Treść opublikowana przez alpha_jack
-
wibracje podczas zwalniania
Odgrzeje sprawę. Kolego Shadow jak poradziłeś sobie z tym problemem? Mam bardzo podobne objawy w swoim aucie. Silnik 2.0 tdi BPW + multitronic. Zrobiłem kompletną dignostykę zawieszenia z wymianą zużytych elementów, + poduszki pod silnikiem, + serwis skrzyni biegów u Bart-S, a objaw drgania (takiej tarki) podczas dojeżdzania do skrzyżowania, świateł itp. (podczas hamowania - bez różnicy czy silnikiem czy też nie) jak występował tak występuje. Co to może być?
-
[A6C5 2.5tdi] drgania podczas zwalniania
Witaj, i co rozwiązałeś jakoś ten problem? Pytam, bo mam bardzo podobne objawy u siebie w B7 2.0 TDI.
-
17 ori audi a et28 do a4
Witam, podpinam się pod temat, i zapytam ponownie, jak w pierwszym poście: czy felga 7,5x17 ET28 z oponą 235/45/17 spokojnie zmieści się w nadkolu a4 b7? Może znajdzie się ktoś, kto ma taki zestaw i rozwieje moje wątpliwości? Z góry wielkie dzięki!
-
[ALL B7] Przerywa czujnik pasów bezpieczeństwa- przód.
To i ja odgrzeję temat jeszcze raz u mnie jest identyczny problem jak w pierwszym poście, z tym, że w momencie gdy do korpusu pasów kierowcy wepnę pas pasażera to problem znika i czujnik się nie odzywa. Czy to może świadczyć o tym, że korpus pasów kierowcy jest ok, a problem tkwi w końcówce (tym metalowym pałąku) pasów kierowcy?
-
Sygnał zmiany biegu Pytanie
Nie wydaje mnie się (mam 2.0 tdi).
-
Najzwyklejszy dwulitrowy Avant
Olej w multi wymieniony?
-
zastępcze dekle oryginalnych S-Lineów 8D0 601 165K
Drogo, i do tego niedostępne. Zgłębiłem temat, i jak na razie nie znalazłem dystrybutora tych dekielków "206". Po kontakcie z firmą z archiwlanej strony Allegro i felgeo.pl (to te same firmy) dostałem odpowiedź, że na razie nie mają tych dekielków, i nie wiedzą kiedy będzie dostawa (z Chin)
-
skrzypiący boczek drzwi kierowcy
Elvis, Twoim problemem były piszczące uszczelki w drzwiach czy trzeszczące boczki? W którym miejscu "psikasz" w/w specyfikiem?
-
zastępcze dekle oryginalnych S-Lineów 8D0 601 165K
Podpinam się pod temat, jako, że ostatnio zostałem okradziony z czterech oryginalnych dekli 8D0 601 165K, a nie uśmiecha mi się jazda bez nich, - rozpocząłem poszukiwana zamienników. Gdzie te "dekle 206" można je bez problemu dostać?
-
8.5" wide RS4 brillant
Witaj, jak skończyły się Twoje poszukiwania zamienników dekielków do 8D0 601 165 K?
-
Skradzione
A miałeś je jakoś oznaczone ? Bo będę kupywał do swojej no i nie chciałbym kupić bubla Buble to one nie były, chyba, że masz na myśli kradzione wątpie aby złodziej tak szybko wrzucił je do internetu. Być może ktoś je "pożyczył" na użytek własny...
-
[BKE] FIS źle oblicza zasięg pojazdu w km.
Dzisiaj dla próby też zalałem za 100 zł prawie pusty bak Komputer pokazał, że zasięg wynosi 280 km, ale przy średnim spalaniu 11 L / 100 km (cykl miejski). Po przejechaniu 30 km trasy w miarę spokojnie, komputer pokazuje, że zasięg wynosi 330 km, przy czym średnie spalanie spadło do 7,1 Czyli pomimo przejechania 30 km, zasięg się zwiększył
-
[BKE] FIS źle oblicza zasięg pojazdu w km.
kinooko a ile realnie robisz km na takim baku? I jakie masz średnie spalanie?
-
Skradzione
Wczoraj w nocy w miejscowości Oława k. Wrocławia skradziono mi 4 szt. oryginalnych dekielków o numerze katalogowym 8D0 601 165 K. Jak dorwę złodzieja to mu nie daruję...
-
[BKE] FIS źle oblicza zasięg pojazdu w km.
Nie wiem czy to coś wniesie do tematu, ale pozostały zasięg kilometrów do zrobienia na aktualnym stanie baku, komputer wylicza na podstawie średniego spalania samochodu, które jest zmienne i zależy od Ciebie oraz od warunków panujących na trasie (korki, itp.). Jeśli długo stoisz w korku, lub masz ciężką nogę, a tym samym spalanie średnie zwiększa się - to automatycznie maleje zasięg kilometrów do przejechania i na odwrót. Zauważyłem, że jak spalanie spadnie np. o 0,1 L, to komputer pokazuje już o 10-20 km więcej do przejechania. Ale tak nawiasem pisząc czemu po przejechaniu 50 km ma pokazywać 290 km do zrobienia, skoro 400 - 50 = 350 ??
-
przełożenie multitronic na manual ?j
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/136289-all-b6b7-swap-skrzyni-multitronic-na-manualna/
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Mam dokładnie to samo. Zaczepy rolety owinięte taśmą z meszkiem, a skrzypienie pozostało. Po dokładniejszym badaniu okazuje sie, że trzeszczą plastikowe boczki tuż przy zakończeniu przy bocznej szybie bagażnika. Jak wcisnę ten plastik od góry ręką wydobywa się charakterystyczne skrzypienie. Jak to ustrojstwo wyciszyć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
VIN wybity na grodzi
Kurcze, dzięki wielkie. Co prawda widziałem już wcześniej tę grafikę, ale w aucie nie potrafiłem zlokalizować tego wytłoczonego numeru VIN. Być może coś umknęło mojej uwadze... Jeszcze raz dzięki, niedługo pójdę do obczaić Pozdrawiam!
-
VIN wybity na grodzi
Drodzy Koledzy, kto mi pomoże, i wskaże gdzie dokładnie mam szukać numeru VIN wybitego na grodzi (ściance) pomiędzy silnikiem a kabiną? Auto to Audi A4 B7 AVANT 2007 r. Sfotografowanie wyżej wspomnianego numeru jest mi niezbędne do ubezpieczenia AC samochodu. Sam nigdzie nie mogę tego wypatrzyć. Czy trzeba coś odpinać, odłącząć, wyciągąć aby ujrzeć ten numer? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, witam! Jestem Jacek z Oławy k. Wrocławia. Na forum trafiłem gdyż przymierzam się do zakupu "wymarzonego" Audi A4 B7 Obecnie, od 3 lat, śmigam Seatem Leonem 2003 r. 1.9 TDI VP 110 KM i powoli nadchodzi czas aby zrobić krok na przód w temacie posiadanego auta Takiej kopalni wiedzy, jak to forum, właśnie szukałem! Pozdrawiam wszystkich!