Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. +1 Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum będzie jeździć w Niemcowni Wróciła czy wrócił do łona
  2. Mam te same felgi wcześniej miałem na nich też ten rozmiar opony. Teraz mam na nich zimowke 225/45.
  3. Adny Felgi mnie się najbardziej podobają... Ale dlaczego...? Jedyna moja uwaga to kominy według mnie dużo za dużo wystają. NO ALE TO TWÓJ TRON
  4. Dobry balon, będziesz zadowolony Chociaż na razie nie ma na czym przetestować W zeszłym roku kupiłem te opony jako nowość. W górach całkiem fajnie chodziły. A przy Twoim quattro tym bardziej
  5. Zarombisty wózek
  6. No proszę ... Jednak co niektórym to się w życiu powodzi
  7. No przez myśl mi nie przeszło nawet żeby taka kolejność wozidelek Cię kopsneła Chyba większość z nas tu na forum miało taki początek... mój kaszlak też lubił być popychany
  8. Hehe no to skok z przepaści jak przesiadles się do A4
  9. O widzisz...właśnie poszerzyłeś jakąś tam moją wiedzę motoryzacyjna o kranik w Mydelniczce
  10. No dokładnie tylko trabanty nie miały DPFu...... Chyba ....
  11. Wyczyść do sucha i obserwuj skąd wychodzi olej
  12. W ASO Panie Kolego ori. nr 03L131547B Pierścień Uszczelniający Ale jak się jeszcze nie zapoznałeś to zapraszam do zaznajomienia się z lekturami : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319193-czyszczenie-zaworu-egr-i-przepustnicy/ i http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231179-wilgotny-egr/ bo może się okazać że olej poszedł przez uszczelnienie do mechanizmu i na elektrićku a wtedy szkoda wydawać te 43 zł na uszczelkę tylko nowego EGRa wkładać
  13. Ostatnio zauważyłem że spód EGRu jest zapocony. Po obserwacji obstawiłem na uszczelkę miedzy EGRem a klapą gaszącą. Dzisiaj wymieniłem nową uszczelkę, a że w środku było pełno nagaru przy okazji doprowadziłem wszystko do jako takiego stanu. Teraz pozostaje obserwować czy nie ma śladów oleju. Porównując uszczelki starą z nową, stara była bardziej wygnieciona i mogła już dobrze nie przylegać. Z pod plastikowej obudowy silniczka i elektroniki nie zauważyłem żadnych śladów więc nie rozkręcałem obudowy. Ponadto na Fisie nie waliło do tej pory żadnych błędów.
  14. Pozostaje pogratulować końcówki serii B8 Piękny Avancik
  15. No tylko opuszczanie i podnoszenie zajmuje dużo czasu Też kupiłeś w Lidlu? Taaaaaaaa z gazetki
  16. No pacz jakie to proste ............ lewarek i allroad gotowy :grin: Widzę że masz takie samo dynamo jak ja
  17. a jak ma znosić ? zobacz sobie chociażby na wklejkę z ciśnieniami w oponach w drzwiach kierowcy na samym dole masz ciśnienie pod oponę 255/35 R19 czyli rozmiar przewidziany jest do Twojego auta
  18. myślę że profanacji Twojej felgi nie zrobiło moje wozidło Ja się napatrzeć nie mogę robisz już areo. czy jeszcze czarny się lakieruje ?
  19. Nawet się nie zastanawiaj nad 19-kami Bałem się 20-tek na 1BV ... nie potrzebnie :-)
  20. Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla i już dajta spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami co masz do asterixa i panoramixa ciekawe trunki mieli :grin: :grin: :grin: a co do chromików mam zamiar od jakiegoś czasu u siebie też to zdrapać z grilla i jakoś nie mogę się za to zabrać w sumie nic nie mam ale odkąd skosztowałem sok z gumijagód wolę Gumisie :grin:
  21. Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla i już dajta spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.