Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Moje siłowniki były już do wymiany. Nie widzę w tym nic uwłaczajacego żeby przetestować ten zestaw A poza tym... Jest różnica 150 a 1500 PLN Tym bardziej że jedno nie wyklucza drugiego i puki nie wpadnie ele. klapa jest to jakieś ergonomiczne rozwiązanie.
  2. http://allegro.pl/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b8-i6956426165.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=mobile&utm_term=
  3. Hehe to się kolesiowi alledrogo po sypie teraz...
  4. Moja też jest niskopienna Wystarczy rękę położyć na klapie przy otwieraniu i dalej sama się nie uniesie
  5. Jak drążyłem temat siłowników na YT wpadłem na jeszcze ciekawszy patent. Bardziej dyskretny. Tylko nie widziałem tego na żadnej aukcji u nas w kraju. No i nie wiem czy do B8 to podejdzie
  6. No tu nie ma podanego momentu siłownia. Ale myślę ze na ori. uzyskasz podobny efekt
  7. Tyle że też miałem zmieniać siłowniki
  8. Tak da się Najpierw kupiłem te siłowniki a później też trafiłem na ten wątek o samych springach
  9. Dzięki Kolego że mnie poprawiłeś, jak pisałem nie byłem pewien na 100% Też mam taką nadzieję że nie przemaściłem z tymi siłownikami. Chodzą całkiem ok Dziecko nie powinno mieć problemu z dociskiem klapy tak że nie jest to jakoś bardzo ciasno.
  10. Hehe czasem nawet dzień nie jest
  11. Akurat swoje ori. siłowniki zostawiłem w pracy. I nie chce robić bajek ale zdaje się że ori. mają 650Nm.
  12. Zielone sa na aukcji a przysyła do b8 niebieskie
  13. I co wszystko ok z klapą ? Czytałem opinie że te siłownik potrafią wygiąć klapę Przyglądałem się jak to się zamyka umnie i raczej zamknięcie klapy nie wymaga jakiejś dużo większej siły
  14. To nie kosztuje 3 tyś... ...ale i nie jest elektryczną klapą bagażnika
  15. Faktycznie robi robotę. Muszę się i ja zaopatrzyć w coś takiego
  16. Kolego wypukłym do środka. Po to jest zrobione to przetłoczenie w nowej kapie że by dociskała łocżysko.
  17. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja teraz jak bym szukał ... To podstawą było by Q klima 3 strefy elektryczna klapa Resztę jako tako idzie domodzić Nie twierdzę że tego się nie da Albo szukał bym z mocnym MK
  18. Belka do wymiany - inny kształt Pas z reguły wymieniają Ci co mają dobre dojście do części

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.