Treść opublikowana przez Madol1
-
Tryb dzienny spalania w zegarach kolorowy FIS jak uruchomic ?
Vag, wchodzisz w licznik, później adaptacja kanał 19 i zmieniasz ?xxxx: Beleuchtungsoptionen 0 - Zeiger und Skala nur bei "Licht ein" aktiv 1 - Zeiger bereits bei "Zündung ein" aktiv 2 - Skala bereits bei "Zündung ein" aktiv 3 - Skala (2. Kennlinie) und Zeiger bei "Zündung ein" aktiv x?xxx: Bordcomputer 0 - nur Ebene 2 (Langzeitspeicher) 1 - Ebene 1 und 2 xx?xx: Fahrerinformationssystem 0 - FIS (9Q2 bzw. 9Q4) 1 - ohne FIS (9Q3)
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Szczerze? Chyba najlepiej poszukać licznika który jest pod twój rok modelowy... (zapewne ciężka sprawa i dlatego masz taki a nie inny licznik założony) Kwestia kalibracji na kanałach licznika była próbowana?
-
Lampy LED z AUDI A6 do A4 B6
Ma ktoś foto lub filmik jak to wygląda?
-
Brak drugiej pamięci na FISie
Przeczytaj wątek w całości. Wartość jaką ma zakodować Fido jest podana jednak założę się że nie da rady jej wpisać. Ja do tego doszedłem. Chciałbym żeby tylko Fido potwierdził mój sposób i opiszę wszystko na forum
-
Fis czy będzie pasował
To jest a4 B6 a nie a4 b5 gdzie fis był lutowany! Nie wprowadzajcie autora tematu w błąd
-
Brak drugiej pamięci na FISie
Zagadaj na PW podam ci numer telefonu i pokieruję jak zrobić pełnego fisa. Dosłownie pare minutek roboty. Ja do dzisiaj też miałem ten problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w gronie posiadaczy a4 b6!!
-
światła dzienne z długich
Po co ci ta dioda? Nie będziesz wtedy wiedział czy masz włączone DRL czy zwykłe mijania
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Witajcie. Mam może laickie pytanie ale zapytam. Chciałbym zamontować w a4 B6 fotochrom. Pytanie czy potrzebuje coś oprócz lusterka z fotochromem? Żadne czujniki zmierzchu, deszczu na chwilę obecną mnie nie interesują. Czy bez tych bajerów da się zamontować fotochrom? Naprowadźcie mnie na dobrą drogę jeśli myślę źle, potrzebuje podłączyć 3 przewody i wymienić lustro tak?
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
Tu może niech się wypowie kolega turzol glupie pytanie ale na czym to polega ? Wszystko opisane w temacie na forum, poszukać przeczytać będzie wiadomo
-
Ciągłe podświetlenie biegów
W a4 b6 raczej nie ma wskazania biegów na fisie przy manualu... Chyba że się mylę to proszę mnie poprawić Co do kabla ja mam zwykły KKL od Viakena i radzi sobie dobrze (bez problemu np. robi adaptację licznika)
-
Problem z uruchomieniem Fisa
Czy jesteś pewien że moduł który założyłeś jest sprawny?
-
Fis czy będzie pasował
Fis jest ten sam, odezwij się na pw a coś ci znajdę razem z instrukcją wymiany. A ty widziałeś kiedykolwiek licznik od środka? Fis jest wkładany a nie lutowany zarówno w a4 b6 oraz b7!!
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
Podufitka nie gra tutaj żadnej roli. Zostaje stara Tylko musi kolega sobie znaleźć szyberdach solar z "niebem" alcantara lub wymienic z starego szyberdachu
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
Ok, ta wtyczka gdzie jest doprowadzana? Do klimatronicka? Jeżeli masz solar masz np możliwość włączenia latem przewietrzania samochodu
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
Witajcie panowie i panie! Czy ktoś przechodził temat wymiany zwykłego szyberdachu na szyberdach solar? Zapewne jest różnica w okablowaniu. Może ktoś coś na temat takiej zmiany napisać podpowiedzieć?
-
odblokowanie pelnego fisa
Wszystkie zabawki masz kupione? Manetka, jakis vag itp?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W czym problem? Masz auto z 2004 roku więc licznik z B7 nie będzie działał poprawnie w twoim samochodzie Ostatni licznik z benzyny B6 miał końcówkę 931, jest w tabelce. Więc licznik jest ok. kozak21.12 odpisałem na PW Racja moja wina nie spojrzałem dokładnie w tabelkę
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W czym problem? Masz auto z 2004 roku więc licznik z B7 nie będzie działał poprawnie w twoim samochodzie
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tabelka z pierwszej strony prawdę ci powie
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Skąd kolego jesteś dokładnie?
-
Brak drugiej pamięci na FISie
U mnie to samo. Licznik zmieniany na kolor. Trzeba było ustawić immo i przebieg. Co za tym idzie posiadam tylko jeden FIS. Aktywować drugiego się nie da. Po wejściu w kanał 19 da się tylko zmienić liczbę z 1 na 0 lub odwrotnie. Nie mam możliwości wpisania innej cyfry lub ciągu cyfr. Ktoś rozwiązał problem?
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Jakby ktoś chciał sprawdzić czy jego manetka na 100% procent jest sprawna można to zrobić w następujący sposób: 1. Wchodzimy w Steering Wheel - 16 2. Measuring blocks - 08 3. Wchodzimy w grupę 004 Oczywiście wszystko robimy na przekręconym zapłonie. W pierwszej kratce pojawi się info czy tempomat w danej chwili jest włączony czy nie. W trzeciej kratce będą zmieniać się poszczególne funkcje manetki które będziemy sprawdzać
-
1.9 tdi avf odpala i zaraz gaśnie
Rozbierał mechanik ci licznik przypadkiem?
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Możesz podać więcej info na ten temat? Blaszka znajduje się w środku czujnika?