Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neni

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neni

  1. witam. mam tez identyczny i wymieniałem płyn w układzie za pomocą tej pompki i odpowietrzył sie super układ bo mam teraz ideany hamulec tak jak go kupiłm. kiedys mi sie zapowietrzyła pompa abs i od tamtej pory były problemy z hamulcami teraz jest super.
  2. neni odpowiedział(a) na parodia temat w 1.6
    sprawdź ciśnienie cylindrów,
  3. AHL nie ma kopułki ale ja bym zaczął od podpięcia VAGA wygląda na przepływke, wypnij przepływomierz i sprawdź czy się pogorszyło jeżeli nie albo nawet poprawi to przepływka
  4. neni odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    prawdopodobnie zimne luty na pompce popraw luty
  5. neni odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    ja kupiłem na szrocie za 100 z gwarancją miesięczną i do dzis działa a nowa ponad 950 zł hitachi, poszukaj gdzies auto złomu i pogadaj o gwarancji rozruchowej i podepnij lapka bo i tak błędy trza skasowac, a zamiennik to co wiem to szkoda kasy bo on na półce sklepowej juz jest zrypany
  6. neni odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    u mnie go słychać jak schodzi z obrotów, nie radze rozbierać bo już to przerobiłem i miałem problem kawałek pierścienia uszczelniającego poszedł do cylindra całe szczęście ze to plastikowy pierścień i go przemielił. za gruszką sterującą jest taki walec z okienkami między okienkami są pierścienie uszczelniające z tworzywa a ten klekot jak określiłeś to tak jak bym słyszał zawory przez kolektor i to chyba tak musi być
  7. neni odpowiedział(a) na TrollGun temat w 1.6
    witam. dzisiaj miałem to samo poszła uszczelka na chłodnicy oleju to tak oring, chłodniczka znajduje sie nad filtrem oleju, musisz zdemontowac kolektor dolotowy pózniej filtr oleju pod filtrm na rurce jest nakretka na klucz 27 mm i odkrecajac zdejmiesz chłodniczke olej. czas pracy 4 godz
  8. neni odpowiedział(a) na pitbulx temat w 1.6
    nie ma tam siteczka, nowa kosztuje ponad 200 zł w aso i jest razem z przewodem dolotowym komplet od zacisku przy trójnik do przepustnicy , wystarczy dobrać wąż i po problemie kawałek prostego dość twardego lub zbrojonego, najlepiej do jakiegoś mechaniora lub na szrot podjechać za browara pewnie da taki kawałek
  9. prawdo podobnie padła sprężyna w pompce, da sie naprawić sprężynę dobierzesz na pewno z czegoś do 80 B3 pasowała z linki ręcznego od zastawy
  10. też mam HITACHI kupiłem używkę za 100 zł z golfa ale nr ten sam co u mnie tylko data produkcji kilka tygodni różnicy i działa bez zarzutów a zamiennik za 200zl to jest już nie sprawny przed montażem tak mi powiedział gościu w sklepie i powiedział żeby używkę poszukać jak do tej pory nie narzekam na szrocie dał mi miesiąc gwarancji
  11. neni odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    wypnij przepływomierz zrób rundkę i zobacz czy jest różnica jeśli będzie to nie przepływomierz jeżeli nie będzie to przepływka do wymiany , ja kupiłem za 100 używkę na szrocie i śmiga jak nowa bo do AHL kosztuje 950zeta a zamiennik chiński za 200zł to zazwyczaj już jest nie sprawny przed zamontowaniem więc odradzam. Ja miałem objaw taki że przerwał w czasie jazdy dwa razy i spokój a potem horror nie szło nawet ruszyć samochodem cały czas gasł po wypięciu przepływki w miarę chodził tyle że palił jak smok wskazówka od paliwa w oczach niemal uciekała na vagu wywaliło błąd przepływomierza zwarcie do masy.
