Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. http://allegro.pl/gdansk-liqui-moly-2640-engine-flush-oczyszczacz-i4753583487.html Osobiście polecam.
  2. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jak trzymają dobrze to można zostawić stare co by się w koszta nie ładować
  3. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Sam jestem ciekaw bo założyłem swój wątek. Szukam amorów do 60\40
  4. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jasne
  5. Polecam Reinzosil. Jest mega.
  6. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Niby
  7. Koło ujdzie. Zero wsi. Tak trzymać
  8. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Ponoć weitec to nie beton wcale. Może zależy od auta i amora
  9. Nie wiem czy będą pasowały bo nie podajesz żadnych parametrów. No ale skoro siedziały na A6 to i do A4 powinny podejść.
  10. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Wiadoma sprawa. Nie ukrywam , że auto na Weitecu 60/40 siada kozacko przy r18. Wygląda idealnie. Ciekawy jestem tylko czy da się jeździć na takim obniżeniu. To o -30 więcej niż mam teraz
  11. Niezależnie od wzoru 17 w tej cenie opłaca się kupić. Pod warunkiem , ze nie są spawane od groma itp. I radze się streszczać bo ktoś zaraz łyknie.
  12. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Właśnie się targuje. Albo Sportline 50/40 albo Weitec 60/40
  13. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Nie polecacie. Minimum MTS to gwint. Jest dużo lepszy niż ich amory po 400zł za komplet ale i tak dalej jest kiepski. Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.
  14. Mesiah odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Szukaj 1BE albo najlepiej Eibach pro kit -30 (poprawa fabryki). Najlepiej cały komplet i na przód też wrzuć. Będzie komfortowo i dużo lepiej z wyglądu. I pamiętaj , że lepiej dobra używana sprężyna niż nowy shit w tej samej kasie. Do -30 nie trzeba zmieniać amora. Zostaje fabryczny i nie wyleje się.
  15. Mesiah opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Planuję wrzucić springi jak z tematu. Jaki amor ogarnie takie obniżenie bez skracania jego żywotności i pogarszania jego charakterystyki? Coś z KONI? B6 czy B8 raczej nie wytrzyma. Amor nie musi mieć zmiennej regulacji twardości. Mile widziane branie pod uwagę stosunku cena/jakość. Z góry dzięki
  16. Mesiah odpowiedział(a) na jazzman temat w Audi A4 B5
    Dobrej jakości zawias. Firma stara się robić raczej komfortowe zawiechy tak jak K.A.W. Ogólnie jeśli nie zależy Ci na regulacji to warto brać bo długo pojeździ. Jeśli chcesz gwint to nic nowego w tej cenie nie znajdziesz (mts , ta itp odpuść). Z nowych gwintów cena/jakość to AP (ok 2 tyś). Co do fotek z obniżeniem to szukaj na google.
  17. Mesiah odpowiedział(a) na lewap23 temat w Audi A4 B5
    Jeśli kolego poziom elektrolitu jest w połowie i to nie z winy wylania to te aku jest już pewnie śmietnik. Płyty zasiarczone na 100% ale próbuj. Może jeszcze zimę przelatasz.
  18. Opona nieistotna. Ważne było ile wystaje rant felgi z przodu. W 8.5j i ET 30 z nadkolem na równo jakoś nie wierzyłem.
  19. Też je właśnie kupiłem. Doradzono mi , że one się praktycznie nie ząbkują bo mają fajną rzeźbę bieżnika. Ogólnie wyząbkowanych używek też nie widziałem a to dobry omen. Oponę polecam bo na wodzie jedzie stabilnie aż miło i jest cicha nawet przy 235/40.
  20. I to by się zgadzało.
  21. Mesiah odpowiedział(a) na adas343 temat w Audi A4 B6/B7
    jesli dolot to tylko tip najlepiej pod seryjna puche , stozek ..po co , oprocz parskania pod maska nic nie zyskasz
  22. Mesiah odpowiedział(a) na adas343 temat w Audi A4 B6/B7
    Jasne , ze się da. Trzeba zrobić obudowę do stożka i dolot powietrza do niej. Dokładnie tak jak w fabrycznym filtrze. Niektórzy stosują mini beczki po piwie Ogólnie ja bym to wywalił.
  23. No jasne , ze nie kupi. Najgorszy shit sprzed lat wytrzymywał tyle ile teraz te z najwyższej półki. Tak jest ze wszystkim. Znając życie wytrzyma Ci z 3-5 lat jak zadbasz i od 2 w górę będziesz kontrolował stan elektrolitu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.