Treść opublikowana przez TOM3K
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dwa wiadra w sumie lepiej. Ale możesz zrobić tak ze w tym wiadrze będziesz plukal a w drugim będziesz miał wodę z szamponem. Spróbować możesz szampon z Adbl piana od nich też mi lepiej podchodzi (zapachy są fajne ) a rękawica myślę że starczy Ci D-Wash Pinky Mitt. Sam przerzucam się na taką tylko ze z Gyeona. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kupcie sobie zapachy z California Scents i po problemie. 3 miesiące maksymalnie siedziała u mnie puszka jak za 10 zł to wg mnie dobrze. Później kupiłem chyba 15 różnych zapachów i co miesiąc sobie zmieniam i ktoś ma prezent z tego co mi zostało... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wełna to już ostateczność jak końcówki są odjechane i trzeba je wypolerowac. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
mniej problemów z utrzymaniem felg w czystości
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
W temacie jak na razie mało się dzieje ze względu na brak czasu. Miał wpaść teraz fotochrom ale kupiłem z polifta i musze teraz znaleźć nowy a następnie lusterka zewnętrzne z fotochromem. Narazie jednak wpadły tylko ori ledy do podświetlenia nóg i mały serwis czyli wymiana rozrządu i oleju. Przyszłym tyg biorę się za te chore plastiki, które doprowadzają mnie do szału. Przyszedł tez czas na mały 'detajling' wkrótce relacja w odpowiednim dziale. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Nie wiem czy komuś się to przyda ale mój problem z nieznikajacym komunikatem o uszkodzonym systemie (po mimo tego że był wykodowany) rozwiazal się przy kasowanie inspekcji olejowej. Byl komunikat że należy zwrócić się do ASO. Czyżby samochód tak to odczytał ze w aucie było to sprawdzane? Cieszy mnie fakt ze mam nic więcej mi się nie wyświetla
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Podobnie jest w Shiningcar tylko te progi są dość wysokie i jak ktoś kupuje tylko od czasu do czasu szampon albo coś to poczeka trochę... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zaloguj się w sklepie i na KA masz tam grupy rabatowe i można mieć taniej i często są fajne gratisy i akcje promocyjne. Ja mam w SC 15% rabatu z programu jaki u nich jest. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Prawidłowo , więc wszystko w normie Efekt też jest ok
-
B8 TrOOOOp
jest ktoś chętny na Fotochrom wewnętrzny do polifta ? Kolor czarny
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zacznij zamawiać w sklepach http://shiningcar.pl/pl/producer/Tuga Chemie/97/1/ U mnie glinka zbiera mało ze względu na to że używam dużo chemii przed nią. Jaką tą glinke miałeś ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Fusso ogólnie fajnie podbija kolor. Można zawsze dać dwie warstwy, ale to w sumie dla jego wzmocnienia. Jeśli jednak lakier jest już trochę "wyblakły" To warto pomyśleć przynajmniej wypolerowaniu auta przynajmniej finishem żeby usunąć oksydacje lakieru już to wzmocni połysk a następnie wosk który zabezpieczy i również trochę podbije wetlook
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Troszkę Ci w takim razie brakuję do prawidłowego przygotowania lakieru. Widzę że nie było dekontaminacji więc lakier pewnie ma na sobie pełno zanieczyszczeń. Kup dobry deironizer, glinkę po tym nałóż cleaner i wosk efekt powinien być lepszy.
-
Malowanie felg
Jeśli felgi proste i tylko te uszkodzenia są do naprawienia to myślę, że warto chociaż ich wartość nie jest jakaś powalająca. Jeśli jednak dochodzi prostowanie to lepiej poszukać innych w lepszym stanie.
-
Polerowanie jakie pasty krok po kroku
Chcesz zacząć przygodę z polerowaniem. A wgl poszukałeś jakiś informacji na ten temat? Wiesz jak poprawie przygotować lakier przed polerowaniem ? Do polerowania nie tylko potrzebujesz maszyny i pastę. Potrzebne są jeszcze pady różnego rodzaju , dobre oświetlenie główne oraz latarka do inspekcji i lampy doświetlające. Podam Ci link poczytaj uważnie ze zrozumieniem i mam nadzieje że zapał Ci nie minie http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/ http://www.detailer.pl/blog/2010/12/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-orbitalnej-poradnik-detailing-world-autor-davekg-3/
-
Materiał to zrobienia formy
Wątpię żeby chętnie mi podpowiedzieli jak to samemu zrobić. Spróbować mogę. Może jednak znajdzie się tutaj ktoś kto ma pomysł na to.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Lakier dobrze przygotowales? jakim szamponem myłeś?
-
Spoty wrocławskie
Można zostawić auta. NA stadionie i tak teraz nie ma szans
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Koniec wosku widać Co tam leży i jak długo ? Jak przygotowałeś lakier?
-
B8 TrOOOOp
Podpowie ktoś czy to lusterko 8R0 857 511 AB ma jeszcze jakąś funkcje oprócz fotochromu ? I jaka kostka do tego jest potrzebna ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Powiem Ci ze kiedyś próbowałem różne kombinacje środków czyszczących do opon. Co dziwne czy użyłem Adbl po SG i ExceDe czy np SG po Adbl i ExceDe albo ExceDe po SG i Adbl zawsze ten kolejny coś zbierał po mimo że nawet pierwszy przy trzeciej aplikacji nie wskazywał ze jakiś brud jest. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Przyda Ci się dobry szampon np Gyeon rękawica (wiadra również ale dość spory koszt jak na początek) Cleaner By Ci się przydał przed IPA no i coś do czyszczenia opon żeby dressing leżał dłużej niż kilka dni. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Materiał to zrobienia formy
Cześć. Planuje włożyć do siebie do b8 suba z q5 tak jak to było w b7. Jednak jest problem z miejscem aby zmieścić tam kolo do którego następnie wchodzi subwoofer. Wpadłem na pomysł aby zrobić jakąś formę w którą następnie włożę ten subwoofer, ale nie mam pomysłu z czego to wykonać aby było w miarę sztywne i dobrze siedziało w bagażniku. Macie jakieś pomysły?
-
B8 TrOOOOp
dokładnie to dzięki [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
jestem jak najbardziej za Szczurek użyj swojej siły ust (czyt. gadki) to z uśmiechem na twarzy otworzy