Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :polew: :polew:
  2. Ja w zeszlym roku placilem za wymiane szyby przedniej 450zl w MARKOPOLO w KRK (porzadna firma) , kolesie z allegro co sie reklamuja chcieli 350zl z zalozeniem . 100zl taniej ale nigdy pewnosci A tam mi dali gwarancje , fakturke i kupujacy autko mial wszystko na dloni i sie nie czepial [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:44 _________________________________________________Nawet bym nie myslal o kupowaniu uzywanej szyby , przeciez to totalny bezsens . Po pierwsze na pewno bedzie w jakims stopniu porysowana , po drugie jak byla sciagana z auta po dzwonie to licz sie z tym ze moze sie pokrzywila , rozwarstwila , i bedzie ja BARDZO ciezko dopasowac do auta. Poza tym wydatek miedzy uzywka , a nowa nie jest jakis ogromnej roznicy wiec pakuj NOWKE
  3. No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe
  4. Nie no spoko , myslalem ze chodzi ci o cos bardziej innego Typu nie wejdzie itp. hyhyhy Ze problemy beda to ja wiem , ale to zawsze przy wymianie z tego co slyszalem
  5. Jesli chodzi o wymiane rozrzadu , przynajmniej ja tak mam , to chyba na masce od wewnatrz powinienes miec wlepke o takowej wymianie. U mnie rozrzad byl wymieniany w ASO i taka naklejke wlepili i zgadza sie z ks. serwisowa.
  6. No to ja pierwszy KRAKÓW ul. Powiśle , dokladnie na wysokosci Hotelu Sheraton , jest bardzo niebezpieczny dołek na ulicy. Z moich doswiadczen , przejazd przez ten dolek powyzej 50km/h moze sie skonczyc zerwaniem "czegos" w podwoziu
  7. Hyhy a moglbys to deczko rozwinac ?? Bo mi sie wydaje ze jak by zapakowal 2,8 174 to by chyba podeszlo cacy , nie wiem jak tam z 30v , ale MORG jesli mozesz to rozwin swoje przemyslenia bo sa nader ciekawe i interesujace hehehee :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:24 _________________________________________________Na pewno skrzynie bedziesz musial wymienic dodatkowo
  8. To ja sie rowniez podlacze Obecnie to tylko CAD ale rzadko (wiem ze nie programowanie ale cos w tym jest hyhy ) Poprzednio deczko C++ , Java , deczko Delphi , oczy HTML , oczy Php , oczy Mysql , Perl (podstawy ).
  9. Kurde , koles to chyba z premedytacja zrobil Jutro jade do salonu i kupuje Nowe B8 i za 30 lat sprzedam
  10. Orelku a co mamy pisac z rana Kurde jutro na Bank podjade po klocuchy hehehe , nie mam kurde wogole czasu
  11. Hejka ani RNS-E ani Navi+ nie ma dotykowego ekranu Wszystko ustawiasz przyciskami i pokretlami i ustawia sie to wszystko bardzo sprawnie , przynajmniej w porownaniu z innymi systemami. A co do dokladnosci Navi+ niestety juz troche odbiega z dokladnoscia ale nie jest zle , natomiast pokrycie w RNS-E jest lepsze niz w Tomtomie , chociaz obydwa korzystaja z tych samych map z tego co wiem No i wyswietlacz 7" Pokrycie w poszczegolnych wyglada tak: Do Navi+ ~34% pokrycia Tomtom ~52% pokrycia RNS-E ~52% pokrycia MMI ~52% pokrycia [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 10:24 _________________________________________________Oczywiscie mowa o najnowszych mapach 2007/2008 i 2008
  12. Witam Panowie bezsensu takie doliczanie !! WSZYSTKIE KRAKUSY SIE SKLADAJA I TYLE! Na spocie do rozliczenia.
  13. Pieprzona Wisla zremisowala Przez ta Milicje nie wszedl mi kupon na 900zl
  14. :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  15. Kurde takie miny wywoluja u mnie , wyterzone myslenie , niepozytywne. Wiec pisz o co cho ?
  16. :doh1: :doh1: :gupek2: :suicide1: Tyle ode mnie hehehe
  17. że co? że jak? Hmm ale o co chodzi ??
  18. Deszcz to unika to auto , bo by sie pobrudzil heheheeh
  19. o 20:15 na Polsat Sport Ewentualnie kto nie ma Polsatu Sport , moze sobie ogladnac na Sopcascie
  20. Trzenislaw ogladasz dzisiaj WISELKE ??
  21. hyhy nie slyszales Gigi Dagostino bla bla bla hehehehe Sobie nuce A dzisiaj WISELKA Trzeba ogladac
  22. I to sie ceni :sex: :sex: :sex: max co z tobą? sexu Ci brak? Alez skad , mam kochajaca zone i sexu mi starcza ostatnio często używasz tego emota , wolałem się upewnić :th: Ale ty sie nie musisz upewniac Mysl o sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.