Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Ucieka plyn zbiornikiem
a sprawdzałeś to spojenie zbiorniczka o którym mówiłem ?
-
Ucieka plyn zbiornikiem
Może korek ale mógł też się roszczelnic zbiorniczek wyrownawczy ☺ sprawdź to spojenie
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem jakiś sklep z kosmetykami do aut możecie polecić?
-
Spoty wrocławskie
a kto bedzie bo nie wiem czy mi sie opłaca jechac 50 km
-
Spoty wrocławskie
to 17.00 tak ?
-
Spoty wrocławskie
będzie się coś działo w niedziele pod Milenijnym ?
-
zilver audi boskiego
Pewnie jakby ze swieczką w dłoni jechał ...
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej z chęcią bym wpadł ale siła wyższa, na ślub musze jechać...
-
A4-KLUB.GERMANY
ja 3 października odpadam, lece do polski w czwartek na 2 tygodnie
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Nie.Do alt chcesz 345mm? Jak oleju braknie to musi szybko zahamować
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
miałem to w tamtym tyg. okazało się ze jednak aku byl za słaby chwile podladowalem i odpalił normalnie.
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
fakt o tym zapomniałem
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
podświetlane masz popielniczki,klamki,podlokietnik,ambiente,jesli masz 1 din to półeczke pod klimatronikiem
-
Co to jest?
od wewnątrz rączek nic więcej nie zobaczy bo pianka chowa się w rowkach i koniec.
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
jest temat o tym . poszukaj trochę znajdziesz na bank
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
nie wiem czy to ta kostka , sprawdze numer tej kostki u siebie i dam Ci znać to jest ta kostka
-
Co to jest?
Kolego to jest poprostu gąbka pod materiał z boczka . Tak to normalnie wygląda po 20 latach. Po pytaniu widze że nie masz o tym pojęcia więc oddaj to do tapicera i zrobi Ci to ładnie
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
pociagnij prad z zapalniczki np albo bliżej masz z popielniczki z tyłu skoro mówisz że masz podświetlaną