Treść opublikowana przez Mesiah
-
Rezanie bixenonu
Nic nie ruszałem przy manetce. Tylko konwersja instalki z przedliftowych bosch na kostki z polifttów valeo.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A jak jest z tym IP? Od groma ludzi ma neostrade ze zmiennym IP. Sam tego czasem używam na serwisach gdzie jest jakiś limit. Pstryk 15s i lecisz dalej. Mac karty sieciowej też można zmienić.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
2.2t to klasyka Uwielbiam ten motor. Głowice są często wykończone (popękane) ale co te silniki dostają to ich. Wszystko zależy od kasy. Jeśli masz stały przypływ gotówki i masz dobra stałą pracę to możesz brać b6 4.2 czy a8 d2 ale jeśli masz tylko kasę na auto a praca dobra za granica jest dorywcza to raczej nie ma sensu pchać się w super auta bo prędzej czy później Cię wykończą.
-
Rezanie bixenonu
Po zamontowaniu wszystkiego i odpaleniu wynikł problem. Wszystko jest niby ok ale do czasu. Włączam światła i ksenon normalnie startuje , po pociągnięciu do siebie manetki włączają się oba światła drogowe i dopóki trzymam manetkę jest ok. Problem zaczyna się kiedy włączam światła drogowe na stałe (pcham manetkę) wtedy światła gasną ale słychać jak przesłona się przełącza. CYK przesłona przełącza ale światła gasną momentalnie i tak jest dopóki nie cofnę manetki do siebie na światła mijania, wtedy się zapalają jak gdyby nigdy nic. Czemu drogowe do siebie (chwilowe, mruganie) działa normalnie a na stałe do przodu już nie?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
2.7 bit zje Cię z butami.Modzone 1.8T Q to kompromis.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Kupuj 1.8t. Diesel to syf a wolnossak nie rozwojowy. Wracając do tematu. Może to wina głowicy? Któryś zawór krzywy lub po prostu na gnieździe przepuszcza. Mi nic silnika nie hamuje. Tylko bieg jałowy i wolna jazda na pierwszym biegu jest zj***na.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
U mnie jest to samo. Fure zmieniasz?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Poszukaj na necie.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Nie wiem czy ma to coś wspólnego z przepustnicą.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Dźwignia zmiany biegów nie lata mi po dodaniu gazu na biegu jałowym. Jak jadę na biegu to drży. Szczególnie jak np jadę na trójcę i docisnę dźwignie w stronę kokpitu do końca. W takiej sytuacji wibruje jak głupia.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Ja mam szarpnięcia przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu. Czuć to przede wszystkim na pierwszym biegu przy jeździe z mała prędkością. Nie da się płynnie jechać na tym biegu. Szarpie całym autem jak głupi. Jak z pierwszym razem wyjmowałem przepustnicę to była czysta. Zajrzałem też do potencjometru (otworzyłem obudowę) i widziałem minimalnie wytarte ścieżki w zakresie od 0 do 1/3 otwarcia. Na bank to przepustnica. Chyb wszystko już sprawdziłem. akt faktem mam głośną pompę paliwa bo słychać ją non stop ale auto ciągnie do odcięcia bez zadyszki.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Ja już dawno obstawiam przepustnicę. Używki nie kupię a nowa ok 800zł kosztuje. Zastanawiam się czy nie zaryzykować. W vag'ach od zawsze były problemy z potencjometrem przepustnicy (nie tylko w nich w francuzach też).
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Z czym Ty masz problem? Nie wnosisz nic do tematu, wypisujesz brednie i wmawiasz mi coś. Aku jest ok bo sprawdziłem to na wszystkie sposoby. Gdyby było coś nie tak już by jechał na gwarę. Poza tym napisałem, że jest już po problemie bo to centralka żarła prąd.
-
Rezanie bixenonu
Lampy nie złożone. Samych wkładów nie ma sensu fotografować
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Wnosisz coś do tematu czy piszesz po to żeby zabłysnąć? Gdybyś przeczytał wątek od początku to byś wiedział, że to nie wina aku. On ma się dobrze i nie narzekam. Do Auta wsadzałem już 3 baterie i Banner jako jedyny wytrzymał tydzień bez ładowania. Twoja varta padła by pewnie po 2 dniach.
