Treść opublikowana przez Mesiah
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Tematów jest multum. Bierz 18 i będzie ładnie. Kupisz 17 i będziesz później żałował. Do tego 215 lub 225/40 i będzie ok.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wstrzymaj sie chociaż do końca miecha. Może i bajerant z niego i wiem ze kasa przelana więc ciśienie duże ale daj mu czasu. Czy teraz czy za tydzień dostanie mu się tak samo. No i poinformuj go , że ma czas do końca miesiąca bo wtedy sprawa trafia na gliny. Wsio. Jak ma trochę oleju w głowie wymięknie i zwróci kasę.
-
WM Sport
Ani ten z tablicy ani ulter nie drze mordy ponoć. Chętnie kupiłbym coś taniego ale nie wiem czy będzie ok bez kata. Środkowy też chce wywalić.
-
WM Sport
Auto starsze , nie myślałeś o wywaleniu kata? Ciekawe co tam z niego zostało. Druga sprawa to jak jest z tym środkowym tłumikiem? Doszły mnie słuchy , że jego wywalenie nie ma wpływu na głośność pracy silnika. Szykuje mi się kapitalka wydechu od początku do końca i nie wiem którą drogą iść. Ogólnie myślałem żeby na koniec dać taki wynalazek : http://olx.pl/oferta/tlumik-sportowy-wydech-polerowany-vw-audi-seat-tuning-a4-b5-CID5-ID8g80H.htmlśrodkowy wywalić a kata nie mam od kupna auta. A jak się wkurzę to wyłożę kasę na jakiegoś ultera dedykowanego. Tylko jak już tyle płacić to wolałbym coś z kwasa. http://allegro.pl/dedykowany-tlumik-ulter-audi-a4-b5-94-01r-i4979787204.html Gra coś w ten deseń :
-
WM sport czy podejdzie?
Hehe popieram
- urwana swieca
-
urwana swieca
Jak się nie uda to zdejmiesz czapkę. Na gaziku jeździsz to przy okazji zrobisz sobie gniazda zaworowe i resztę. Motorek Ci za to podziękuje. Tak czy inaczej nic wielkiego się nie stało.
-
Zawieszenie gwintowane
Powiem Ci tak. Zadzwoń to typa i sprawdź co to za człowiek. Przez telefon szybko wyłapiesz czy to cwaniaczek czy ok gościu. Jak jest ok to warto wejść w ten gwint. Koleś wystawia na tablicy od groma gwintów i mi np jego opisy ogłoszeń się nie podobają. Oceń sam.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Kw v1 jest dobry i pewnie komfortowy (średnio) ale słyszałem , że są słabsze wytrzymałościowo na naszych drogach niż np H&R. Ogólnie zawias dobry. Co do gwintu AP to jeśli szukasz czegoś nowego jest bezkonkurencyjny. W używce już niekoniecznie. Pro Kit będzie dla niego za wysoki pewnie. Gwint to gwint. Ustawi sobie auto pod koło jak mu pasuje. Co do samej jazdy pro kit i B8 to poezja ale wyjdzie drogo i bez regulacji.
-
urwana swieca
Ta sama zasada co przy śrubokręcie. Jeśli masz lepiej użyć wykrętaków.
-
urwana swieca
Wbij w to co zostało duży płaski śrubokręt (dobrany wielkością) i wykręć. Możesz go podszlifować i podostrzyć boki żeby lepiej "złapał".
-
Zawiesznie 1 BE
Nie wyrywajcie się tak z polecaniem tych lowtec bo to może być MTS w droższej wersji. Z drugiej strony ktoś musi być pierwszy. Jeśli szukacie dobrej zawiechy to żadne 1BE tylko ładować pro kita i B8 do tego. Jak kasy nie ma no to już trudno i zostać przy serii albo ładować używany gwint dobrej firmy (wychodzi taniej niż kit na dobrych amorach).
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mimo krążących opinii polecam KW v2 lub H&R (ten drugi to nie beton jak niektórzy prawią pod warunkiem ,że to nie wersja z grubą lagą). Ładowanie się w jakieś TA czy MTS nie ma sensu bo to shit.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Kup takie (w oryginale) ale 18. Założysz 17 i będziesz żałował tego cala. Ja wrzuciłem 18 i dobrze zrobiłem bo według mnie to ideał do B5. Załóż na to 215/40 lub 45 i lataj. Jak na 1BE będzie Ci za wysoko to wrzucisz Vogtlanda -35.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Kto na forum lata na 215/45? Chętnie bym looknął.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Między 215 a 225 jest minimalna rożnica w wysokości. Jak nie chcesz szpar załóż 215/45 Tylko to już lekki balon raczej
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Zależy jak trafisz.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
80Ah spoko wystarczy. U mnie w A80 2.8 (12v) 60Ah robi z nim co chce przez ostatnie 3 lata i dalej ma się bdb. Aku za mały ale udowadniam tu , że się da.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może i ostatnio pekł TRW ale pewnie miał tyle nalatane , ze gdyby to był MS czy kamoka to by pekł dużo wcześniej. Zresztą po co ryzykować. Jak coś jest gorsze to jest gorsze. Nie wiem tylko skąd opinie ludzi u których MS np wytrzymuje 40 tyś i wiecej. Mają jakieś super drogi? Jak masz zaufanego spredawcę to raczej podróbki nie kupisz.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chociażby przejrzyj ten wątek od początku. Obleć też inne fora i nie tylko nasze a4 a najważniejsze popytaj ludzi którzy tym handluja (mowa o tych których znasz bo obcy wciśnie Ci to na czym ma lepszy ineteres). Tak czy inaczej to ten sam syf i nikt za to nie ręczy. Według mnie minimum to RTS/Febi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wiekszość stawia wyżej MS pod wzgledem wytrzymałości. Pewnie ten sam szajs. Ja tam rodzine autem woże także odpuszczam te najtańsze wynalazki. Nie raz sie słyszało jak komuś wahacz pekł czy "kulka" wypadła z górnego któregos. Na heblach i zawiasie nie ma co oszczędzać.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Koniecznie daj znać. Sam chyba je kupie.
-
Wymiana termostatu WAHLER
masz klime? No mam. Jakbym nie miał to jakbym sprawdził temperaturę?
-
Wymiana termostatu WAHLER
A na kanale 49 nie masz temp oleju czasem? Ja 51 mam temp płynu a na 49 cały czas 0 bo nie mam czujnika w podstawie filtra.
-
szpilka napinacze rozrządu
W tej sytuacji dobrze wybrałeś.