Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. Witam a to chyba Picia
  2. witam u mnie ok ,tyle ze koledzy dzwonili po mnie żebym podjechał i na kabelki ich rozruszał. pozdrawiam
  3. Witam ponownie było milo i zimno.pozdrawiam
  4. czujnik jest cztero pinowy???
  5. witam witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody??? nie, jak by była pompa to by nie grzało. Wymień czujnik temp cieczy chłodzącej i może termostat też już dobiega końca. Są wycieki? termostat nowy ori wczoraj zamontowany juz nie mam pomysłu co to jest.
  6. witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody???
  7. witam ja przyjade o 13 chyba ze zasypie caly Olsztyn wezme vaga. narazie
  8. witam i ja postaram sie byc tylko o jakiej godzinie 13 czy 14???
  9. http://moto.onet.pl/1524986,2217,artykul.html
  10. dla wszystkich z klubu. Szczęśliwego Nowego Roku! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$
  11. witam i ja moze sie postaram byc.
  12. na kanale 49 pokazuje 0 ,pozdrawiam
  13. witam .ja mam silnik 1,6 i mi pali 17bp a ok18 lpg w miescie na vagu nic zero bledow.i juz dalem sobie z tym spokój bo nikt mi nie moze pomóc.pozdrawiam
  14. witam zgadzam sie z wami wszystkimi ale i u mnie na blacie jest 90 a an kanale 51 podczas jazdy jest nawet do 105 i jakos sie nic nie dzieje pozdrawiam
  15. witam ,wydaje mi sie ze pompa wody daje znać o sobie ale nie wiem czy na 100 % ,pozdrawiam
  16. witam u mnie było tak samo właśnie sie dzis z tym uporałem woda dostawała sie do kabiny spod obudowy kompa jest tam uszczelka pozdrawiam
  17. czaja77 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    witam sory ze się wtrącę ale powie mi ktoś ?jest u mnie tak ze tem na blacie stoi 90c a na klimatroniku dochodzi nawet do 103c >co się dzieje zna ktoś odpowiedz?a następnie po porannym odpaleniu auta na na kanale 51 tem początkowa zaczyna się od 12 c przy tym ze na dworze jest ok 0c.pozdrawiam
  18. witam i mi sie wydaje ze jest za zimno.u mnie przy tem -2 dzialosietak samo.a ciekwi mnie jedno jak wlacza sie ogrzewanie szyby przedniej ta klima sie zalaczala ajak bedzie teraz zima???
  19. Witam i ja już na zimowych latam a kupiłem takie coś firestone http://www.opony.com/opony/58391_firestone_winterhawk_2.html zna to ktos?pozdrawiam
  20. witam i ja mam takie kupilem na tej samej aukcji juz zamontowane są za***iste....pozdrawiam
  21. witam sory ze sie podczepiam pod temat ale i mnie intersuje jak sie owe lusterka załacza??bo nie mam pojecia :hi:pozdrawiam
  22. witam i ja moze bym sie pisał na spotkanie tylko kiedy???pozdrawiam
  23. czaja77 odpowiedział(a) na kowal161 temat w 1.8T
    witam jest to normalne ten zaworek sobie tak cyka raz mocniej raz słabiej.u mnie tez się zapowietrzał zbiornik mi pomogła tylko wymiana na szrocie za 25 zł,kupiłem i ma na razie z tym spokój.
  24. czaja77 odpowiedział(a) na Norbi2 temat w 1.6
    witam u mnie bylo to samo kupilen nowy na szrocie za 15 zl.tyle ze mam inny problem bo wiekszosc a4 tego nie ma tz ma ale bez wezyka do serwo tylko zaslepione,,
  25. witam podobne http://www.kupujemy.pl/continental-contisportcontact-205-55r1691-v-cena-sklep.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.