Treść opublikowana przez krystian3769
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
+1 Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum będzie jeździć w Niemcowni Wróciła czy wrócił do łona
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mam te same felgi wcześniej miałem na nich też ten rozmiar opony. Teraz mam na nich zimowke 225/45.
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Adny Felgi mnie się najbardziej podobają... Ale dlaczego...? Jedyna moja uwaga to kominy według mnie dużo za dużo wystają. NO ALE TO TWÓJ TRON
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Dobry balon, będziesz zadowolony Chociaż na razie nie ma na czym przetestować W zeszłym roku kupiłem te opony jako nowość. W górach całkiem fajnie chodziły. A przy Twoim quattro tym bardziej
-
A4 B8 by race444
Zarombisty wózek
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No proszę ... Jednak co niektórym to się w życiu powodzi
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No przez myśl mi nie przeszło nawet żeby taka kolejność wozidelek Cię kopsneła Chyba większość z nas tu na forum miało taki początek... mój kaszlak też lubił być popychany
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe no to skok z przepaści jak przesiadles się do A4
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
O widzisz...właśnie poszerzyłeś jakąś tam moją wiedzę motoryzacyjna o kranik w Mydelniczce
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No dokładnie tylko trabanty nie miały DPFu...... Chyba ....
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wyczyść do sucha i obserwuj skąd wychodzi olej
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
W ASO Panie Kolego ori. nr 03L131547B Pierścień Uszczelniający Ale jak się jeszcze nie zapoznałeś to zapraszam do zaznajomienia się z lekturami : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319193-czyszczenie-zaworu-egr-i-przepustnicy/ i http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231179-wilgotny-egr/ bo może się okazać że olej poszedł przez uszczelnienie do mechanizmu i na elektrićku a wtedy szkoda wydawać te 43 zł na uszczelkę tylko nowego EGRa wkładać
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ostatnio zauważyłem że spód EGRu jest zapocony. Po obserwacji obstawiłem na uszczelkę miedzy EGRem a klapą gaszącą. Dzisiaj wymieniłem nową uszczelkę, a że w środku było pełno nagaru przy okazji doprowadziłem wszystko do jako takiego stanu. Teraz pozostaje obserwować czy nie ma śladów oleju. Porównując uszczelki starą z nową, stara była bardziej wygnieciona i mogła już dobrze nie przylegać. Z pod plastikowej obudowy silniczka i elektroniki nie zauważyłem żadnych śladów więc nie rozkręcałem obudowy. Ponadto na Fisie nie waliło do tej pory żadnych błędów.
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
Pozostaje pogratulować końcówki serii B8 Piękny Avancik
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
19 - 20 :-)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No tylko opuszczanie i podnoszenie zajmuje dużo czasu Też kupiłeś w Lidlu? Taaaaaaaa z gazetki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No pacz jakie to proste ............ lewarek i allroad gotowy :grin: Widzę że masz takie samo dynamo jak ja
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
do hamulców
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
a jak ma znosić ? zobacz sobie chociażby na wklejkę z ciśnieniami w oponach w drzwiach kierowcy na samym dole masz ciśnienie pod oponę 255/35 R19 czyli rozmiar przewidziany jest do Twojego auta
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
myślę że profanacji Twojej felgi nie zrobiło moje wozidło Ja się napatrzeć nie mogę robisz już areo. czy jeszcze czarny się lakieruje ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Jak nowe:-)
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Nawet się nie zastanawiaj nad 19-kami Bałem się 20-tek na 1BV ... nie potrzebnie :-)
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla i już dajta spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami co masz do asterixa i panoramixa ciekawe trunki mieli :grin: :grin: :grin: a co do chromików mam zamiar od jakiegoś czasu u siebie też to zdrapać z grilla i jakoś nie mogę się za to zabrać w sumie nic nie mam ale odkąd skosztowałem sok z gumijagód wolę Gumisie :grin:- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla i już dajta spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II