Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
Witam a to chyba Picia
-
Spoty Olsztyńskie
witam u mnie ok ,tyle ze koledzy dzwonili po mnie żebym podjechał i na kabelki ich rozruszał. pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Witam ponownie było milo i zimno.pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
czujnik jest cztero pinowy???
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
witam witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody??? nie, jak by była pompa to by nie grzało. Wymień czujnik temp cieczy chłodzącej i może termostat też już dobiega końca. Są wycieki? termostat nowy ori wczoraj zamontowany juz nie mam pomysłu co to jest.
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
witam a u mnie jest tak ze ogrzewanie mam jak ta lal a ale tem na vagu dochodzi do 105 c deska 90 nieraz około 100c klimatronik 105 c.i dodam ze termostat ori płyn g12plus a i jak dodaje gazu jak auto ma ok 60 c to ogrzewanie jakos tak jakby mocniej grzało czy moze to byc pompa wody???
-
Spoty Olsztyńskie
witam ja przyjade o 13 chyba ze zasypie caly Olsztyn wezme vaga. narazie
-
Spoty Olsztyńskie
witam i ja postaram sie byc tylko o jakiej godzinie 13 czy 14???
-
Chrzczone paliwo
http://moto.onet.pl/1524986,2217,artykul.html
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
dla wszystkich z klubu. Szczęśliwego Nowego Roku! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$
-
Spoty Olsztyńskie
witam i ja moze sie postaram byc.
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
na kanale 49 pokazuje 0 ,pozdrawiam
-
[B5 ARG] Spalanie 20l na 100km
witam .ja mam silnik 1,6 i mi pali 17bp a ok18 lpg w miescie na vagu nic zero bledow.i juz dalem sobie z tym spokój bo nikt mi nie moze pomóc.pozdrawiam
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
witam zgadzam sie z wami wszystkimi ale i u mnie na blacie jest 90 a an kanale 51 podczas jazdy jest nawet do 105 i jakos sie nic nie dzieje pozdrawiam
-
[B5 AAH] zimne powietrze
witam ,wydaje mi sie ze pompa wody daje znać o sobie ale nie wiem czy na 100 % ,pozdrawiam
-
[B5 AFN] Woda dostaje się do wewnątrz po słupku
witam u mnie było tak samo właśnie sie dzis z tym uporałem woda dostawała sie do kabiny spod obudowy kompa jest tam uszczelka pozdrawiam
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
witam sory ze się wtrącę ale powie mi ktoś ?jest u mnie tak ze tem na blacie stoi 90c a na klimatroniku dochodzi nawet do 103c >co się dzieje zna ktoś odpowiedz?a następnie po porannym odpaleniu auta na na kanale 51 tem początkowa zaczyna się od 12 c przy tym ze na dworze jest ok 0c.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
witam i mi sie wydaje ze jest za zimno.u mnie przy tem -2 dzialosietak samo.a ciekwi mnie jedno jak wlacza sie ogrzewanie szyby przedniej ta klima sie zalaczala ajak bedzie teraz zima???
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Witam i ja już na zimowych latam a kupiłem takie coś firestone http://www.opony.com/opony/58391_firestone_winterhawk_2.html zna to ktos?pozdrawiam
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
witam i ja mam takie kupilem na tej samej aukcji juz zamontowane są za***iste....pozdrawiam
-
[B5 AEB] Nie działa podgrzewanie lusterek
witam sory ze sie podczepiam pod temat ale i mnie intersuje jak sie owe lusterka załacza??bo nie mam pojecia :hi:pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
witam i ja moze bym sie pisał na spotkanie tylko kiedy???pozdrawiam
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
witam jest to normalne ten zaworek sobie tak cyka raz mocniej raz słabiej.u mnie tez się zapowietrzał zbiornik mi pomogła tylko wymiana na szrocie za 25 zł,kupiłem i ma na razie z tym spokój.
-
[B5 ADP] Problem z przepustnicą
witam u mnie bylo to samo kupilen nowy na szrocie za 15 zl.tyle ze mam inny problem bo wiekszosc a4 tego nie ma tz ma ale bez wezyka do serwo tylko zaslepione,,
-
[B5 AKN] jakie ceny opon
witam podobne http://www.kupujemy.pl/continental-contisportcontact-205-55r1691-v-cena-sklep.html