Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Dla mnie troche za dużo tego światła. Na boczkach drzwi było by wystarczająco
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
U Ciebie przecież nie jest tak źle. Tylko drzwi masz do wymiany nie?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
będzie Pan zadowolony Wiem :D Przyznaj się, że planowałeś tą stłuczkę by mieć pretekst pod 3.0 niby tak, ale i tak szkoda mi sprzedawać bo nigdy mnie nie zawiódł świeżo rozrząd mu zrobiłem i było trochę planów na wiosnę... Chce w polsce zrobić. Zobaczę jak z czasem będzie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
będzie Pan zadowolony Wiem :D
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Wiec tak jak mówiłem uznano szkodę całkowitą. 3600 wyszły części a 5300€ robocizna z materiałem . Zdecydowałem , że jednak auto naprawie na własną rękę tak jak ma być i pogonie auto ze względu że strasznie napaliłem się na 3.0 Po spisie części tragedii nie ma 8E0820193P Osuszacz 8E0260710H Rura czynnika chłodniczego 8E0260707BK Wąż czynnika chłodniczego 8E0805594E Wzmocnienie przednie z uchwytem chłodnic BELKA 8E0821106F Błotnik BŁOTNIK 8E0098625 Czesci mocujace blotnik . CZĘŚCI MOCUJĄCE 8E0821136B Podpora PODPORA 8E0821172F Nadkole NADKOLE 8E0098629 1 zestaw elementów mocujących do osłony czesc 8E0823029D Pokrywa przednia KLAPA 8E0941030AS Reflektor z lampą wyładowczą 8E0941700E Reflektor halogenowy p.mgielny REFLEKTOR 8E0951221D Sygnal dzwiekowy 8E0807105FGRU Poszycie zderzaka gruntowany 8E0098623 1 zestaw elementów mocujących do zderzak czesc 8E0955102E Cyl.podnoszący dysze zmyw.refl ze wsporn czesc 8E0807682F01C Kratka wlotu powietrza czerń satynowa KRATKA 8E0807109M Belka zderzaka 200zł 8E0955276EGRU Nakładka gruntowany czesc 8E0807284E Element prowadzący KPL. NAPRAWCZY 03G133837 Filtr powietrza
-
A4-KLUB.GERMANY
Na narty sam mam plan jechać teraz mnie trochę ogranicza brak swojego auta ale jak kupie to nie widzę przeciw wskazań . tez jeździć nie umiem ale pora się nauczyć
-
A4-KLUB.GERMANY
trzeba się wyluzować
- A4-KLUB.GERMANY
- B6 DIVISION
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
obecnie płace 308€ na rok. za 3.0 wychodzi około 450€ rocznie. Ubezpieczenie prawdopodobnie wyjdzie w granicach 30€ rocznie więcej a że będę miał teraz SV3 sporo mi spadnie ubezpieczenie więc się mniej więcej wyrówna. A po za tym 150 to nie aż ta dużo w skali roku
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
nie ma problemu. Wpadaj numer telefonu masz
-
A4-KLUB.GERMANY
3.2 masz i cały dzień jazdy?:Decayed:mam teraz 1.6tdi i szybciej przyjadę
-
A4-KLUB.GERMANY
przyjedz do hanoweru
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
tak to idzie z jego ubezpieczenia. Niestety w de nie jest z tym kolorowo. Do pewnego procentu wartości auta naprawiają i tyle...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
nie wiem ile za to będę mógł wziąć, Ile dostane z ubezpieczalni ile wart jest "wrak" . Dostałem namiar na kancelarie która zajmuje się wyciągnięciem wszystkich pieniędzy jakie się należą będę działał bo i tak nic nie płace za to. Zastanawia mnie jeszcze jak podejdą do sprawy drugiej szkody czyli kradzieży że to nie jest zrobione... Teraz weekend trzeba się wyluzować i zacząć działać od poniedziałku
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
no cóż kosztorys jeszcze nie skończony a jest juz prawie 9000 € super wiadomość na weekend
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
do mnie serwisant powiedział zebym brał kasę i kupił części s polsce bo to sam mogę zrobić ale jak mam się w to bawić to wolę mieć poprostu auto zrobione
- B7 Crew