Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
ja ide na 100%
-
Spociki Łódzkie
- Kolektor wydechowy do AEB-jaki i od czego?
napisalem do oddania wiec jedynie koszt wysylki. wszystko zalezy od urzedu celnego - im szybciej puszcza paczke tym szybciej bede mial stary kolektor wyjety;)- Spociki Łódzkie
Seba ! idziesz na koncert Figo Fagot ? w iron horsie, 6.07, poczatek o 21- Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
058145703k- Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
w Twoim aucie siedzi zwykle k03. regeneracje turbo mozesz zrobic w firmie Ream-Poland | autoryzowany serwis, naprawy turbosprarek | turbosprarki - serwis, naprawa mysle ze nie bede jedyna osoba ktora poleci Ci ten zaklad- Spociki Łódzkie
powiem Ci ze doskonale wiem co to jest i jak dziala bo niestety bylem skazany na ten wynalazek przez jakis czas- Kolektor wydechowy do AEB-jaki i od czego?
przewrotnie odpowiem ze najlepszy bedzie od AEB uszczelki jak najbardziej do wymiany. bede mial taki na oddanie za jakies 2-3 tyg- Spociki Łódzkie
ja poprosze o kwitek na hydrokodon tak z 1kg na poczatek bo mnie boli... zycie mnie boli- Podniesienie doładowania bez programu
hola hola. nikt przy zdrowych zmyslach nie podejmie sie modyfikacji auta ktore ma powazne problemy. najpierw zdiagnozuj przyczyne 00561, usun problem i dopiero wtedy bedziesz mogl zrobic program- Podniesienie doładowania bez programu
a przeplywka zdrowa ? pompa paliwa ? wtryski ? wydech szczelny ? dolot szczelny ? 00561 objawia sie m.in. obnizonym cisnieniem doladowania.- Podniesienie doładowania bez programu
masz blad ze jest za bogata mieszanka ? nie. wiec zostaw tak jak jest zanim uszkodzisz sobie silnik. masz wieksze turbo ktore wtlacza wiecej powietrza do silnika. silnik jest wystrojony na okreslony stosunek paliwa do powietrza. wieksze turbo przy NIZSZYM cisnieniu doladowania wtloczy tyle samo powietrza co mniejsze turbo przy wyzszym cisnieniu. bardziej obrazowo - k03 przy 1bar ~200KM, gt28rs przy 1bar ~250KM. to samo cisnienie a moc wieksza. magia ? jak zwiekszysz ilosc powietrza nie zwiekszajac ilosci paliwa to jedyne co osiagniesz to wyzsza temperatura w komorach spalania i jezeli silnik sie nie obroni trybem awaryjnym to wypalisz sobie glowice- Podniesienie doładowania bez programu
skoro hybryda to znaczy ze ma wyzsza wydajnosc niz seria a tym samym do wtloczenia okreslonej ilosci powietrza potrzebne jest nizsze doladowanie.- Podniesienie doładowania bez programu
bez dodatkowego paliwa jedyne co osiagniesz to wyzsza temperature w komorach spalania- 1.8T - 150km vs. 180km - kilka pytań
w BAM jest k04- 1.8T - 150km vs. 180km - kilka pytań
wszystkie 1.8t w b5 mialy turbo o tej samej wydajnosci. kazdy na ktory sie zdecydujesz bedzie dobry. roznica miedzy 150 a 180KM wynika z softu w sterowniku. turbo z poprzecznych silnikow 1.8t za zadne skarby nie podejdzie do silnika wzdluznego wiec sugerowanie silnika/osprzetu z s3 jest wprowadzaniem w blad.- Zmiana licznika na poliftowy
przeczytaj caly temat to dowiesz sie wszystkiego co jest ci potrzebne. rozpiska pinow do polifta jest tam ze 30 razy podana- Zmiana licznika na poliftowy
slabo szukales http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/- Zmiana licznika na poliftowy
masz teraz 2 x 26pin + 20 pin a w polifcie masz 3 x 32 pin i kabelki przekladane z jednej kostki do drugiej. poza licznikiem i kostkami czeka Cie masa roboty- Spociki Łódzkie
everyone's Irish tonight !- Zmiana licznika na poliftowy
nie trzeba, moze zostac stara- Zmiana bitrate w plikach *.mkv - jakim softem?
dzieki powiem szczerze ze nie wiem :/ to sa programy ktore istnieja od dawien dawna i z nimi pracowalem. mozliwe a mysle ze nawet pewne jest to ze powstalo jakies uniwersalne narzedzie. cos mi dzwoni ze pakiet nero mial aplikacje do konwersji wideo i chyba byla tam funkcjonalnosc ktora Cie interesuje ale pewien nie jestem.- Zmiana bitrate w plikach *.mkv - jakim softem?
*.mkv to tylko kontener zawierajacy strumienie audio, video i napisy. na poczatek musialbys wydobyc czesci skladowe uzywajac np mkvextractgui & mkve Wizard. pozniej musisz przekonwertowac strumien video zmieniajac mu bitrate uzywajac np megui. na koniec musisz polaczyc pliki w calosc uzywajac np mkvtoolnix oczywiscie podczas konwersji mozesz zmienic kodeki zarowno obrazu jak i dzwieku i dalej bedziesz mogl utworzyc plik mkv. ja mam sporo filmow zakodowanych xvid/mp3 lub xvid/ac3 przerobionych na mkv- Spociki Łódzkie
taki c**j. nienawidze calej tej pojebanej nacji i w zyciu tam nie zawitam. uwazam ze powinni wybic ich co do nogi i oddac tereny turcji- Spociki Łódzkie
juz c**j ze z grupy nie wyszlismy, przeboleje tez to ze rosja odpadla, ale tego ze te k**wy greki przeszli dalej nie zniose :/ - Kolektor wydechowy do AEB-jaki i od czego?