Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kapsel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kapsel

  1. wygląda to niezle tylko ten przewód zawsze montuje na podszybiu i latem jest ok
  2. dwie diody po 50 groszy + 23 cm. przezroczystego wężyka za 23 grosze (1zł metr) + 10 groszy opornik i 1 zł przewód elektryczny = 2.33 zł niezły interes nie zapomnij o kosztach przesyłki a efekt świecenia takiego (neonu) = he.he.he.
  3. miałeś szczęście schiller że czujniki na tej wysokości działają dobrze wyświetlacz mogłeś zamontować na podszybiu wtedy kabla nie widać wogóle i moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej ale o gustach się nie dyskutuje Pozdrawiam
  4. kapsel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a założyłeś czujniki ultradzwiękowe?
  5. dokładnie tak brązowo-biały wszystkie drzwi brązowo-żółty tylko drzwi kierowcy pytałem czy może masa jest cały czas bo może być walnięty któryś wyłącznik w tych kostkach masz też kierunki czarno biały, czarno zielony
  6. pilot do centrala to nie standard więc może go nie być
  7. musi być brązowo biały przewód napisz czy go nie ma wogóle czy jest i jest na nim masa cały czas ewentualnie brązowo żółty
  8. kapsel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Czujnik wstrząsowy zamontuj na sztywno do blachy pod kolumną kierownicy niestety wybicia szyby nie złapie żadna wstrząsówka zamontuj czujniki ultradzwiękowe lub czujnik zbicia szyby
  9. Nie mylcie czujników fabrycznych z dokładanymi te drugie muszą być tak jak w instrukcji 50-70 cm nad podłożem bo inaczej będą niedokładnie pokazywać zamontowałem już tego kilkadziesiąt sztuk i wiem to z doświadczenia
  10. można lakierować nie wiem czy wszystkie ale pisze to zawsze w opisie producenta ja zamawiam zawsze lakier w spreyu pod nr. farby i po kłopocie
  11. Czujniki z takim wyświetlaczem jak kupił schiller są lepsze w montaży wyświetlacz przyklejamy na taśmie dwustronnej na podszybiu kabelek wkładamy między deskę a podszybie i nie trzeba nic wiercić kabla nie widać (u mnie takie czujniki kosztują 130 zł.)
  12. Ten mikrostyk przy klamce jest do załanczania podgrzewania wkładki pompka,pompka i jeszcze raz pompka usuń zimne luty i będzie ok Pozdrawiam.
  13. zacznij od zimnych lutów w pompce od centralnego (sprawdz dokładnie)
  14. Tak jak ci napisał staniek chodzi dokładnie o dół lewego słupka (nakładka pod dzwignią otwierania klapy)
  15. Na tempomacie pali mniej około 0.2 l/100 km sprawdzone, przetestowane
  16. Uszkodzone przednie wyłączniki nie mają nic wspólnego z tyłem test stańka jest bez sensu bo jeżeli lampka zgaśnie po czasie przy otwartych drzwiach to żeby ponownie sie zaświeciła trzeba włonczyć i wyłonczyć zapłon Lampke przy otwartych drzwiach wyłancza po czasie zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
  17. Kolego to nie przedszkole napisz po ludzku o co ci chodzi
  18. Uniden jest OK spróbuj oddalić antenę cb od anteny radiowej miałem kiedyś taki przypadek że florida presidenta zamontowana podobnie jak twoja (gryzła się) z anteną od radia samochodowego (opel corsa 2006) :eek:
  19. Nic się nie martw zrobimy pompke to i szyby zaczną chodzić bo bez pompki nie chodzą (lampka wewnętrzna też pewnie nie działa)
  20. Pod dywanikiem kierowcy w czarnej plastikowej puszce masz moduł wypnij z niego kostki i zobacz w jakim są stanie (utlenione styki itp.) ewentualnie co jest najgorsze wszystko może być zalane wodą
  21. kapsel odpowiedział(a) na schiller temat w Audi A4 B5
    Witam czujniki cofania muszą być zamontowane conajmiej 50 cm od asfaltu jak zamontujesz niżej nie będą działały prawidłowo trochę już tego zamontowałem więc wiem to z doświadczenia. większość czujników można lakierować w instrukcji montażu powinny być podane odległości jak montować TRZYMAJ SIę TYCH WYMIARÓW
  22. Niki napisz czy masz zamontowane w swoim autku coś nie ori (np. radio,alarm) to wtedy coś zaradzimy
  23. Po takiej naprawie to może być do wymiany Jak chcesz prześlij ją do mnie to ci ją naprawie
  24. Dołóż unstera firmy amt za trzy dyszki i też będzie domykał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.