Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
no daj spokoj - "krafka" moze i wypalila strach z duszy w przypadku spotkan z dresami itp. porodowka to jednak obce srodowisko i te przezycia wywarly straszny wplyw na moja psychike
-
Spociki Łódzkie
z meskiej perspektywy sa koszmarne w lipcu szwagierka rodzila w ICZMP. byla ulewa, walily pioruny, na porodowce w piwnicy szpitala nie bylo zywego ducha. o 3 nad ranem windy same zaczely jezdzic i daly sie slyszec krzyki rodzacych. scena jak z horroru - w zyciu sie tak nie balem
-
Spociki Łódzkie
to teraz poogladaj tunel i powiedz mi czy jest duzo wiekszy od tunelu w b5
-
Spociki Łódzkie
nie ma takiego spalania ! sciema
-
[ALL B5] Elektryczne szyby z tyłu
potrzebna ci wiazka, ramki z mechanizmami elektrycznymi na tyl, panel sterowania w boczek kierowcy i boczki pod elektryke na tyl. pozniej wywalasz cale wnetrze i kladziesz instalacje. proste jak drut sam jestem po takiej zabawie
-
Spociki Łódzkie
moi znajomi robili w sumie cztery auta u nich i byli bardzo zadowoleni z efektow. sam sie do nich wybieram jak ukoncze zabawe z wnetrzem
-
Spociki Łódzkie
jak juz Seba wspominal glinka to jakas magia gdybym nie pomacal osobiscie lakieru po glinkowaniu to nigdy w zyciu nie uwierzylbym ze to tak dziala ! polecam z czystym sumieniem !
- Spociki Łódzkie
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
nie zakladaj stozka - zostan przy seryjnym filtrze i pojezdzij ostrzej od swiatel do swiatel to zobaczysz jak temp. oleju idzie w gore :gwizdanie: a teraz w temacie - jak silnik bedzie zasysal gorace powietrze to silnik bedzie slabszy i to wszystko. dlatego warto oslonic stozek i owinac kolektory
-
Spociki Łódzkie
cala banda pozdrawia świeżaka
-
Spociki Łódzkie
u mnie na smietniku dwaj panowie niepierwszej swiezosci ustawili sobie kanape i dyskutuja czyja jest zlotowka bo lezala blizej nogi jednego z nich za drogi ten silnik :/ za cene samego silnika mam na gotowo a4b5q z 4.2v8, lpg, heblami 345/300
-
Spociki Łódzkie
cos jest w tym co mowisz... ide szukac silnika
-
Spociki Łódzkie
diesla ? no co ty bartek_szesnascie_zero_piec... to jest ostatnie paliwo o ktorym moglbym pomyslec skoro 4.2 BiT wepchneli do b5 bez przedluzania przodu to ten tez powinien sie zmiescic
-
Spociki Łódzkie
a tak swoja droga to dawno go nie bylo na Canabio
-
Spociki Łódzkie
starsze niz kawal o Suzukim znasz go Kanu ? znasz ? a tak powaznie to imponujacy projekt ale w tym sezonie nie wyjedzie poniewaz wlasciciel zbiera kase na hamulce za 30tys i fotele za 20tys czy jakos tak stracilem sens zycia bo chcialem robic dokladnie taki swap i bylbym pierwszym opisanym w naszym kraju ale braklo kasy :/ a na v10 tfsi nie strac mnie przy obecnych zarobkach
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.0 tu masz temat grupy łódzkiej i info o spotach
-
Spociki Łódzkie
tylko Ty mnie rozumiesz
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie powiesz mi chyba ze pierwszy raz widzisz to audi...
-
Spociki Łódzkie
tego to nawet na zywo widzialem dlatego chcialem v8 w b5. ale teraz juz nic nie bedzie takie samo
-
Spociki Łódzkie
http://www.racingforum.pl/Audi-S4-B5-Avant-42-V8-AHC-t90326.html stracilem sens zycia... :/
-
[B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
auto bardzo fajne zapraszamy na spoty grupy łódzkiej !
-
Spociki Łódzkie
bedzie ciezko... wiesz jak jest.. naslemy na Ciebie Tomka to przywroci ci zdrowy rozsadek
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
2 i 11 dokladnie tak jak na projektach - 2 czarna i 11 biala wzialbym po 2 sztuki 3XL
-
[B5 AEB] Rura zamiast katalizatora
bedzie cieplej niz w sytuacji kiedy owinalbys dp. to wszystko
-
[B5 AEB] Rura zamiast katalizatora
nie trzeba ale warto