Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
to mamy problem bo ja juz wszystkie otwory spenetrowalem w ciaze chyba nie zajdzie nie ?
-
Spociki Łódzkie
my nigdy nie dorastamy - z wiekiem rosnie tylko wartosc zabawek
-
Spociki Łódzkie
to sie spota przesunie nie znosze takiej pogody. spedzam cale dnie w temperaturze maksymalnie 18 stopni i jak wychodze na taki ukrop to czuje ze uchodzi ze mnie zycie. mimo wszystko dzis jest piekny dzien poniewaz odebralem piekne, nowe, duze turbo z cla i juz nie moge sie doczekac jak sie nim pobawie
-
Spociki Łódzkie
piekny dzien dzis ! ot co !
-
Spociki Łódzkie
mam ją ! jest u mnie jest piekna... taka nowa reszta detali w drodze DJ - przyszly poniedzialek rozpoczynamy rezanie ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
s4 b5 miala kratki
-
Czytnik ebooków - jaki?
a masz jakies linki ktore powierdzaja te historie ? bo ja spora czesc zawartosci czytynika mam w postaci wlasnych skanow ksiazek i pdf sciagnaych z roznych zrodel i nic mi nie zniknelo
-
Spociki Łódzkie
myk myk myk disco polo myk disco czesze nutą a polo alkoholo
-
Spociki Łódzkie
spokojna Twoja rozczochrana jak tylko uda mi sie dobic do chlopakow to wezme autograf dla Cie
-
Spociki Łódzkie
minelo juz 30 dni roboczych od czasu dostarczenia paczki do kraju. przeciez to niepojete jest ! a gdyby to byly czesci do jakiegos rezonansu czy innego tomografu ? to jest nieprawdopodobne jak te urzednicze c**jki bawia sie kosztem obywatela :/
-
Spociki Łódzkie
w k**we j**ane urzedy celne. tempe c**je pier**lone. nienawidze ich w tym samym stopniu co skarbowki :/ ile do c**ja pana mozna clic paczke ? no ile k**wa ? :/ jeszcze goraco jest tak ze nie idzie wytrzymac :/ wyprowadzam sie na Islandie !
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a ja bylem i widzialem
-
Czytnik ebooków - jaki?
mam kindla keyboard 3g i jestem bardzo zadowolony. jezeli mialbym kupowac jeszcze raz lub dla kogos to kupilbym kindla bez wahania.
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
bo "Melett" nie jest producentem turbosprezarek i tyle w temacie
-
Jaki najlepszy silnik 1.8T?
najmniejszego
-
Nie chce zapalić
moze modul zaplonowy ?
-
Spociki Łódzkie
real. leci Ci z maglownicy i nic z tym nie zrobisz - na 99% trza szarpac magiel z auta
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
szkoda tylko ze nie byl krecony w Prypeci poza minimalna iloscia ujec z trailera "Zony" tam nie zobaczysz
-
Spociki Łódzkie
nie mylisz sie
-
Podniesienie doładowania bez programu
dv !
-
Spociki Łódzkie
juz troche klasyczny kawalek
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
digitun.pl od 1000pln w gore;)
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
a jest sens pakowac k03s jezeli nie planuje sie remapu ?
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
mozesz wlozyc k03s i wszystko bedzie dzialac.
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
bardzo mozliwe tutaj specjalnej filozofii to nie ma - k03 od jednego 1.8t wzdluznego pasuje do innego 1.8t wzdluznego