Treść opublikowana przez marcindlug
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jesli nie wiadomo to zawsze powodem jest "niedostosowanie predkosci do warunkow panujacych na drodze"
-
Spociki Łódzkie
Ja mam dzis analny stosunek do pracy
-
Spociki Łódzkie
Seba zaczynam sie o Ciebie martwic...
-
Spociki Łódzkie
To jakas patologia jest... Dziedziczny alkoholizm i brak substancji azotowych w glebie!
-
Spociki Łódzkie
A kto to tajger?
-
Spociki Łódzkie
no nie, no po prostu k**wa no nie... :/ co to?
-
Spociki Łódzkie
Zdrowa jest! Moj urok osobisty i zwierzecy magnetyzm sprowadzilby ja na dobra droge
-
Spociki Łódzkie
Bylem kilkukrotnie, nic dodatkowego ci nie wyrosnie stazystke wez! Zrobimy kasting!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To ciekawe co piszesz bo dokladnie tak zachowal sie moj samochod po zmianie k03 na przerosniete k04 (frankenturbo)
-
Spociki Łódzkie
Ja mam 60KM i mnie to nie dotyczy
-
Chwilowy powrot do stocku?
zmiana map to motronic me7 a aeb to me3...
-
Spociki Łódzkie
Ma warsztat w Ksawerowie
-
Spociki Łódzkie
Tu na forum, w tym temacie paskudne czy nie - sztuka jest sztuka
-
Spociki Łódzkie
DeeJay_Kill tyle ze to cygan i ukradnie ci dywaniki z auta
-
Spociki Łódzkie
wiec sytuacja wyglada nastepujaco panie wladzo heble na tyle dzialaja poprawnie ale: - kolo wychodzi bardziej na zewnatrz wiec trzeba dobierac felgi ostrozniej. nie jest to duza roznica ale wole wspomniec - abs podobno glupieje. ja auta pol roku nie widzialem wiec nie wiem jak to wyglada w rzeczywistosci niemniej jednak ja chyba wylacze abs w cholere
-
Spociki Łódzkie
dokladnie! nie pomyslalbys nie?
-
Spociki Łódzkie
a to sie nie ma co smiac! jeszcze znajdzie sie etat oficerski jak np zdobedziesz zloty medal na olimpiadzie czy cos... zapytalem bo mialem taki epizod w zyciu ze pod jednym orzelkiem pracowalismy
-
Spociki Łódzkie
A jesli to nie tajemnica to gdzie robisz? Faktycznie oficer?
-
Spociki Łódzkie
Zaraz lapowki... Dochod pozaetatowy
-
Spociki Łódzkie
Moc krzesaj!
-
Spociki Łódzkie
A dobra para by z Nastki byla
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak zalozylem frankenturbo w miejsce k03 to dokladnie tak zachowywal sie sterownik - przy 3tys tryb awaryjny i koniec szalenstw
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
silnik AEB po zmianie turbo na k04, przy dokreceniu do okolic 3tys obrotow wpadnie w tryb awaryjny i tyle bedzie z jazdy
-
Spociki Łódzkie
Potap & Nastya Kamenskih - Ne para (uncensored) -
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokladnie jak Booster napisal. Dlatego zaznaczylem ze cisnienie to tylko element ukladanki Dlatego Łukasz13 moge smialo powiedziec ze 1bar z k03 i 1bar z wiekszej turbosprezarki to nie to samo