej tego szukać?
-
Piłka nożna
Stanley obrońcy spychali Suareza na prawo, jakby iker siedział w tej bramce dłużej albo wyszedł o wiele prędzej to nic by Suarez nie zrobił. Trudno. Pewnie jest po mistrzostwie I druga sprawa, Barcelona nie miała prawa wygrać tego meczu, szkoda sytuacji Realu.
-
Piłka nożna
Z całym szacunkiem dla Ikera, ale czas przeminal już dawno, wyjście przy strzale.Suareza zbyt.pochopne. Kolejna bramka w tym sezonie na jego koncie. Ale z.Barca potrafili mimo wszystko zagrać, ciekawe jak będzie wyglądać potyczka a.Atletico
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Ok tak jak pisałem cyka jak się przylozy ucho i normalnie pyka jak cofam. Ok, dziwna sprawa bo kupiłem dwa czujniki i oba byłby uwalone. Musze gdzieś na kompa podjechać