Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To w końcu jak to jest z tymi wahaczami , MS ma konkurencje w przedziale do 700zł? Powiedzmy , że tyle mam kasy na wahacze i nie wiem co wybrać. No i kwestia podróbek. Czy trafiają się podróbki np TRW? Są one chyba bdb jakości o ile kupie oryginał prawda? Albo kupie komplet czegoś tańszego ale po prostu wymienie komplet na dwie tury góra/dół i zainwestuje w coś dobrego.
-
gwint a wahacze
x2. Na chłopski rozum mimo gwintu wahacze nie powinny padać w dużo szybszym tempie o ile dokręcisz je na glebie i będziesz to powtarzał przy każdej zmianie wysokości gwintem (nie można popadac w przesade 1cm różnicy nie robi).
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
100% vogtland. Pewnie dość komfortowe jak na obniżone.
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
To już przeczytał kilka razy. Dajcie mu już spokój xD. Felgi pewnie zmieni hehe
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To źle to odebrałeś. Wystarczy już tego. Nie ma sensu ciągnąć tego cyrku. No ale serio na przyszłość radzę sie trochę wstrzymać. Na dwa tysiaki Cię nie przekręciłem. Czekam na dane.
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Bolero będą 100 razy lepsze bo do 80 pasują. Te są strasznie kiepskie i wyglądają jak kołpak. No ale felg jest mnóstwo.Sporo ładniejszych od bolero , zalezy tylko od zasobności portela i szczęscia.
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Ze smakiem widzę. Zero wiochy. Moja miłość od kliku lat ale jeszcze nie moge pozwolić sobie na dwa auta. Ogólnie 80 to super auta. Zazdroszczę. Tylko koło zmień
-
Diagnoza pompy paliwa
Zrobić tutka możesz przyda sie każdemu. Jak wypompowac paliwo wiem. Sprawdzę ile wydmucha w te 15s. Weług Was spadek obrotów pompki przy właczeniu czegoś o dużym poborze prądu to normalka?
-
szpilka napinacze rozrządu
Jeśli racja jest po jego stronie to wygra w sądzie. Tylko się trochę zejdzie a auto będzie stało jeśli nie wyłoży kasy ze swojej kieszeni..
-
szpilka napinacze rozrządu
Nic Ci nie pomoge. Krew mnie zalewa jak czytam takie rzeczy. Jeszcze zostawią Cie na lodzie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Już nawet jakieś wymyślone historie zaczeły tu padać. Dużo postów w krótkim czasie a teraz go 3 tyg nie ma na forum. PODEJRZANE. Faktycznie. Przestraszyłem się i uciekłem. Gdybym wiedział , że kabla nie ma i paczka wróciła a afera nie miała by miejsca bo miałbyś kase na koncie już z tydzień temu. Ja nie wiem. Tak już musi być , ze polak polaka z błotem miesza z byle powodu? Nikt tu nikogo nie będzie ułaskawiał. Ja mam czyste sumienie. Niech poda dane na priv do przelewu i wiecej się nie udzielam. Piszcie sobie co chcecie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Widze , ze ktoś tu jeszcze próbuje racjonalnie myśleć. Może u niektórych tu bozia z nieba pieniazki daje ale ja przed świętami nei wiedziałem gdzie przód a gdzie tył. Wybaczcie jeśli tak bardzo dałem d*py i powierzyłem jednemu debilowi odebranie (i wysłanei paczki czego też nie zrobił al eobeszło się bez problemów). Wydaje mi się , że rozdmuchiwanie takiej afery z powodu 30zł to przegiecie . Tym bardziej , że oskarżyciel za cholere nie wiedział co się dzieje. Nie pisałem mu nic w stylu wal sie na ryj i masz wała. Przez to całe zamieszanie zostałem wkrętem i cwaniakiem. Chyba ktoś tu na łeb upadł.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A kto pisał o dwóch dniach? Przeczytałeś to co napisałem wyżej czy piszesz dla zasady?
-
Sprzęgło Audi A4
Może to plotki i pierdzielenie ale jakoś o walniętych Sachsach częsciej sie słyszy. Nie tylko w przypadku audi.
