Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. to to nie jest rozwiązanie bo jak oddale to nie uchwyce tego co chce
  2. Mam problem z robieniem zdjęć w trybie makro gdy chce coś naprawdę małego uchwycić z bliskiej odległości. Wtedy wszystko jakby normalnie przebiegało ale wciskając przycisk by zrobić zdj nic się nie dzieje. Może to być wina samego aparatu ? W innych trybach nie mam.żadnego problemu z robieniem zdj.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Silnik pracuje jakby trochę również. Spalanie zostało takie jak było także jest chyba lepiej
  4. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zmieniają soft i tyle wujaszka pytali się o to czy ma program zrobiony ale powiedział ze nie i o tym koniec tematu. Dostał kartkę z którą ma jeździć i okazać w razie kontroli i pomiaru emisji spalin
  5. I czemu tak mówisz ? Z tego co wiem to rotacja jest szybsza i można uzyskać lepsze efekty. Ja zacząłem na rotacji i nie żałuje
  6. A czemu to takie oczywiste żeby szukał DA?
  7. Ja piore w micro wash i są fajne miękkie tylko trzeba je dobrze rozczepac po praniu. Wcześniej się mocza chwile Ja mam obecnie Kraussa P7 ale odkładam na Rupes Big foot, ale trochę kosztuje
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak się tym nie przejmuje tylko wkurza mnie ze często musze na stacje zjeżdżać u mnie kapec 205 na lato mam 255 ciekawe co wtedy będzie Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ... podepnij kompa i sprawdź czy masz błędy, dodatkowo sprawdź nastawy rozrządu błędy brak jak sprawdzic ten rozrząd?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przestań pokonywać "trasy" dieslem, które nadają się bardziej na pokonywanie rowerem i problem z głowy Będzie taniej, bo nie 2,5 litra różnicy, a 8,5 litra, a i zdrowszy będziesz Mam równo 15km do szwagra i jak delikatnie pojadę, to nawet 90' nie złapię, więc musi ten smok palić, skoro zimny musi tyrać.Bez przesady ze to za krótko na diesela. Rozumiem jakbym jechał i po 3 km kończył przejażdżkę...Ale skąd taka różnica między CR a PD? Na trasie do Polski wzięła mi kolo 9 litrów średnio 160km/h jechałem b7 mieściła się w 7.5 ...
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie po tym ze tankuje pod korek wiem ze wychodzi spalanie 8.5. Tyle że po jakichś 12km mam już 90 stopni
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie co może być przyczyną dość dużego spalania jak dla mnie. Wychodzi mi 8.5 litra po za tankowaniu. W mieście zaduzo nie jeżdżę w sumie to wyjeżdżam jakieś 3 km do drogi szybkiego ruchu i tam kilkanaście kilometrów. Odcinki po około 18 km b7 w takiej jeździe paliło 6.3 litra i tyle mi pokazywał fis a tu fis pokazuje 6.0 a pali 8.5.
  12. tak dokładnie ja kupowałem w MX Nowicki i chyba 54 płaciłem ale możesz się wpisać do grupy rabatowej i będziesz miał 5% tamiej to wyjdzie to samo
  13. good stuff kosztuje około 55 zł z separatorem
  14. Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse? Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse? Ty czasem nie jesteś dystrybutorem Auto finesse?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    komuś kiedyś wysyłałem linka do ledow które nie walą błędem teraz na telefonie nie mam jak znaleźć ale wrócę do domu to wrzucę 65 zł dałem plus kw
  16. Dzięki za podpowiedź będę zaraz testował mam nadzieje ze podana przez Ciebie opcja zda egzamin bo już nie mam sił do tego lakieru...
  17. Wydaje mi sie ze to fibra ale moze byc tak jak mówisz. booski pad super soft będzie ok? Lakier jest bardzo dziwny w jednym miejscu fajnie idzie cuttingiem a w drugim nie da się nic zrobic. Musze tez uważasz bo to prawdopodobnie ostatnia korekta na tym lakierze w większości nie przekracza 100 mikronów
  18. czemu mają wychodzić tłuste plamy?
  19. Mam oklejone i średnio jak dla mnie w b7 miałem ori ciemne i całkiem inaczej to wyglądało dlatego chcę zrobić na nowo, piecowo
  20. Dołóż sobie jeszcze troche to tej kwoty Ostatnio był ten temat poruszany. Te 300 zł musisz raczej liczyć. To ile wosk będzie leżał zależy od tego jaki to wosk będzie. Po każdym myciu to Quick Detailer żeby podtrzymać efekt. Polerka to już inny temat trochę głębszy Panowie Stich albo Denis potrzebuje waszej rady. Działam przy volvo v70. Lakier jest dziwny cieżko się tnie czy to wełniakiem czy twardą gąbką jak już wykończe element przecieram ipą to mi mikrofibra robi rysy Używam fibry cięte laserowo bez obszycia bez metek a i tak jest problem. Jak sobie z tym poradzic ?
  21. Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git. http://www.autoperfectwroclaw.pl/ Szczurek ja chcę tylko tył, przodu nigdy w życiu.
  22. Ale te felgi naprawdę źle wyglądają... Nie pasują wgl to tego auta
  23. Sam nie jesteś, ale ja mam nadzieje że to się u mnie zmieni Może jak się coś dołoży to będzie lepiej
  24. Podałem Ci to abyś zobaczył że same przełożenie lamp jest nie możliwe . Musisz zmienić cały przód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.