Treść opublikowana przez ADHDmfe
-
Ciężko wchodzą biegi
na zapowietrzonym sprzęgle skrzynia by Ci chrupała ;p
-
Luz na półosi
przeguby nie wyją tylko stukają, wewnętrzny stuka podczas jazdy, zewnętrzny przy skręcie (na początku gwałtowne ruszanie na skręcie później cały czas) luz będzie, nie bądźmy przewrażliwieni, a jeśli chcesz sprawdzić łożyska to dźwignij go na lewarku, pokręć energicznie i słuchaj później sprawdź delikatnymi ruchami na boki czy łożysko nie ma luzu.
-
Telepanie całą buda.
sprawdź se przy okazji wymiany sprzęgła stan dwumasu, bo robiłem już prare razy takie cuda
-
Zerwana tarcza sprzęgłowa kolejny raz
sprawdź czy nie ma pęknięć na tarczy z zamachu, a swoją drogą to jakiej firmy są te sprzęgła?
-
Włamanie do auta (jak naprawić te uszkodzenia?)
miałem przypadek u kumpla gdzie musiałem prostować drzwi bo gościu bez pier....lenia łomem całą klamke mu chciał wytargać..
-
Dłuższe przełożenia
jak tak cisne w trasy to przydała by się albo dłuższa, albo ten 6 bieg..
-
Dłuższe przełożenia
Witam kolegów orientuje się ktoś z czego można by przeszczepić skrzynie biegów z dłuższymi przełożeniami pod mój 1.8?
-
Co myślicie o wlepach
możesz obkleić pokrywe silnika, urozmaicić coś pod maską, z zewnątrz autko będzie clean'em z ładnymi schowanymi akcentami
-
Co myślicie o wlepach
z każdą marką tak jest.. mi się to nie podoba, 1-2 wlepki w jakiś sensownych miejscach wole żeby auto pozostawało sleeperem i później śmiać się w lusterko wsteczne
-
Cooś z innej bajki ;D Jaką melase polecacie ?
polecam pomarańcze własnej produkcji! miodzio! + nieznanej mi firmy ( może ktoś też to kiedyś popalał i zna firme;p, przywiezione w samarce z iranu) zwało się "paradise island"-mieszanka owocowa
-
Muzyka w naszych autkach
- 1.8 AGR stukanie po odpaleniu
nagraj to i wstaw- F1, Rajdy i Motorsport
Mapy i informacja o zamknięciu dróg | 3 Rajd Mikołowski - Mikołów 25-26 kwietnia 2014 r. - www.rajd.mikolow.pl Zapraszam- Muzyka w naszych autkach
Tede już dawno nic nie rozpier ;P akurat leciało mi w aucie dzisiaj podczas rutynowego dmuchania nawet nie pożyczył mi miłego dnia jak to zawsze robili..- Problem z jedną rurką od przepustnicy.
najprościej i najszybciej, ale tu ostrzeżenie, ten kolektor siedzi w takim miejscu gdzie zbiera się maras.. uważaj, żeby ten maras nie wpadł Ci na kanały dolotowe i na zawory bo później możesz mieć problem przez porysowane gładzie cylindrów. przedmuchaj najpierw ten syf zanim go zdejmiesz a później upewnij się, że nic nie naleciało.- [ALL B5] Klekocze na rozgrzanym silniku Audi A4 B5 1.8
trzeba by było wyjąć pastylki i przepłukać popychacze + sprawdzić stan gniazd i osadzenie, może maras wlazł- Muzyka w naszych autkach
znowu zacząłem mielić stare krążki Abradaba, między Dabem lecą mocniejsze zespoły jak Limp Bizkit, Rammstein, Slipknot, Korn, Ace piorun Dece itd- Sezon Rowerowy 2016
jak nie ma czasu to wierzysko (Łaziska- średnie, byłeś kiedy?) a jak jest to Żar czy Stożek ale myślę nad wybraniem się na otwarcie Antidote Bikepark w Kasinie- [ALL B5] Klekocze na rozgrzanym silniku Audi A4 B5 1.8
to może to wcale nie szklanki tylko panewka, dźwięk dochodzi z głowicy bo tłok napier(piip) w głowice, osłuchaj dokładnie ten silnik a czyścił ktoś gniazda hydrauliki przy wymianie?- Sezon Rowerowy 2016
poskładam rowerek do końca to wpadnę , ostatnio pokłóciła mi się ze sobą rama i po lądowaniu z dropa przód poszedł w inna stronę, tył w inną a ja zostałem leżeć ..- Sezon Rowerowy 2016
Śmiga ktoś z kolegów w DH/FR ? można by się kiedyś zgadać polatać po trasach:decayed:- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Całą serię o Jakubie Wędrowyczu - Andrzej Pilipiuk wyd. Fabryka Słów- Strefa motocyklistów
Pytanie kierowane do osób posiadających bądź interesujących się starszymi motocyklami: orientuje się ktoś gdzie mógłbym dostać bądź kto by mi dorobił szprychy do Simsona AWO Touren 1956, nie było by to takim problemem gdyby nie to, że piasty to pół-bębny..- Spoty Katowice i okolice
śmiga ktoś na spoty z Mikołowa i okolic?- Problem z oświetleniem wnętrza Avancik B5
podpinam się. mam ten sam problem.. - 1.8 AGR stukanie po odpaleniu