Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. Nie to nie handlarz. to prywatna osoba. Poprostu miał pecha.... Nie wiem czy przez te płukanki i zalewanie rzadszego oleju czy poprostu tak sie miało stać...
  2. Nie no to moje prywatne auto, Zaden handel nie wchodził w gre. Auto zarejestrowane na mnie. Ja o niczym nie wiedziałem, Sprzedawałem auto 100% sprawne.
  3. Pomijając olej.... mam sie czego obawiać?
  4. Nie chodzi tu o Audi. Pacjent to BMW E39 3l benzyna.
  5. Jest taki zapis. Ze kupujący oświadcza ze stan techniczny pojazdu jest mu znany. Własnie chodzi o to ze on juz chyba wie ze nie warto oddawać, chce kase za nowy silnik. A czy jest szansa ze rozwalił ten silnik tą płukanką i później zalaniem 5w30 jak wczesniej jezdziło na 10w40? Dodam ze nie zdjął miski olejowej przy płukaniu, wiec cały syf został w misce...
  6. Witam. Mam problem z kupującym. Sprzedałem auto w pełni sprawne. Kupujący był na diagnostyce, przyjechał z fachowcem, przetrzepali auto na wszystkie możliwe sposoby. Uzgodniliśmy cenę i kupili. Kupujący pojechał do mechanika zrobił płukankę silnika i zalał olej 5W30 lecz wcześniej ja zalałem 10w40 i on o tym wiedział. Poźniej dzwonił do mnie ze z autem wszystko ok że na autostradzie jechał 240/kmh i wszystko jest w porządku. Po 5h dzwoni do mnie że mu sie silnik popsuł przy 150km/h i że korba wyszła bokiem... Stało się to na 2 dzień po zakupie. Ja autem jeździłem 3 miesiace i zupełnie sie nic nie działo... Teraz rząda odemnie zwrotu kosztów naprawy silnika i straszy sądem. Czy mam się czego obawiać? Obdzwoniłem mechaników i żaden z nich nie zaleca wymiany oleju na rzadszy niż był i płukanek silnika... Dodam że kupujący sam chciał na umowie kupna sprzedaży kwotę o połowe niższą niż zapłacił żeby mniej zapłacić w skarbowym.
  7. Identyczny problem w a8 3.3.TDI. Uwalony regulator napięcia.
  8. właśnie moze to wina immo?
  9. mialem 3.0 asn, i wlasnie mialem wyciete katy. i szybko sprzedalem auto bo ten dzwiek metalu mnie dobijał. i właśnie nie wiem po co je wycinają, bo chyba nie dla kasy ?
  10. po co wyciąłeś katy?
  11. Ja zawsze robie oc w proamie. A4 b6 1.8T wyszło na rok 355 zł
  12. No tak ale ten błotnik i tak był szpachlowany. Ja za 700 zł naprawiłem auto że śladu nie ma na aucie. Ja szczerze liczyłem na max 2 tys zł.
  13. WItam, Dziewczyna miała kolizje z TIRem na rondzie. Zahaczył ją naczepą. Pech chciał że to był ukrainiec. Była policja i został ukarany mandatem. Zgłosiliśmy to do PZU, lecz oni nie dali rady wyegzekwowac odszkodowania i przekazali Warcie. Po 3 tygodniach o dziwo dostalismy wycene na kwotę prawie 5000 zł. i za pare dni pieniądze były na koncie. Moje pytanie do Was. Czy przez to że to obcokrajowiec dostaliśmy taką kwotę?
  14. jak byś chciał to mam dystanse aluminiowe 20mm ze śrubami do sprzedania. Jaką masz szerokość felgi?
  15. Po głupie plastiki gdzie na szrotach są 2 razy droższe
  16. chyba a4 b8 http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-audi-a4-8t1858341b-8k0941531aa-i5080189234.html
  17. popatrz na dare albo replike vossen
  18. ET 35 na 8.5 cala z opona 225 w a4 b6 jest idealne
  19. Ja mialem u siebie na zawieszeniu 1be 18 8.5cala szerokie et22 i z oponka 225/40 bylo zle. Felga wystawala troszke poza auto. Wiec mysle ze et35 bedzie idealne
  20. Czyli rozumiem ze dystans powinien miec 19mm?
  21. Panowie mam felgi 18 cali 8 cali szerokie et35, jednak z tyłu w a4 b6 są one za bardzo schowane, chciałbym załozyć dystans, lecz nie wiem jaki dobrać aby było ok. Dodam że wcześniej miałem felgi 18 cali 8,5 cala szerokie, ale et było 22. I z oponką 225 było idealnie. Pomoże mi ktoś dobrać dystans zeby na 8 calach et35 uzyskać taki efekt jak na 8,5 cala et22. Będę wdzięczny
  22. dynamiquedci opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Poda mi ktoś nr katalogowy miski olejowej do a4 b6 1.8t avj wersja bez quattro? Bo są rozbieżne informacje. Etka niby podaje z końcówką cc, ale nie jestem pewien...
  23. http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-01-03-2x550-22-visee-i5173234231.html Dzisiaj kupowałem. Pięknie zbierają i czyściutko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.