-
szpilka napinacze rozrządu
Skoro remont był przeprowadzony poprawnie to w ich mniemaniu jaki jest powód awarii?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ludzie do jasnej cholery. Wracam z urlopu a tu takie jaja..Myślisz , ze celowo nie odebrałem tego kabla? Po co niby bym pisał z zapytaniem o program do diagnostyki? Zostawiłem frajerowi mojemu kumplowi kase na odbiór paczki i pojechałem na dół polski na święta. Jak do Ciebie pisałem byłem pewien ze kabel jest już odebrany. Wracam teraz 10 i kumpel mnie inormuje , że paczki nie odebrał bo nie miał kiedy! i że paisałeś do niego sms , że chcesz zwrot kasy za paczkę. Mam go za***ać gołymi rękami czy co? Nie po to udzielam się na tym forum , żeby kto w 5 min robił ze mnie wkręta.NIkt nie skumał czemu mnie nie ma na forum tyle czasu a w między czasie były święta i nowy rok? Niby , że nie wchodziłem bo nie chciałem czytać pw od Ciebie? Zastanów się co piszesz. Zrobiliście ze mnie wała conajmniej jakbym oszukiwał ludzi i im paczek nie wysyłał po wpłacie. Kase dostaniesz na konto i sprawa załationa. Nawet gdyby to był towar za 2 tyś to bym z siebe śmiecia nie zrobił. Co do samego odbioru. Osobiście pracuje 8-20 zazwyczaj a mam pocztę do 18 , w sobote nieczynna (mozesz sprawdzić. Dlatego paczki nie odebrałem od razu jak przyszła i byłem jeszcze u siebie. Poza tym z czego ja sie tłumacze. Nikogo nie zabiłem. Rozumiem pretensje i ciśnienie bo sam bym sie wkurzył ale to jeszcze nie powód żeby lecieć z tym na forum. A większość osób tu komentujących nie ejst poważna. Widze wszyscy święci i nie omylni jak statystyczny polak. Chyba tylko szukacie powodów do bicia piany. Jk sięo tym dowiedziałem chciałem przelać kase za kabel , wysyłkę której nie odebrałem i kolejna wysyłkę żeby go dostać. W tej chwili podaj dane i oddam Ci za wysyłkę ale kabla już nie chce. Wole dac zarobić komuś z allegro. To , że tu jestem pół roku i mam tyle postów oznacza , ze muszę tu być 24h 7 dni w tygodniu? Jak mam czas i neta pod ręką to tak jest a jak nie to mnie nie ma. I nie jestem tu jak większość przez kilka lat radząc sie tylko jak mi potrzeba mając innych w D tylko staram się pomóc o ile potrafie. Stąd taka ilość postów. Nazywasz mnie cwaniakiem? Na jakiej podstawie? Znasz mnie chociaż? Tak szybko wszyscy wyciągacie wnioski? Nikogo nigdy nie oszukałem. To co stało się tym razem było nieświadomie i nie z mojej do końca winy. W ogóle Twój teskt , ze nie wchodze na forum bo Cię unikam mnie rozwalił. To chyba jednya rzecz w tym całym zajsciu która mnie rozbawiła.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie nie wygłupie się jak wrzucę na r18 8j opony 215/40? Mam teraz 235/40 tył i 225/40 przód ale jest za szeroko i moje 1.8 lekko nie daje rady. Muszę wysoko kręcić motor żeby coś jechało. Do tego spalanie w mieście to jakieś 14l . W trasie do 9 schodzi. Wpadły mi w oko nówki opony Yokohama Parada spec 2. Opory toczenia w miarę ale podobno na suchej nawierzchni oponki urywają łeb i jakoś szybko się nie kończą. Boje się tylko czy to nie za niski profil.
-
Diagnoza pompy paliwa
Jest ok priv doszedł. Już Ci odpisałem. Licznik aktualny. Przepustnica nie wymagała czyszczenia bo była jak nowa. Adaptacji kompem nie robiłem. Odma nowa ktoś musiał ją wcześniej wymieniać. Przepływka niby pokazuje dobry przepływ bo coś ok 3.8 na biegu jałowym i ok 100 przy odcięciu na 3 biegu.
-
Rolowanie nadkoli - Trójmiasto, śląsk lub dalej
Mam. Przypomnij się wieczorkiem na priv to Ci podeśle.
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
W Twoim wypadku tylko wymiana naprawa albo wymiana licznika. Jak nie masz pełnego fisa masz okazje żeby założyć Chociaż nie wiem czy czasem wszystkie 1.8t go nie miały.
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
Dla dobra wszystkich sprawdź jakiej firmy wahacze założyłeś.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Aku nowe i doładowane na 100%. Myślisz , że to z winy naładowanego do obucha aku? 3 dni było ok a aku też było naładowane. Teraz wracam z trasy i patrze na wskaźnik a tam ok 13.5. Zatrzymałem się , miernik w łapę i tak wyszło. Teraz sprawdzałem na pełnym obciążeniu i na śrubie alternatora jest 13.5-13.8 i skacze jak głupie. Według mnie coś jest nie tak
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Do jasnej cholery co jest grane. Dzisiaj wróciłem z trasy i masakra. Znowu ładowanie 13.4-13.7 bez obciążenia? Trzeci alternator , tym razem 120A Boscha i jest to samo. Było ok przez 2-3 dni i się zesrało. Mam dość już tego grata. Ręce opadają.
-
Diagnoza pompy paliwa
Niestety ale zrobię sobie fajny trójnik i przyda się nie raz.
-
Diagnoza pompy paliwa
Bańka 5l w 2-3 min to jej wydajność Zrobiłem zware na przekaźniku i spuszczałem trochę paliwa , na oko dawała ładnie. Wtryski też ładnie i równomiernie rozpylają bo sprawdzałem. Czyli sprawdzać na przewodzie doprowadzającym nie na powrocie?