Treść opublikowana przez Pandzior
-
Słaba jakość słuchawek podstawą reklamacji
Siedem dni, czy dziesięć, to masz jak kupujesz przez internet.
-
Klekot na wodę :)
Władza już to przewidzaiła i na deszczówkę ustanowiła podatek.
-
Klekot na wodę :)
Było dziś w teleexpresie Sposób na tańszą benzynę? Samochód na parę wodną i olej napędowy - Wiadomości - polskieradio.pl
-
audi a4 b5, odciecie zaplonu, problem
Proponuję zapoznać się z tym tematem: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/
-
Zmiana mapy więcej koni :)
Ciekawą masz pojemność : Wink: Proponuję oddać się lekturze: Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jak na razie nie mam silniczków, to założę je później bez problemu, czy będę musiał wyciągać lampy żeby je zamontować?
-
Coś trze piszczy w czasie cofania
Właśnie do przodu nie, tylko w czasie cofania.
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Czy w aucie z '95r zakoduję Bose w radiu chorus? Wcześniej miałem deltę i przy włączaniu na wyświetlaczy wyskakiwał napis Bose.
-
Strefa Śmiechu
Wózek Jedo Bartatina (2665423700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
Poczytaj ten temat. http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Coś trze piszczy w czasie cofania
Od jakiegoś czasu mam taką przypadłość, że gdy jadę do tyłu, to z okolicy tylnych kół wydobywa się piszczenie, ustaje gdy delikatnie wcisnę hamulec. Wydaje mi się, że zaczęło się tak dziać po wymianie tarczy z łożyskami, ale pewności nie mam (zawsze muza gra głośno w aucie:). Tarcze jakieś budżetowe, ale łożyska FAG, chyba, że mechanik mnie zrobil w ...... ---------- Post dopisany 26-09-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2012 at 18:41 ---------- Ma ktoś pomysł co może być przyczyną występowania takich odgłosów?
-
Szumi w środku
Mam popękane te elementy przy drzwiach. Czy to może być przyczyną szumienia przy większej prędkości? Idzie to wymienić, czy muszę to jakoś zakleić?
-
[B5 AFN] Wysokie obroty po odpaleniu.. Prośba o diagnozę
Też mam problem z samoczynnie wzrastającymi obrotami. Czy VAG zawsze pokazuje błąd zaworu N109? U mnie VAG pokazał błedy 65355 i błąd pedału przyśpieszenia.
-
[2.0 TDI Touran] Kod błędu 18051 / P1643
Może to to samo auto
-
Strefa Śmiechu
Najgłupszy - Sadistic.pl
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ile poszło na cale auto?
-
Lampy wzorowane na audi s4 do a4
Też się szykuję. Muszę tylko nabyć silniczki.
-
Ciężko pali na ciepłym (logi statyczne)
Kąt wtrysku do ustawienia. Wtryskiwacze mają już spore korekcje.
-
Problemy z Vag 3.11
Może to banalne, ale próbowałeś zresetować kompa odłączyć kabel i raz jeszcze się połączyć?
-
Problemy z Vag 3.11
Wyskakuje jakiś komunikat?
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Taka sama.
-
Siłownia
- Strefa Śmiechu
Jest młody Obama- Wysokie korekcje.
Kąt wtrysku w 000 BS ok 48-50. Dawką też się bawiłem, zmniejszyłem na poniżej trójki, ale samym VAGiem nie miałem dużego pola manewru. Spróbuję jeszcze jutro zwiększyć i zobaczę co się będzie działo. Właśnie spodziewałem się większej różnicy w jeździe. Muszę jeszcze się zmobilizować i podłączyć N75 bo w tej chwili jeżdżę na zmostkowanych przewodach.- Wysokie korekcje.
Od ASV - Strefa Śmiechu