Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak pozwoli sprzedawca zrób logi . Będę pytał, tylko ciekawe co taki Niemiec na to powie :-D
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem z hannoveru
  3. miałem to samo nie dawno, był zrobiony program i turbo zaczeło przeładowywać, okazało się ze doładowanie było dwu krotnie większe od optymalnego , do tego ecu zalało olejem, ale czemu olej się tam dostało to nie wiem, ale po wyczyszczeniu ecu z oleju jest ok i przy okazji doładowanie zostało zmiejszone ..
  4. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cześć Potrzebowałbym lewy przedni błotnik (strona kierowcy) w kolorze ly7q w jak najlepszym stanie prosze o kontak , dość pilna sprawa
  5. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież w polsce też kupisz auto marzeń z minimalnym przebiegiem igłe za troszke więcej niż średnia cena takiego auta
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj a do Ciebie to dokąd ? nie śpieszy mi sie z kupnem tak bardzo mam narazie czym jeździć problemów nie ma także wole na spokojnie kupić niż później żałować i wkładać kase nie potrzebnie ...
  7. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no mmi 3g musi być szukam auta tak żeby wypas miało dość konkretny bo wiadomo tu troche cieżej cokolwiek wyreżać niż w b5
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ok dzięki a ogólnie przywiązać do czegoś jeszcze uwage kupująć b8 ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jak miał to lepiej czy nie warto brac takiego pod uwage?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    stage 1-2 a konkretniej ?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2008-2009 A na który rocznik polujesz?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witajcie Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    łooo ode mnie daleko 400 km ...
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    DA a konkretniej ?
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to w aucie kuzyna ale dpf jest dołozony
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    293€ za podatek:o nie wiem czy to zależy od landu ale w Hanowerze wychodzi kolo 130 na rok
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    w AHU raczej geometria się nie zapiecze
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    można, można Nie koniecznie musi być zawór N75 ja już u siebie też ten problem rozwiązałem, a powodem tej odcinki było przeładowanie turbiny tak była ustawiona że miała 2.5 bara na kompie . Ktoś sie przedemną ładnie bawił ...
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To jak następnym razem będziesz miał coś takiego nawet w Hamburgu to pisz do mnie jak będzie chwila to podjadę i obejrzę co prawda jestem w Hanowerze ale to daleko nie jest
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    no to może niech napiszą wszyscy co by się pisali na spota i wtedy uzgodnimy gdzie ? tak żeby dla wszystkich było dobrze Wiec nici z jutrzejszego spota?
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mówiłeś z ze Ci będzie pasować na 9-tego :-P Laki teraz Ty wpadniesz tu a my później do Ciebie
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    dwa tyg to chyba wyzdrowiejesz co nie ? kojarzysz kto tu jest jeszcze z naszych okolic bo teraz mam takiego neta że nie mam jak posprawdzać tego po postach ...
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    no ja pracuje z jednym kolegą z forum, mysle że w następną niedziele będzie miał czas
  25. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    no można 9.11

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.