Treść opublikowana przez Mesiah
-
Raz grzeje a raz nie
Nowy? Coś ok 280zł chyba;]
-
Raz grzeje a raz nie
Rozwaliłem o ścianę w ataku agresji. Miał ułamany zatrzask na ramieniu i w ogóle nie działał. Widać było ,że ktoś tam ostro grzebał
-
Słabe ogrzewanie na postoju?
- Słabe ogrzewanie na postoju?
Na pewno będzie ok jak zasłonie nawet przy sprawnym termostacie?- Słabe ogrzewanie na postoju?
Pompa nowa HEPU , termostat nowy verneta i raczej jest ok bo temp czy trasa czy miasto trzyma non stop 87c. Zostaje nagrzewnica. Druga sprawa , że drażni mnie w tym samochodzie długie rozgrzewanie silnika. Jest dopiero ok 0c nie wiem co będzie przy -15-20c. Może zaciął się w jakiejś dziwnej pozycji? Przed włożeniem gotowałem go i było ok.- Słabe ogrzewanie na postoju?
Ciekawe co jej może dolegać. U mnie różnica nie jest jakaś kolosalna ale jest. Na pewno nie jest dziurawa bo płynu nie ubywa nawet grama. Jeśli sie zasyfiła to przed wymianą polecam jej płukanie , często pomaga.- Raz grzeje a raz nie
I o to mi chodziło:) Masz może dostęp do takich silniczków? Próbowałem zaadaptować silniczek z białym ramieniem zamiast niebieskiego bo częściej się trafia ale sterowanie trochę oszalało. Jak ustawie na szybę to jest na pasażerów a jak na pasażerów to jest na szybę. Opcji na szybę/pasażerów nie ma w ogóle. Wtedy odpala się na szybę i nogi Muszę tak narazie jeździć bo nie mam silnczka.- Raz grzeje a raz nie
Aaa to zmienia postać rzeczy. Zastanawiałem się czy chodzi o ten pseudo potencjometr przymocowany do ośki ramienia. U mnie przeczyściłem dwa. Jednemu to nie pomogło bo dalej nawet nie ruszył. Padł ten z niebieskim ramieniem o nr 0 132 801 028 od kierowania klapami szyba /środkowe kratki- Raz grzeje a raz nie
Te potencjometry to po prostu popsikać tak jak są czy trzeba je jakoś rozbierać? Z tego co się przyglądałem były zabudowane. Bynajmniej te przy silniczku w obudowie.- Raz grzeje a raz nie
A słychać w momencie przestawienia silniczki? Włącz na małe obroty i zwróć na to uwagę. Jeśli słychać jak klapy się przestawiają to pewnie panel klimatronika jest uwalony.- Wymiana termostatu WAHLER
Jak płyn jest starszy to warto wymienić. Mówi się ,że wymiana co 2-3 lata- Jaki akumulator kupić do Audi?
Nie znam Taba i nie polecam wynalazków. Od siebie na pewno polecam Bannera bo to nie pierwszy aku tej firmy w rodzinie i jest bardzo ok. Jeśli masz sporo elektryki to myślę , że nawet taki Ci się przyda : http://allegro.pl/akumulator-banner-power-bull-84ah-80ah-85ah-marsa-i4779896115.html Srebrne to wersje professional niby jeszcze lepsze niż czarne. Według mnie to chyba jeden z najlepszych aku teraz na rynku. Nie wiem tylko jak z wymiarami. Zagadaj z hortomagiko z tego tematu. Dostaniesz dobrą cenę i świeże aku. Schodzą mu na bieżąco. Czarna wersja też może być. Według mnie praktycznie nie ma różnicy.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Z tych dwóch to na pewno Fiamm. A co do kręcenia to rozrusznik sprawdzony? Nie żre za dużo przy rozruchu? Jakoś nie mogę uwierzyć , że przy sprawnym ładowaniu aku po roku się skończyło.- Rewitalizacja silnika
Nie będę pisał , ze nie masz racji bo trochę masz ale jakoś rusza mnie to za bardzo. Dobra kończmy bo robimy już tu totalną popelinę- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Spokojnie będzie i gwint. To nieuniknione. Na razie wrzucam na próbę. Sprężyny kupiłem za 200zł z wysyłką wiec tragedii nie ma nawet gdybym miał je rzucić w kąt.- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Heh Twierdzisz , ze taki beton będzie? No właśnie opinie o Weitecu i jego twardości są podzielone. Dróg super nie mam ale autem jeżdżę raczej tylko wokół komina więc tragedii nie będzie. Springi niby pod 1.8t , 1.9tdi P.S myślę , że każda sprężyna przy -60 zaoferuję podobny komfort tzn jego brak Koło r18 235/40- Rewitalizacja silnika
Bo widać DEV daruje takie rzeczy. Sam nie wie o co chodzi. Koleś dostał parę tekstów za takie odzywki i za szerzenie opinii nie tłumacząc o co chodzi. Wszyscy pobili trochę pianę i z głowy. Nie takie OT na tym forum jest i nikomu to nie przeszkadza. Tym bardziej ,że napisałem wyraźnie EOT i temat się urwał. Wszyscy już wszystko powiedzieli. Odkopałeś temat po 4 dniach i ciągniesz to dalej robiąc już totalne OT. Po co to w ogóle? Wydaje mi się, ze sprawa dotyczyła wszystkich którzy zasięgają rady u DEV'a. Poza tym chamstwa nie znoszę.- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Toć żartuje Nie wiem czy to jest dobre ale cenowo wypadają dość dobrze 300zł/szt przód i 280zł/szt tył. Jak założę to sprawdzę.- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
No na bank założę żeby sprawdzić. Jak mi nie podejdzie utnę jeden zwój z tyłu i będzie równo- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Jeszcze trochę i będzie 80/70 Założę przód z Weiteca na -60 a z tyłem pomyślę.- Rewitalizacja silnika
Co wnosi Twój post? Że niby ja kręcę aferę? Napisałem już , że koniec OT Nie ja ją zacząłem i nie tylko ja brałem w niej udział. Nie wiem po co w ogóle się udzielałeś.- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Na gwint na razie mnie nie stać. Walają mi się zakupione już dawno 4szt amorów Lowtec sport i pomyślałem o jakimś kicie. Przymierzałem -40 na przód ale to dla mnie za mało. Można śmiało obniżać tył do -50 czy -60?- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
To ile proponujecie na tył? -50?- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Żartujesz sobie czy to tak na serio? Jeśli tak to ja odpuszczam. Będę musiał coś ciać żeby osiągnąć -60 z przodu? Chłop od którego to biorę napisał mi , że żadnego cięcia itp nie robił i wszystko podeszło zamiast fabryki. Nie pamięta tylko jak było z odbojem czy musiał go skracać.- Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Pytam przede wszystkim o przód. Tył jest do ogarnięcia. Hardcore bynajmniej u mnie. Jak jeździłem na -40 to się ludzie w głowę pukali. Nie wiem jakie są standardy forumowe. Na tej focie widać tego weiteca na kołach 19 i tył mu nie sterczy zbytnio: http://www.directupload.net/file/d/3816/ki68q3pj_jpg.htm - Słabe ogrzewanie na postoju?