Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma, są te same.
  2. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie musisz wiercić, ucinasz z listewek te bolce i kleisz na klej do szyb albo taśmę dwustronną która jest już na listewkach. Dokładnie tak jak pisze kolega. Tu masz wszystko http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow-a4-b8-2008/
  3. No nie mam niestety Ale widzę Grzesiek ma już z modułami za 1000ka. Ja też miałem led i podobnie jak Ty czekałem na okazjona
  4. Grubo będzie Jak się bawić to po całości Będzie pasował?
  5. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.sklepopon.pl/
  6. Te drugie możesz zobaczyć w moim temacie na czarnym Avancie Gratulacje super zmodowanej furmanki No i fajnie że w dobrych rękach i dalej w klubie
  7. Jak chcesz możesz zejść na 235. Miałem 245 i 235 na 40. Żadnej różnicy nie odczułem. Wiadomo 245 troszkę lepiej wygląda. Natomiast na zimie mam 225/45 W porównaniu do poprzednich auto już inaczej czuć. Jest bardziej rozlazle na drodze
  8. Toć ja wiem że TY w NL Tylko nie wiedziałem czy tam masz świnkę skarbonkę a młotek w PL
  9. Oczywiście z kim kto lubi: dziewczyną, chłopakiem................... psem ??? Przesadziłem sory Akurat włącznika nie miałem na myśli
  10. DOM ............. Na święta w POLSZY ?
  11. Panowie Dajmy sobie spokój z drążeniem tego tematu, bo widzę że szkoda czasu. Niech każdy będzie zadowolony z tego co lubi. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ... Kolego Arturze nie zrozum mnie zle ... ale wydaje mi się... i pewnie większości z nas, że mylisz trochę pojęcia : co to obiektywna opinia a obrażanie innych Jest tu naprawdę wielu znakomitych rezaczy zarówno PB jak i ON ale nikt nikomu nie wytyka co robi ze swoim autem. A zawsze jakakolwiek sugestia odmiennego zdania oczywiście w dobrym stylu i guście może faktycznie polepszyć całokształt. Ale nie chodzi o to żeby z góry na rzucać swoje zdanie i kogoś obrażać. I z tego miejsca muszę Ci powiedzieć że po raz pierwszy, czytając Twój wpis w moim temacie poczułem się jak DEBIL Reasumując myślę że powinniśmy skończyć zaśmiecać ten Temat Koegi. Oczywiście pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy .
  12. Pozdro Andy To teraz gdzie Włoch czy Hiszpania ???
  13. Będzie, ale zasłoni Ci część wyświetlacza od HDD tu masz wymiary ramek od dekoru Basic -142x78 mm High i High + - 153x85 mm
  14. Chiba jednak będzie bo w klekotach tak właśnie jest 2500 i ni hu hu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/160185-swap-wydechu-seryjnego-20-tdi-na-podwojny-z-30tdi-oraz-wymiana-dyfuzora/page-7 post 126
  15. http://www.partsbase.org/parts/aud-8t0951223a/ wychodzi na to że są przymocowane od środka do przedniego wzmocnienia http://allegro.pl/audi-a4-a5-klakson-sygnal-8t0951223a-8t0951221a-i5783825121.html
  16. A klakson to już Ci ASO naprawi o ile uzna że syrena została uszkodzona przy kolizji
  17. No widzisz jak Ci szybko naprawiliśmy autko
  18. :D No i następne piwo
  19. No przecież to normalne że na jałowym więcej się nie w kręci
  20. Po tym zabiegu przejechałem 35k i jak narazie 0 luzu
  21. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Abo wściekła pomarańczka
  22. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To przedewszystkim No ale jak co komu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.