Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Nie to nie handlarz. to prywatna osoba. Poprostu miał pecha.... Nie wiem czy przez te płukanki i zalewanie rzadszego oleju czy poprostu tak sie miało stać...
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Nie no to moje prywatne auto, Zaden handel nie wchodził w gre. Auto zarejestrowane na mnie. Ja o niczym nie wiedziałem, Sprzedawałem auto 100% sprawne.
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Pomijając olej.... mam sie czego obawiać?
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Nie chodzi tu o Audi. Pacjent to BMW E39 3l benzyna.
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Jest taki zapis. Ze kupujący oświadcza ze stan techniczny pojazdu jest mu znany. Własnie chodzi o to ze on juz chyba wie ze nie warto oddawać, chce kase za nowy silnik. A czy jest szansa ze rozwalił ten silnik tą płukanką i później zalaniem 5w30 jak wczesniej jezdziło na 10w40? Dodam ze nie zdjął miski olejowej przy płukaniu, wiec cały syf został w misce...
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Witam. Mam problem z kupującym. Sprzedałem auto w pełni sprawne. Kupujący był na diagnostyce, przyjechał z fachowcem, przetrzepali auto na wszystkie możliwe sposoby. Uzgodniliśmy cenę i kupili. Kupujący pojechał do mechanika zrobił płukankę silnika i zalał olej 5W30 lecz wcześniej ja zalałem 10w40 i on o tym wiedział. Poźniej dzwonił do mnie ze z autem wszystko ok że na autostradzie jechał 240/kmh i wszystko jest w porządku. Po 5h dzwoni do mnie że mu sie silnik popsuł przy 150km/h i że korba wyszła bokiem... Stało się to na 2 dzień po zakupie. Ja autem jeździłem 3 miesiace i zupełnie sie nic nie działo... Teraz rząda odemnie zwrotu kosztów naprawy silnika i straszy sądem. Czy mam się czego obawiać? Obdzwoniłem mechaników i żaden z nich nie zaleca wymiany oleju na rzadszy niż był i płukanek silnika... Dodam że kupujący sam chciał na umowie kupna sprzedaży kwotę o połowe niższą niż zapłacił żeby mniej zapłacić w skarbowym.
-
przygasają światła oraz zegary na sekundę
Identyczny problem w a8 3.3.TDI. Uwalony regulator napięcia.
-
po odpaleniu auto gaśnie po paru sekundach
właśnie moze to wina immo?
-
ASN co zrobic z wydechem
mialem 3.0 asn, i wlasnie mialem wyciete katy. i szybko sprzedalem auto bo ten dzwiek metalu mnie dobijał. i właśnie nie wiem po co je wycinają, bo chyba nie dla kasy ?
-
ASN co zrobic z wydechem
po co wyciąłeś katy?
-
oferta OC
Ja zawsze robie oc w proamie. A4 b6 1.8T wyszło na rok 355 zł
-
Kolizja z obcokrajowcem
No tak ale ten błotnik i tak był szpachlowany. Ja za 700 zł naprawiłem auto że śladu nie ma na aucie. Ja szczerze liczyłem na max 2 tys zł.
-
Kolizja z obcokrajowcem
Czyli się tylko cieszyć
-
Kolizja z obcokrajowcem
WItam, Dziewczyna miała kolizje z TIRem na rondzie. Zahaczył ją naczepą. Pech chciał że to był ukrainiec. Była policja i został ukarany mandatem. Zgłosiliśmy to do PZU, lecz oni nie dali rady wyegzekwowac odszkodowania i przekazali Warcie. Po 3 tygodniach o dziwo dostalismy wycene na kwotę prawie 5000 zł. i za pare dni pieniądze były na koncie. Moje pytanie do Was. Czy przez to że to obcokrajowiec dostaliśmy taką kwotę?
-
Jaki dystans zawieszenie s-line
jak byś chciał to mam dystanse aluminiowe 20mm ze śrubami do sprzedania. Jaką masz szerokość felgi?
-
Po co jeździcie do ASO? Nasze doświadczenia...
Po głupie plastiki gdzie na szrotach są 2 razy droższe
-
Z jakiego samochodu ten przełącznik świateł
chyba a4 b8 http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-audi-a4-8t1858341b-8k0941531aa-i5080189234.html
-
1,8 t avant s-line 2005 czarnula.
Witaj Olo
-
Jak to.widzicie na.czarnym a4 b6
popatrz na dare albo replike vossen
-
Jakie ET i szerokosc felgi do a4 b6
ET 35 na 8.5 cala z opona 225 w a4 b6 jest idealne
-
Jakie Felgi I ET? A4 B6 s line
Ja mialem u siebie na zawieszeniu 1be 18 8.5cala szerokie et22 i z oponka 225/40 bylo zle. Felga wystawala troszke poza auto. Wiec mysle ze et35 bedzie idealne
-
Jaki dystans? Pomóżcie :)
Czyli rozumiem ze dystans powinien miec 19mm?
-
Jaki dystans? Pomóżcie :)
Panowie mam felgi 18 cali 8 cali szerokie et35, jednak z tyłu w a4 b6 są one za bardzo schowane, chciałbym załozyć dystans, lecz nie wiem jaki dobrać aby było ok. Dodam że wcześniej miałem felgi 18 cali 8,5 cala szerokie, ale et było 22. I z oponką 225 było idealnie. Pomoże mi ktoś dobrać dystans zeby na 8 calach et35 uzyskać taki efekt jak na 8,5 cala et22. Będę wdzięczny
-
Miska olejowa
Poda mi ktoś nr katalogowy miski olejowej do a4 b6 1.8t avj wersja bez quattro? Bo są rozbieżne informacje. Etka niby podaje z końcówką cc, ale nie jestem pewien...
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-01-03-2x550-22-visee-i5173234231.html Dzisiaj kupowałem. Pięknie zbierają i czyściutko