Treść opublikowana przez krystian3769
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
phantastisch Nie pierdacz że na 3 foto jest brudny
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Malyna
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Bardzo ładnie wyszło . Zrób jakieś lepsze fotki całego autka
-
Regeneracja
Witam. Regenerował może ktoś u nich felgi aluminiowe ? http://www.felgiropczyce.pl/ Jakieś opinie ? Szukam dobrej firmy na podkarpaciu do lakierowanie alufelg ? Może ktoś, kogoś polecić w okolicy Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą. Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą. To w oryginale takie nie występują. Co innego w S4 ale tam jest też inne ułożenie grila
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Gril ori był z chromem
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Mój gust też woli nie Poloneza Zdecydowanie dystans na +
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No co TY im mniej masz tym więcej do modzenia i robi się temat morze
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Bajka Zakładaj temat bo skończysz modzić i auto do żyda pójdzie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
za dużo wiesz
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Ringi z A5, fajna sprawa Zawsze to o krok bliżej do zderzaka S-LIne
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Inne. Jak by troszkę młodsze
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kobiety nigdy nie zrozumieją, inna rasa Aliens vs Predator Jeszcze jedno pod wisienką z nowym zadkiem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
To fakt, ciężko się z Tobą main nie zgodzić
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
haha ja mam podobnie No jak nie widać różnicy......... no ale ONA uważa że to ja mam coś nie tak pod deklem z tym kombinowaniem :-) i weź tu zrozum kobiety:-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
To chyba pierwszy mod o którym żona wiedziała od początku:-) Dzisiaj popatrzyła ......... i mówi przecież jest taki sam tylko ciemniejszy:-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Też nie mogę się doszukać, tego że tłumiki przed i po liftowe inaczej zgrywają się ze zderzakiem. Nawet od góry to dobrze się profiluje Może tłumiki jak kupowałem to kupiłem polift Klapy nie malowali ale wczoraj jak ściągnęli zderzak to okazało się że tylni pas też idzie do wymiany zderzak się podniósł a blacha pod nim już tak została
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzisiaj takiego odebrałem z ASO, nie wiem jakim szamponem go umyli, ale na parkingu też mi się to rzuciło w oczy No tak jakby
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Taka tam, mała korekta rameczki dla mmi Teraz jest taka jak ma być. Jak trzeba komu do A5 w piano pod MMI HIGH, to mam na zbyciu ___________________________________________________________________________________________________________ Długo to zeszło............. ale jest ............Zderzak tył S-Line polift
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Super kolorek. Też bym zaczął modzić od kół
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pewnie z plasteliny
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na żywo to dopiero wygląda To nie auto...... to TRANSFORMERS
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Panowie. Cieszy jak głupiego kulka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak jest. Nikt nie pokryje szkód z OC pijanego kierowcy. Można powiedzieć że Pan ma przej...e. Absolutnie się tym nie szczycę, wolał bym nie mieć takiej przygody. Też nie jestem obrażony na alkohol, ale jak się nie czuję na siłach, nawet na drugi dzień nie wsiadam........... _________________________________________________________________________________________________________________ Tył się zaneonił Wielki ukłon i podziękowania dla Grześka i Sławka za profesjonalną robotę
-
B8 TrOOOOp
Z racji tego że nie mam odpowiedniej liczby postów piszę tutaj. Dla zainteresowanych !!! Krótko i na temat Dzisiaj miałem tel. z ASO firma ubezpieczeniowa pokryje koszty wymiany mojego zderzaka pod warunkiem utylizacji uszkodzonego. Czyli muszą go rozpierdaczyć i wysłać im zdjęcia. Pod młotek idzie zderzak i dyfuzor s-line 3.0. Zderzak jest podziurawiony dyfuzor praktycznie nie został uszkodzony, wyskoczył tylko ze zderzaka, można oblukać w moim wątku. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-6 post- 106 Jeżeli ktoś ma swój w gorszym stanie to po kosztach wysyłki zamienię się do końca tego tygodnia. Po prostu szkoda mi niszczyć dobry element. Piszcie na PW.