Treść opublikowana przez TOM3K
-
Problem z trybem makro nikon d3300
to to nie jest rozwiązanie bo jak oddale to nie uchwyce tego co chce
-
Problem z trybem makro nikon d3300
Mam problem z robieniem zdjęć w trybie makro gdy chce coś naprawdę małego uchwycić z bliskiej odległości. Wtedy wszystko jakby normalnie przebiegało ale wciskając przycisk by zrobić zdj nic się nie dzieje. Może to być wina samego aparatu ? W innych trybach nie mam.żadnego problemu z robieniem zdj.
-
B8 TrOOOOp
Silnik pracuje jakby trochę również. Spalanie zostało takie jak było także jest chyba lepiej
-
B8 TrOOOOp
zmieniają soft i tyle wujaszka pytali się o to czy ma program zrobiony ale powiedział ze nie i o tym koniec tematu. Dostał kartkę z którą ma jeździć i okazać w razie kontroli i pomiaru emisji spalin
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
I czemu tak mówisz ? Z tego co wiem to rotacja jest szybsza i można uzyskać lepsze efekty. Ja zacząłem na rotacji i nie żałuje
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A czemu to takie oczywiste żeby szukał DA?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja piore w micro wash i są fajne miękkie tylko trzeba je dobrze rozczepac po praniu. Wcześniej się mocza chwile Ja mam obecnie Kraussa P7 ale odkładam na Rupes Big foot, ale trochę kosztuje
-
B8 TrOOOOp
jak się tym nie przejmuje tylko wkurza mnie ze często musze na stacje zjeżdżać u mnie kapec 205 na lato mam 255 ciekawe co wtedy będzie Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu błędy brak jak sprawdzic ten rozrząd?
-
B8 TrOOOOp
Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ...
-
B8 TrOOOOp
Właśnie po tym ze tankuje pod korek wiem ze wychodzi spalanie 8.5. Tyle że po jakichś 12km mam już 90 stopni
-
B8 TrOOOOp
Panowie co może być przyczyną dość dużego spalania jak dla mnie. Wychodzi mi 8.5 litra po za tankowaniu. W mieście zaduzo nie jeżdżę w sumie to wyjeżdżam jakieś 3 km do drogi szybkiego ruchu i tam kilkanaście kilometrów. Odcinki po około 18 km b7 w takiej jeździe paliło 6.3 litra i tyle mi pokazywał fis a tu fis pokazuje 6.0 a pali 8.5.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
tak dokładnie ja kupowałem w MX Nowicki i chyba 54 płaciłem ale możesz się wpisać do grupy rabatowej i będziesz miał 5% tamiej to wyjdzie to samo
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
good stuff kosztuje około 55 zł z separatorem
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse? Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse? Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse?
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wosk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki za podpowiedź będę zaraz testował mam nadzieje ze podana przez Ciebie opcja zda egzamin bo już nie mam sił do tego lakieru...
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wydaje mi sie ze to fibra ale moze byc tak jak mówisz. booski pad super soft będzie ok? Lakier jest bardzo dziwny w jednym miejscu fajnie idzie cuttingiem a w drugim nie da się nic zrobic. Musze tez uważasz bo to prawdopodobnie ostatnia korekta na tym lakierze w większości nie przekracza 100 mikronów
-
Spoty wrocławskie
czemu mają wychodzić tłuste plamy?
-
Spoty wrocławskie
Mam oklejone i średnio jak dla mnie w b7 miałem ori ciemne i całkiem inaczej to wyglądało dlatego chcę zrobić na nowo, piecowo
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dołóż sobie jeszcze troche to tej kwoty Ostatnio był ten temat poruszany. Te 300 zł musisz raczej liczyć. To ile wosk będzie leżał zależy od tego jaki to wosk będzie. Po każdym myciu to Quick Detailer żeby podtrzymać efekt. Polerka to już inny temat trochę głębszy Panowie Stich albo Denis potrzebuje waszej rady. Działam przy volvo v70. Lakier jest dziwny cieżko się tnie czy to wełniakiem czy twardą gąbką jak już wykończe element przecieram ipą to mi mikrofibra robi rysy Używam fibry cięte laserowo bez obszycia bez metek a i tak jest problem. Jak sobie z tym poradzic ?
-
Spoty wrocławskie
Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git. http://www.autoperfectwroclaw.pl/ Szczurek ja chcę tylko tył, przodu nigdy w życiu.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Ale te felgi naprawdę źle wyglądają... Nie pasują wgl to tego auta
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Sam nie jesteś, ale ja mam nadzieje że to się u mnie zmieni Może jak się coś dołoży to będzie lepiej
-
Rodzaje świateł przednich w B8 - pomocy
Podałem Ci to abyś zobaczył że same przełożenie lamp jest nie możliwe . Musisz zmienić cały przód.