Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
można się kiedyś gdzieś umówić Wojtku może w następną niedziele ? Tak troszkę obejrzałem mapę i można by zrobić spota w bevern z kessel bielefeld i hannover taka sama droga ;-)
-
[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **
Jak dla mnie świetnie wygląda ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Jak kto jest w hannoverze to niech sie odezwie na pw , mozna sie zgadac
-
Stylizacja
chodzi mi o felgi albo jakiś inny dodatek
-
Stylizacja
Czerwone w sumie by pasowały ale musiałbys coś czerwonego dorzucić żeby to gralo że soba
-
Stylizacja
to kup sobie dekory w aluminium i będziesz miał jaśniej jak nie chcesz czarnych:)
-
Stylizacja
czarna perła moim zdaniem ładnie się prezentuje chociaż jest to oklepane
-
Stylizacja
no przepraszam mój błąd. no srebrny w sumie też możliwe że by pasował. no dekory pomaluj najlepiej był temat o malowaniu dekorów jak to zrobić krok po kroku wiec z tym problemu nie będziesz miał jak coś to leży u mnie komplet z drzwi oddam za dobrego browarka w razie nie powodzenia
-
Audi a4 zderzak tył
zderzak to kilka dyszek i masz:) a malowanie to zależy za ile znajdziesz 250 trzeba liczyć minimum. ale tak jak mówi misiek95 poszukaj w kolorze przecież na już tego mieć nie musisz:)
-
Stylizacja
lusterka ? tak lepiej jakieś normalne tak mi się przynajmniej wydaje Kup lewe duże i w kolor będzie ok
-
Usługi Polerskie (Polerowanie Aut , Busów , Lamp )
wpadłbym w tym tyg i obejrzał byś moje auto i wycenił ile za wszystko wyjdzie ok ?
-
Audi a4 zderzak tył
wlepa i już a tak poważnie to nawet jak do spawania oddasz to będziesz musiał oddać do malowania a nie wiadomo ile Cię gościu za spawanie skasuje ... a zderzaki na tył drogie nie są
-
Stylizacja
Polift to polift:) miałem na początku taki gril , ale jak założyłem od polifta to o wiele lepiej się prezentuje folia do mnie osobiście nie przemawia i ja będę swoje malował na czarno. a co do lusterek to chrom to chyba nie zbyt dobry pomysł ...
-
co wsadzić do AHU
Malina postaram się zrobić jak najszybciej może jutro się uda
-
co wsadzić do AHU
No to wiadomo za darmo nic nie ma a jak zrobię logi to ktoś mi to pomoże rozszyfrować?
-
co wsadzić do AHU
no wiadomo ze najpierw musi wszystko grac . Myslałem ze przed samym softem bede musiał jeszcze sprawdzac...
-
co wsadzić do AHU
Czemu przed softem
-
co wsadzić do AHU
Odcina je często i tryb awaryjny się włącza. Chyba te wtryski wybiorę i soft. A później może turbo
-
[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
no ok ale jest dużo słabo wyposażonych Ty nie masz klimy ? ;o
-
moje a4 B5 1.6 :)
jak masz te lampy to pewnie są już tam kostki do polifta ja tak np miałem , bo jak kiedyś czytałem to żeby nawet te chińczyki podłączyć muszą być kostki takie jak do polifta . Ale będziesz musiał przelutować kostki od kierunków nie ma tam dużo roboty bo tylko po dwa kabelki są na każdy kierunek przychodzą
-
[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
no bieda jak w większości Bpiątek ... ale zawsze można dorzucić troche
-
[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
Chodzi mu chyba o półke z tyłu a co do autka to ładne widać
-
co wsadzić do AHU
więc co mam robić ? zmieniać to turbo czy tylko wtryski i soft ? bo już nie wiem ...
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
Powiem Ci że silnik i osprzęt zdrowy to sobie w miare radzi, ale jak 4 ludzi jedzie i klima włączona to parodia ale jak jade z moją dziewczyną tylko to normalnie się zbiera . aż takiego spadku mocy nie ma na bank lepiej się odbija niż 1.6
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
no było troszke przerwy z modami ale cześci od groma w garażu trzeba było zacząć wkładać to wszystko Spot, jak najbardziej