Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neni

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neni

  1. sprawdź tuleje tylnej belki prawdopodobnie one skrzypią ( wyrobiły sie już) i niesie sie po budzie. tez szukałem co mi skrzypi dzwięk podobny do osłony termicznej ocierającej o inne elementy
  2. neni odpowiedział(a) na Heniu94 temat w 1.6
    Sprawdz wtryskiwacz ja tak miałem w A3 1.6 wypadał zapłon niby cewka a okazało sie że wtryskiwacz ale pierwsze co to sprawdz błędy
  3. neni odpowiedział(a) na rogi temat w Audi A4 B5
    muszą być odpowiednio ustawione bo inaczej długo nie popracują, wycięcie okrągłe na przeciw stabilizatora
  4. neni odpowiedział(a) na kornel temat w Audi A4 B5
    mała rada : jak będziesz wymieniał to zwróć uwagę jak ma byc ustawiona nowa tuleja przed wprasowaniem ( wycięcie w kształcie kółka ustawione na przeciw stabilizatora), starą tuleje rozetnij brzeszczotem w dwóch miejscach wyjdzie praktycznie palcami wtedy
  5. neni odpowiedział(a) na kornel temat w Audi A4 B5
    tez miałem ten problem. po prostu tuleje sie zużyły i tylko wymiana pomoże (guma sie oberwała od tulei zewnętrznej ) smarowanie nic nie da po nie waż guma sie szybciej rozleci jak dasz smarne środki. ja założyłem lemfordera oczywiście i spokój cisza jak makiem zasiał i nic sie nie telepie juz
  6. neni odpowiedział(a) na Pietrek98 temat w 1.6
    wypnij wtyczke z przepływomierza i się przejedz, a jak nie to może być czujnik położenia wału
  7. neni odpowiedział(a) na DanciA temat w 1.6
    pod prawym nadkolem go znajdziesz, zdejmij nadkole od strony słupka jest zamocowany
  8. wymiana szklanek i od razu wymień uszczelniacze na zaworach przy jednej robocie, koszt uszczelniaczy nie jest duży około 30 zł i robocizna
  9. neni odpowiedział(a) na Robertk86 temat w 1.6
    witam. ja miałem jaeger i wsadziłem VDO z A6 po lift cyfrowy zegarek i super, trochę pracy było ale teraz świetnie wygląda i sie sprawuje i naprawde polecam będziesz zadowolony z pełnym FIS-em oczywiscie
  10. szukam kogos z VCDS albo Vag comem z gliwic lub okolic
  11. kurcze byłem w arenie i was szukałem, zapomniałem ze teraz w forum jest spot
  12. potrzebuje przekodować spalanie na fis-ie bo mi zaniża. jak byś znalazł czas z chęcią podjadę,
  13. Panowie kto ma vag-coma albo vcds i jest z gliwic
  14. Mam A4 i zegary z A6. czyli mogę odpuscic sobie drzwi. a jak to jest ze spalaniem chwilowym bo zaniża mi o jakies 2,5 litra ile dodac i na jakim to było kanale bo juz zgłupiałem
  15. spalanie pokazuje po wpięciu w brązową kostke zółty kabelek koło ecu tylko trochę zaniża spalanie. emulator czujnika ciśnienia oleju tez założony i działa, tylko drzwi nie podłączone bo w kostce czarnej nie mam tych przewodów tak ze bedzie trochę zabawy. mam pytanie czy do FIS-a sygnał otwarcia drzwi ma 12V
  16. dzięki jutro pokombinuje. a jeszcze jedno czujnik tem zewnetrznej pokazuje zawyżone wartości jak to rozgryźć dzisiaj pokazał mi 21.5 i gdzie kupie konektory do kostek licznika bo mi brakuje kilka
  17. kurcze nie. myślałem ze po mini lifcie juz to jest w kostce. do jakiego pinu mam to podłączyc bo jak szukałem to było do kostki czerwonej 20pinowej ja mam szarą 32 piny. i z jakiego pinu przy ecu?
  18. obroty juz działają tylko spalanie mam cały czas 41.3-41.7 litrów
  19. 1.6 ahl. mechanik dzwonił ze pali ale obroty nie działają
  20. witam ponownie. auto u mechanika imo zrobione ale obroty nie działają, czy na kanale 60 wystarczy zmienic nz 1024? pomóżcie
  21. licznik VDO A6 2.5 TDI 2001r. z białym podświetleniem, podświetlenie przerobiłem na potencjometr w liczniku kolega z forum wgrał wsad do benzyny wskazanie działa tylko nie potrafię imo przekodować bądź wyłączyć całkiem obojętnie. potrafię sie połączyć z silnikiem za pomocą polski avg 4.9. mój kabel chyba jest zbyt "prosty" żeby cos takiego obsłużyć. dlatego szukam kogoś z okolic Gliwic bądź ze śląska to podjade. w tej chili jeżdżę na starym liczniku i mam choinke z kontrolek piny przygotowane na przekładke
  22. mam pin tylko mój kabel nie potrafi sie połączyc z zegarami. marcin od ciebie mam zegary.
  23. witam panowie. czy jest tu ktoś z okolic gliwic lub śląska chodzi mi o to żeby przekodować imo, kupiłem licznik z A6 z cyfrowym zegarkiem a miałem zegary jaeger 98r. z zegarem analogowym i cyferkami. manetkę podpiąłem piny przełożyłem ale nie potrafie się połączyc z imo może mam za cienki kabel VAG. POMOCY!
  24. daj znac jak ogarniesz bo ja mam tez ten problem tylko u mnie lampka miga i przerywa brzeczyk a nie kiedy jest ok sprawdzałem mase przy lewym słupku i jest wszystko ok
  25. zasysałem dwa zbiorniczki i nastepne koło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.