-
Rezanie bixenonu
Wygląda super ale zdjęcia będą jak złoże i wrzucę lampy. We wtorek mam mieć przetwornice i będę kończył już wszystko. Co do malowania to polecam dobrze przygotować podłoże pod lakier i można malować bez odkładu. Wpierw dremelem ze szczotką drucianą zdarłem cały chrom , następnie ręcznie papierem 240 zmatowałem cały plastik i dopiero malowałem. Trzyma się super.
-
Rezanie bixenonu
kończyłem malowanie wkładów na czarny mat. Jednak wersja chrom w żaden sposób mi nie podeszła po przymiarkach. Całe auto mam robione pod mat i ciemne kolory także chrom na oczy to przesada. Żeby przegiąć w drugą stronę pomalowałem wkłady całościowo. Ani odbłyśnik pod światła drogowe ani pod kierunek nie zostały w chromie. Moje wkłady były w podłym stanie i było sporo ubytków w odbłyśnikach więc je zamalowałem. W najgorszym wypadku odpuszczę światła do jazdy dzienne zamiast drogowych i zrobię je w halogenach. Zastanawiam się jaki będzie efekt na czarnym odbłyśniku po zamontowaniu żarówki led która świeci też od czoła. Zapewne lipa i odpuszczę temat. Ogólnie całe wkłady na czarno wyglądają 100% niż te z chromem pod drogowymi i kierunkiem. Chyba było warto.
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Jak w profilu 1.8 ADR
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Rozrusznik brał prąd? Co było dokładnie uszkodzone?
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Panowie chyba znalazłem Szukałem różnych dziwnych rzeczy. Zaczynałem już nawet winić alternator. Pobór nie zaczynał się jak auto postało dłużej tylko "chyba" dopiero jak je zamknąłem. Wczoraj wpadłem na pomysł, że odłączę jedyną rzecz która nie była w aucie fabrycznie. Mianowicie centralny zamek z pilota. Podłączyłem jakąś chińską centralkę z dwom pilotami (allegro ok 100zł). Po nocy z 12.6 napięcie na aku wzrosło do 12.65 Nie wiem jeszcze o co chodzi z ta centralką ale na 99% źle ją podłączyłem mimo to, że działała poprawnie. Sama centralka raczej tak prądu nie ciągnie.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Na zbiorniczku masz napis mineral only. ATF to minerał przecież tak samo jak ori płyn. Nie sugeruj się kolorem. Wolisz żeby szlak Ci trafił starą wysłużoną pompę czy nówkę magiel po regeneracji? Jak pisałem wcześniej zbierałem info od wielu warsztatów i większość odpowiadała żeby lać ATF.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie. Tyle będzie w sam raz. Jeśli chcesz mogę pstryknąć Ci fotkę jak stoi na 17 205/50 przy obniżeniu 55-60/50-55. Wygląda jak milion dolarów według mnie. Dobra masz tu fotkę. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98f5d5d8b473f021.html Na zdjęciu wygląda jakby tył był niżej ale to wina górki + gratów w bagażniku.
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Taki był zamysł. Altek już odłączony i jutro się okaże co wyniknie. Czy przez uszkodzone diody altek nie pobierałby prądu od razu? U mnie największym problem jest pobór po nieokreślonym czasie. Od podłączenia miernika i przez następne 15 min jest ok bo na poziomie 0.02. Gdyby pobór był za wysoki od razu to już bym pewnie znalazł winowajce. Ok więc tak. Altek nie pobiera prądu, to coś innego. Nowy aku w astrze po dobie spadł z 12.71 na 12.70 więc to nie wina aku tylko audi. Coś żre prąd i koniec.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Ja wnioskuje, że przód Ci bardzo ładnie siadł jak na lekkie 1.8 Według mnie masz teraz jakieś 55-60/35-40. Co chcesz jeszcze wiedzieć? Polecę Ci tak jak każdy inny eibach pro kit 30/30. Komfort będzie znacznie lepszy (zależy jakie masz amory) ale auto będzie znacznie wyżej stało (brzydko w porównaniu do tego co masz teraz).
-
1.8T AGU klekotanie- popychacze zaworów
Smok wyczyściłeś ale co z pompą? Dobrze ją sprawdziłeś? Nie ma luzów , zawór sprawny? Poza tym jak smok pompy był ostro zapchany to znaczy, że cały układ jest zawalony nagarem. Smok wyczyściłeś ale jeździsz na syntetyku który ten nagar rozpuszcza. Może się okazać, że dopóki układ się nie oczyści będziesz zwalał miskę raz w miesiącu bo smok będzie się cały czas zapychał. Płukanka LM nie zaszkodzi.