Treść opublikowana przez TOM3K
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
czemu? trochę poczytałem i chwalili. rozmawiałem chwile z kolega w Niemczech który nakłada cały czas te powłoki i mówił że są wytrzymałe i dość proste w aplikacji a jako ze to będzie pierwsza aplikacja powłoki chodziło właśnie o to. Po kolejnej rozmowie doszedłem do wniosku ze odpuszczę narazie i zrobię to po finiszu w czasie gdy będę w stanie odstawić auto na dłuższy czas żeby powłoka dobrze związała. zastanawiałem sie tez nad maxprotec o niej też chwilkę gadałem ale niby trudniejsza aplikacja. Tak naprawdę jeszcze mogę zmienić powłokę na coś innego ale czy warto? Pieniądze nie duże wiec na naukę w sam raz a jaki będzie efekt dowiem się niedługo. także tego dzisiejsza niespodzianka
-
Spoty wrocławskie
gościu w co uszol podał nie odbiera a nówka zima czeka i szkoda zakladac.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja mam welniaki z carpro i gyeon i fakt trzeba o nie dbać. jest też megs z fibry do dolnych elementów i jego wystarczy wypłukać porządnie. ze wszystkich jestem mega zadowolony. I mogę je wszystkie polecić
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jak pasuje od Seata to pewnie w aso dostaniesz to za połowę tego co na allegro
-
Audi S5 8T Lift
Jest kozak ! :thumbup1: I dzięki za przejażdżkę
-
Spoty wrocławskie
jakiś dokładny adres masz ?
-
Spoty wrocławskie
Macie kogoś od ustawiania geometrii kół w oleśnicy ?
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej w polsce siedzi.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
chyba aż tak nie wyprowadzi bo widać ze ona jest rozciągnięta dość mocno ale spróbować nie zaszkodzi Ma nową kiere to na podłokietnik nawet nie zerka
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
A kierowców bierzemy ?
-
A4-KLUB.GERMANY
trzeba będzie czekam co na to spotkanie powie Andrzej. Napisze jeszcze do jednego chłopaka z hanoweru tylko nie wiem czy jego 1.9 jeszcze jeździ
-
A4-KLUB.GERMANY
żebym miał kolejna fotkę? nie dawno mi przyszło za czerwone
-
A4-KLUB.GERMANY
Mi jedynie niedziela bo sobota w robocie. jakieś ciekawe miejsce trzeba znaleźć Tylko Ciekawe czy Andrzej w garażu nie będzie siedział
-
A4-KLUB.GERMANY
długi weekend już był, więc ta impreza pewnie też Andrzej , Binek może w niedziele się gdzieś zjedziemy ?
-
Moja Strefa Blasku :)
nie miałem okazji robić czymś innym także nie mam porównania Jakimś linkiem zarzucić możesz?
-
Moja Strefa Blasku :)
rozumiem ze lepiej się tym pracuje nic pędzelkiem może i moja maskę da się uratować
-
Moja Strefa Blasku :)
no no ale co to za sprzęt?
-
Moja Strefa Blasku :)
aż tak delikatny lakier ze przy takim przebiegu odpryski? Czym uzupełniasz te ubytki?