  12. przepływomierz do wymiany też tak miałem podjedź na szrot na pewno dostaniesz bo nowy będzie drogi a zamienniki za 200 zł to szajs jeszcze go nie podłączysz a już jest zepsuty, do mnie nowy oryginał 950zł na szrocie dałem 100 i śmiga bez problemów
  13. kolega miał taki sam problem tylko że na zimnym silniku miał 1600 obr. a winny był zawór węgla aktywnego miał jakieś zwarcie i spiekło styki w sterowniku. ale najpierw podepnij vag
  14. nie dawno wymieniałem świece i żeby mieć lepszy dostęp i niżej chwycić to odkręciłem listwę z wtryskami dwie śrubki M6 na imbo tylko uważaj żeby ci nie spadły bo się ich na szukasz wiem coś o tym a przewody jak będziesz ściągał to musisz użyć trochę siły
  15. beru posiada takie zestawy naprawcze nie trzeba ściągać głowicy bo w zestawie jest jakieś wiertło specjalne że wiórów nie przepuści do cylindra piszą że samemu to można zrobić jak ktoś trochę majsterkuje
  16. pasek 121 i napinacz nic więcej nie potrzeba żadnej pompy (pracuje na osobnym pasku), termostatu, płynu G12 czy króćców. przodu całego też nie trzeba rozbierać tylko zdemontować zderzak i cały przód z chłodnicami nachylić i jest dostęp
  17. kurcze mi diagnosta na stacji kontroli mówił 30, dobrze wiedzie że 25, dobrze że dałeś ten link, warto poczyta przed założeniem
  18. nie zapomnij o tym że muszą być zamontowane 30cm nad ziemią i mieć homologacje
  19. ty masz ADP i pasek o długości 121 zębów i szerokość 18mm drugi pasek ma 138 zębów i szerokość 23 mm i jest do silnika 1.6 AHL. silnik AHL ma na rozrządzie pompę wodną tak jest u mnie a ADP ma na zwykłym pasku tak jest u kumpla, silnik ADP ma taki dziwny napinacz paska rozrządu jakby jakiś siłownik. a w karcie masz błąd mi natomiast wpisali 84kw moc silnika zamiast 74kw,
  20. a ja mam 1.6AHL z 1998r i mam wygłuszenie a kolega w 1.6ADP z 1996r nie ma. wydaje mi się że to zależało od kupującego lub na jaki kraj auto było produkowane i gdzie było produkowane
  21. miałem taki problem w AUDI 80. pęknięta masa uszczelniająca. aby zlokalizować gdzie to musisz wyciągnąć wszystko z bagażnika (boczki osłonę plastikową gdzie zamyka zamek z klapy) gdy opróżnisz bagażnik polewaj tylną szybę wodą i obserwuj gdzie wypływa, później zaklej jakąś masą lub silikonem najlepiej czarnym lub szklarskim
  22. a może przyczyna jest inna np. wisko raz dział a dobrze i masz 90stopni a raz nie działa i masz ponad 100
  23. sprawdź działanie pompy paliwa zdejmij wężyk paliwa przed listwą wtryskiwaczy i sprawdź odpowietrzenie zbiornika paliwa najlepiej jak będziesz zapalał samochód wykręć korek wlewu paliwa możesz tam nacisnąć na boku taki przycisk gdzie wkręcony jest korek
  24. neni odpowiedział(a) na bugaj88 temat w Audi A4 B5
    Kiedyś miałem podobny przypadek w AUDI 80, pocił się czujnik niskiego ciśnienia oleju, na autostradzie przy 130km/h ciągłej jazdy z Katowic do Gliwic uciekło mi ponad 2 litry oleju popychacze klekotały niesamowicie i ten czujnik nie sygnalizował mi małego stanu oleju. mechanik powiedział że jest drugi czujnik większego ciśnienia oleju jak by było bardzo źle to on by mi zaświecił kontrolkę i włączył brzęczyk, dolałem jak ostygł silnik olej i było OK
  25. nie doładowany akumulator lub do wymiany też to miałem, przy rozruchu napięcie spadało do 7V i ABS się zapalał żadnych błędów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.