Treść opublikowana przez kapsel
-
Czujniki parkowania
wygląda to niezle tylko ten przewód zawsze montuje na podszybiu i latem jest ok
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
dwie diody po 50 groszy + 23 cm. przezroczystego wężyka za 23 grosze (1zł metr) + 10 groszy opornik i 1 zł przewód elektryczny = 2.33 zł niezły interes nie zapomnij o kosztach przesyłki a efekt świecenia takiego (neonu) = he.he.he.
-
Czujniki parkowania
miałeś szczęście schiller że czujniki na tej wysokości działają dobrze wyświetlacz mogłeś zamontować na podszybiu wtedy kabla nie widać wogóle i moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej ale o gustach się nie dyskutuje Pozdrawiam
-
[B5 1995r. Alarm] Umiejscowienie czujników ?
a założyłeś czujniki ultradzwiękowe?
-
[B5 1995 Alarm] Krańcówki drzwii do alarmu, gdzie podłaczyc?
dokładnie tak brązowo-biały wszystkie drzwi brązowo-żółty tylko drzwi kierowcy pytałem czy może masa jest cały czas bo może być walnięty któryś wyłącznik w tych kostkach masz też kierunki czarno biały, czarno zielony
-
[ALL B5] Pytanie o pilot do centrala
pilot do centrala to nie standard więc może go nie być
-
[B5 1995 Alarm] Krańcówki drzwii do alarmu, gdzie podłaczyc?
musi być brązowo biały przewód napisz czy go nie ma wogóle czy jest i jest na nim masa cały czas ewentualnie brązowo żółty
-
[B5 1995r. Alarm] Umiejscowienie czujników ?
Czujnik wstrząsowy zamontuj na sztywno do blachy pod kolumną kierownicy niestety wybicia szyby nie złapie żadna wstrząsówka zamontuj czujniki ultradzwiękowe lub czujnik zbicia szyby
-
Czujniki parkowania
Nie mylcie czujników fabrycznych z dokładanymi te drugie muszą być tak jak w instrukcji 50-70 cm nad podłożem bo inaczej będą niedokładnie pokazywać zamontowałem już tego kilkadziesiąt sztuk i wiem to z doświadczenia
-
Czujniki parkowania
można lakierować nie wiem czy wszystkie ale pisze to zawsze w opisie producenta ja zamawiam zawsze lakier w spreyu pod nr. farby i po kłopocie
-
Czujniki parkowania
Czujniki z takim wyświetlaczem jak kupił schiller są lepsze w montaży wyświetlacz przyklejamy na taśmie dwustronnej na podszybiu kabelek wkładamy między deskę a podszybie i nie trzeba nic wiercić kabla nie widać (u mnie takie czujniki kosztują 130 zł.)
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
Ten mikrostyk przy klamce jest do załanczania podgrzewania wkładki pompka,pompka i jeszcze raz pompka usuń zimne luty i będzie ok Pozdrawiam.
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
zacznij od zimnych lutów w pompce od centralnego (sprawdz dokładnie)
-
[B5 1995 Alarm] Krańcówki drzwii do alarmu, gdzie podłaczyc?
Tak jak ci napisał staniek chodzi dokładnie o dół lewego słupka (nakładka pod dzwignią otwierania klapy)
-
Czy na tempomacie jest oszczedniej b5 1.9 tdi
Na tempomacie pali mniej około 0.2 l/100 km sprawdzone, przetestowane
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
Uszkodzone przednie wyłączniki nie mają nic wspólnego z tyłem test stańka jest bez sensu bo jeżeli lampka zgaśnie po czasie przy otwartych drzwiach to żeby ponownie sie zaświeciła trzeba włonczyć i wyłonczyć zapłon Lampke przy otwartych drzwiach wyłancza po czasie zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
-
centralny zamek
Kolego to nie przedszkole napisz po ludzku o co ci chodzi
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Uniden jest OK spróbuj oddalić antenę cb od anteny radiowej miałem kiedyś taki przypadek że florida presidenta zamontowana podobnie jak twoja (gryzła się) z anteną od radia samochodowego (opel corsa 2006) :eek:
-
Padła pompka centrala-padły el. szyby. Dlaczego?
Nic się nie martw zrobimy pompke to i szyby zaczną chodzić bo bez pompki nie chodzą (lampka wewnętrzna też pewnie nie działa)
-
A4 B6 Moduł komfortu nie przechodzi w stan "uśpienia&am
Pod dywanikiem kierowcy w czarnej plastikowej puszce masz moduł wypnij z niego kostki i zobacz w jakim są stanie (utlenione styki itp.) ewentualnie co jest najgorsze wszystko może być zalane wodą
-
Zakłócenia w CB radiu po wlączeniu sprzętu Audio!!
Floridy presidenta się nie stroi
-
[A4 B5] parktronic
Witam czujniki cofania muszą być zamontowane conajmiej 50 cm od asfaltu jak zamontujesz niżej nie będą działały prawidłowo trochę już tego zamontowałem więc wiem to z doświadczenia. większość czujników można lakierować w instrukcji montażu powinny być podane odległości jak montować TRZYMAJ SIę TYCH WYMIARÓW
-
A4 B6 Moduł komfortu nie przechodzi w stan "uśpienia&am
Niki napisz czy masz zamontowane w swoim autku coś nie ori (np. radio,alarm) to wtedy coś zaradzimy
-
Pompka zamka centralnego
Po takiej naprawie to może być do wymiany Jak chcesz prześlij ją do mnie to ci ją naprawie
-
Problem z centralnym zamkiem
Dołóż unstera firmy amt za trzy dyszki i też będzie domykał