Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chyba 400? RTS bodaj ok 900zl kosztuje a MS 500
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Z tyłu będzie ok a z przodu polecam ET 38-40. Dystanse jakie chcesz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Przy ET 45 i tak będzie popelina i bym założył dystanse tył 10mm a na przód 5-8mm ewentualnie też 10.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Pewnie standard 225/40 jeśli motor z tych słabszych to 215/40
-
Czym pomalowac springi?
Sprawdź i zdaj raport będzie dla potomnych.
-
Czym pomalowac springi?
Piaskowanie + proszek jak ma być porządnie.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Przejrzyj od razu pasek pk , klimy i od pompy w jakim jest stanie. Może też warto wymienić. Ogólnie wiesz co robić.
-
mts technik tanie i pytanie
Zdaj raport jak pojeździsz.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Jak jesteś uczciwy to popatrzysz doradzisz itp ale większość ma to w du..ie i ładuje klientowi to na czym ma największa marże albo mu zalega. Ogólnie ktoś kto nie ma zaufanego człowieka od takich rzeczy musi wiedzieć mniej więcej w co się pakować stąd takie wątki. Nie ma co dalej gdybać. Ja polecam HEPU bo nigdy się na tej firmie nie przejechałem. Jak do tego dojdzie więcej niż raz to przestanę ją polecać. Wydaje mi się, że chłopak wie co robić. Ma do wyboru co najmniej 3 firmy i 1 wyjście , wymienić pompę na nową. Niech sam wybierze jaka mu pasuje.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Nie no pytam bo chce się upewnić. Nie chce polecać ludziom ścierwa. Co do tych wszystkich pakowaczy typu ruville to nie idzie tego wyczuć. Teraz piszemy i jest ok a jutro już ładują w pudła śmietnik.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Nie wiem kiedy się pogorszyła ta ich jakość ale założyłem ich mnóstwo i żadna nie puściła. To Waszym zdaniem teraz Dolz przoduje?
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
No problem. W czym potrafie pomogę.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Może nie od razu "wymieniać wszystko" ale z głową. Pompę wymień i tyle szkoda to ciągnąć dalej. Będziesz coś chciał wal na pw i nie zaśmiecamy forum.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Nie wierz we wszystko co piszą na forach. Użyj intuicji:) Pytałeś o ori rozrządy itp więc wymiana pompy to raczej nie duży wydatek dla Ciebie.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Jest pod wiatrakiem i wiskozą mniej więcej. Nie ma do niej dojścia normalnie. Powiem Ci tak. Jak dla mnie nie wymieniaj. Jak ktoś sępi 120zł na pompę to ja nie wiem po co w ogóle auto kupować. Zacznie Ci ciec i co zrobisz? Będziesz drugi raz rozbierał? Jeszcze jak robisz to sam to pół biedy ale jak za to płacisz to weź dobrze się zastanów co robisz w ogóle.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Tak zrób a oszczędzisz sobie nerwów.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Nieee nie ma sensu. Jak się zesra to będziesz przód zwalał jak do wymiany całego rozrządu. Wymień komplet i masz spokój. Kup sobie pompę HEPU i przy następnym rozrządzie jej nie wymieniaj.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Bierz INA + pasek conti i nie kombinuj. Sprawdzony zestaw.
-
mts technik tanie i pytanie
Seryjny amor da jeszcze radę. Ja bym brał. Nie dam sobie głowy uciąć ale jeździłem na takich springach + amory bila B6 (albo B8) bodaj i było dla mnie odjazdowo. W tej cenie nic lepszego nie kupisz. to porządne springi.
-
mts technik tanie i pytanie
Według mnie SS to shit i nie jest tyle warte. W podobnej kasie kupuje się h&r czy kw. Poszukaj na necie ile nowe stoi. Po drugie pisałeś coś o komforcie a teraz propozycje gwintu podajesz? Po trzecie to gwint z paska B5 i tył nie pasuje do B5 tylko przód podchodzi.
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
Gwint TA miększy od springów vogtlanda. Kolego ten gwint to nowy kupiłeś czy może używkę z drugiej ręki?
-
mts technik tanie i pytanie
nie będzie taczki. -35 to nie gleba i siądzie jak trzeba. Jeśli masz teraz 1BA to przyłóż sobie metrówkę od ziemi przez środek koła do nadkola i odejmij 35mm. Będziesz widział ile siądzie. Rozumiem Twoje podejście do sprawy bo sam bałem się 18 i gleby ale obawy przed tym powodują przede wszystkim opinie ludzi którzy nigdy na czymś takim nie jeździli. -35 , fajny kulturalny amorek do tego i będzie cud miód. Pisze to ktoś kto przepierdzielił kupę kasy na testowanie różnych kitów xD
-
mts technik tanie i pytanie
Komfort to pojęcie względne. Bierz je. W tej kasie brak konkurencji. Według mnie lepsze od pro kita.
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
Coś tu się kupy nie trzyma. Vogtland nie jest twardy. Jeździłem na -35 w B5 była bajka. TA to beton dopiero.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
pro kit to tylko i wyłącznie -30 i tak miałem. Jakbyś zobaczył zdjęcie z profilu bardziej to byś widział jaka koza była. Dla mnie za wysoko czy to 17 czy 18.