Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakieś potwierdzenie ze w wersji sline nie ma żadnego innego oprogramowania niż w normalnym a4 bo mam małą wojnę z gościem od żarówek który wciska mi taki kit. dzisiaj dzwoniłem do aso ale babka mało kumata byla
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jest tu ktoś kto w aso pracuje?
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    trzeba będzie odpuścić.
  4. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    właśnie nie wystarczy bo chodzi za mną semi dynamic ☺
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ajć... a jest w nich miejsce żeby kierunki jakoś wpakować ?
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ledy z a6 c6 mają kierunku dwu czesciowe tj w klapie i budzie czy tylko w budzie ?
  7. TOM3K odpowiedział(a) na michaluuu temat w Audi A4 B5
    a sprawdzałeś to spojenie zbiorniczka o którym mówiłem ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na michaluuu temat w Audi A4 B5
    Może korek ale mógł też się roszczelnic zbiorniczek wyrownawczy ☺ sprawdź to spojenie
  9. Ja jestem jakiś sklep z kosmetykami do aut możecie polecić?
  10. a kto bedzie bo nie wiem czy mi sie opłaca jechac 50 km
  11. to 17.00 tak ?
  12. będzie się coś działo w niedziele pod Milenijnym ?
  13. Pewnie jakby ze swieczką w dłoni jechał ...
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzej z chęcią bym wpadł ale siła wyższa, na ślub musze jechać...
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ja 3 października odpadam, lece do polski w czwartek na 2 tygodnie
  16. Nie.Do alt chcesz 345mm? Jak oleju braknie to musi szybko zahamować
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pamiętaj że są wyjątki od reguły więc da się kupić dobre 2.0 tdi 1.8T w b7 jest dość mało bo wchodziły 2.0tfsi
  18. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem to w tamtym tyg. okazało się ze jednak aku byl za słaby chwile podladowalem i odpalił normalnie.
  19. fakt o tym zapomniałem
  20. podświetlane masz popielniczki,klamki,podlokietnik,ambiente,jesli masz 1 din to półeczke pod klimatronikiem
  21. TOM3K odpowiedział(a) na marioxxxx temat w Audi A4 B5
    od wewnątrz rączek nic więcej nie zobaczy bo pianka chowa się w rowkach i koniec.
  22. jest temat o tym . poszukaj trochę znajdziesz na bank
  23. nie wiem czy to ta kostka , sprawdze numer tej kostki u siebie i dam Ci znać to jest ta kostka
  24. TOM3K odpowiedział(a) na marioxxxx temat w Audi A4 B5
    Kolego to jest poprostu gąbka pod materiał z boczka . Tak to normalnie wygląda po 20 latach. Po pytaniu widze że nie masz o tym pojęcia więc oddaj to do tapicera i zrobi Ci to ładnie
  25. pociagnij prad z zapalniczki np albo bliżej masz z popielniczki z tyłu skoro mówisz że masz podświetlaną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.