Treść opublikowana przez Mesiah
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Powiem Ci szczerze , że im dłużej o tym myślę tym bardziej jestem na nie. Jakiś taki impuls miałem.
-
Słabe ogrzewanie na postoju?
Uzupełnij profil. To normalne , że płyn "kipi" jak odkręcasz na pracującym silniku korek. To samo się dzieje na wyłączonym ale gorącym silniku. Co do słabego ogrzewania na jałowym biegu to przyłączam się do pytania. Mam tak samo. Układ szczelny i odpowietrzony. ok 2 tyś temu wymieniana pompa wody na nową HEPU. Na postoju leci gorące powietrze ale jak ruszę lub przytrzymam na obrotach to jest piekło. Różnica jest bardzo odczuwalna. W innych autach tak nie miałem. Auto się nie przegrzewa i trzyma w trasie równe 87c.
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Jak w temacie. Chce wrzucić springi Weiteca o takim obniżeniu. Jeżdżę na Ronalach R18 235/40 i ciekawy jestem jak to będzie wyglądało. Nie chce wtopić kasy. Wolę się upewnić przed kupnem. Taki zawias to już lekki hardcore i może być mało osób z taką glebą ale warto spytać.
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
To ju zależy od Ciebie. Ja miałem dylemat czy brać 17 czy 18. Namówili mnie na 18 i nie żałuję bo 17 wygląda dla mnie teraz jak kołpak. Jak chcesz mieć w miarę komfortowo to zakładasz 215/45 i gitara.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Bierz Bannera są najcięższe:) Polecam. I kupuj u kolegi z którym piszesz, sprawdzony koleś.
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
Pierścień centrujący stosujesz kiedy otwór w feldze jest większy niż piasta. Ogólnie ile chcesz wydać na te 17? Według mnie do B5 warto założyć r18 wtedy można ładnie zejść na gwincie. Przy 17 już tak nisko nie zejdziesz bo będziesz darł sprawdzone osobiście. I bierz ten gwint AP jest bdb i zakres obniżenia Ci w zupełności wystarczy.
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Nie mam pojęcia jakby to mogło wyglądać.
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Nie wiem może i masz racje. Dlatego założyłem ten temat.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przy wymianie poczyść sobie klemy i masy do budy. Ewentualnie jak masz użyj smaru miedzianego na klemach. U mnie poprawiło to ładowanie o ok 0.20v na klemach. Z ciekawości jakiej firmy kupujesz? Ja od siebie polecam Banner'a albo Fiamm'a.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Bierz 60-64ah więcej nie ma sensu. Altek masz pewnie 70a ale jakoś to ogarnie. Przy awarii wymień sobie dla hecy na 90a.
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Nie o to chodzi czy minęły jakoś mnie to nie interesuje. Ogólnie chodzi o efekt i czy nie będzie wiochy.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Takie jak masz tylko o cal większe zrobione przez ronala ewentualnie avusy. 17 trochę przy mała i do mega gleby się nie nadaje ale kto co lubi.
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
Wydaje mi się , ze nie rozumiesz oznaczeń mam racje? zakres 40-70 nie oznacza ze na takiej wysokości będzie stało auto tylko o tyle się obniży. Czyli 40-70mm różni się od 40-90mm tylko tym , że na tym drugim opuścisz jeszcze bardziej auto. Skoro boisz się progów czemu chcesz gwint o zakresie 40-90? Nawet nie wiem czy B5 da się tyle opuścić. 40-70 to zakres z dużym zapasem. Niżej jak -60 z przodu na bank nie zejdziesz a -40 przyda się na zimę pewnie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Kółka masz ładne wzór sline. Zostaw je sobie na zimę a na sezon zakup jakieś ładne 18. Pisząc ładnie nie mam na myśli tych zaproponowanych przez Ciebie To tylko kwestia gustów ale jest tysiąc ładniejszych wzorów które bardziej pasują do B5.
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Co masz na myśli? W tej chwili mam tylko jedną klapę i maskę które są na samochodzie i owszem są w oryginalnym lakierze.
-
Rost maska i klapa tył co sądzicie?
Jakie macie zdanie o "kontrolowanej rdzy" w B5. Interesuję mnie zrobienie w ten sposób przedniej maski i tylnej klapy (obie rzeczy do lakierowania z powodu uszkodzeń). Przeszło mi przez myśl żeby tak zrobić. Auto z podpisu w kolorze granatowym LZ5L. Koła Ronale r18 też myślę nad przemalowaniem. Wiem , że rost pasuje raczej do klasyków ale wydaje mi się , że jego mała ilość może pasować do B5. Może macie jakieś fotki? Coś w ten deseń tylko , że sama klapa tył i maska : http://www.directupload.net/file/d/3817/mx24d2br_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3817/wujpabv8_jpg.htm http://rustent.norwegianforum.net/t17-panser-a4-b5-rat-look-med-sort-spar-selges Oczywiście bez żadnych wzorków czy malowideł. Na to raczej bezbarwny co by dalej nie gniło. Wydaje mi się , że z ciemnymi kolorami wygląda to raczej ok. Co myślicie?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
x2
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
Czyli ma w porządku regulacje. Tył zapewne wyląduje na -40/45 a przód -50/60 latem żeby była ładna gleba. A na zimę podniesiesz do maksa ile można aby auto równo stało.
-
A4 B5 zawieszenie gwintowane-jakie wybrać?
Gwint który podałeś jest bdb. Jeden z lepszych w stosunku cena/jakość. Szukaj tylko do ośki bo ten z linku jest do Q. Zakres regulacji od 40 do 70mm według mnie jest ok.
-
Kto z forum jeździ na Eibach Sportline 45-50/35-40
Myślę , że różnicy byś nie zobaczył.
-
Springi -40/-40
No o to chodzi. Ok dam znać jak wrzucę nowy zawias u urwę pierwszą miskę.
-
Springi -40/-40
No to dużo nie dałeś. Ja wstępnie zrobiłem rozeznanie i jeśli już to będę musiał prowadzić auto mniej więcej 100km ode mnie w jedną stronę. Bliżej nie mam nikogo zaufanego. Ogólnie zastanawiam się nad instalką na najlepszych gratach stag/hana 2000 itp za 2800zł.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Powinien dać radę ale jak będziesz kupował to możesz wziąć coś z minimum 600-640a. Nie jesteś w stanie kupić podstawowego miernika? Toć to grosze i wszędzie to mają. Kupisz nowy aku i ten też dobijesz jeśli okaże się , że w aucie ładowania brak albo jest za słabe.
-
Springi -40/-40
Łooo to ja też montuje gaz bo mam podobnie. Jakie graty masz założone?
-
Springi -40/-40
No różnica jest na pewno. Jaki masz stosunek miasto/trasa przy tym spalaniu?