Treść opublikowana przez Mesiah
-
Płyn dolewany do oleju zaraz przed wymiana.
http://allegro.pl/gdansk-liqui-moly-2640-engine-flush-oczyszczacz-i4753583487.html Osobiście polecam.
-
Sprężyny - wybór
Jak trzymają dobrze to można zostawić stare co by się w koszta nie ładować
-
Amortyzatory MS
Sam jestem ciekaw bo założyłem swój wątek. Szukam amorów do 60\40
- Sprężyny - wybór
-
Wyciek oleju przez uszczelke pod klawiaturą
Polecam Reinzosil. Jest mega.
- Jaki amor wytrzyma 60/40
-
Czy warto kupić te felgi? POMOC POTRZEBNA NA WCZORAJ
Koło ujdzie. Zero wsi. Tak trzymać
-
Jaki amor wytrzyma 60/40
Ponoć weitec to nie beton wcale. Może zależy od auta i amora
-
Czy warto kupić te felgi? POMOC POTRZEBNA NA WCZORAJ
Wszystko podejdzie.
-
Czy warto kupić te felgi? POMOC POTRZEBNA NA WCZORAJ
Nie wiem czy będą pasowały bo nie podajesz żadnych parametrów. No ale skoro siedziały na A6 to i do A4 powinny podejść.
-
Jaki amor wytrzyma 60/40
Wiadoma sprawa. Nie ukrywam , że auto na Weitecu 60/40 siada kozacko przy r18. Wygląda idealnie. Ciekawy jestem tylko czy da się jeździć na takim obniżeniu. To o -30 więcej niż mam teraz
-
Czy warto kupić te felgi? POMOC POTRZEBNA NA WCZORAJ
Niezależnie od wzoru 17 w tej cenie opłaca się kupić. Pod warunkiem , ze nie są spawane od groma itp. I radze się streszczać bo ktoś zaraz łyknie.
-
Jaki amor wytrzyma 60/40
Właśnie się targuje. Albo Sportline 50/40 albo Weitec 60/40
-
Amortyzatory MS
Nie polecacie. Minimum MTS to gwint. Jest dużo lepszy niż ich amory po 400zł za komplet ale i tak dalej jest kiepski. Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.
-
Sprężyny - wybór
Szukaj 1BE albo najlepiej Eibach pro kit -30 (poprawa fabryki). Najlepiej cały komplet i na przód też wrzuć. Będzie komfortowo i dużo lepiej z wyglądu. I pamiętaj , że lepiej dobra używana sprężyna niż nowy shit w tej samej kasie. Do -30 nie trzeba zmieniać amora. Zostaje fabryczny i nie wyleje się.
-
Jaki amor wytrzyma 60/40
Planuję wrzucić springi jak z tematu. Jaki amor ogarnie takie obniżenie bez skracania jego żywotności i pogarszania jego charakterystyki? Coś z KONI? B6 czy B8 raczej nie wytrzyma. Amor nie musi mieć zmiennej regulacji twardości. Mile widziane branie pod uwagę stosunku cena/jakość. Z góry dzięki
-
zawieszenie -40 VOGTLAND
Dobrej jakości zawias. Firma stara się robić raczej komfortowe zawiechy tak jak K.A.W. Ogólnie jeśli nie zależy Ci na regulacji to warto brać bo długo pojeździ. Jeśli chcesz gwint to nic nowego w tej cenie nie znajdziesz (mts , ta itp odpuść). Z nowych gwintów cena/jakość to AP (ok 2 tyś). Co do fotek z obniżeniem to szukaj na google.
-
Problem z akumulatorem
Jeśli kolego poziom elektrolitu jest w połowie i to nie z winy wylania to te aku jest już pewnie śmietnik. Płyty zasiarczone na 100% ale próbuj. Może jeszcze zimę przelatasz.
-
8,5"x18" A4 B5
Opona nieistotna. Ważne było ile wystaje rant felgi z przodu. W 8.5j i ET 30 z nadkolem na równo jakoś nie wierzyłem.
-
Ząbkowanie opon tył avant
Też je właśnie kupiłem. Doradzono mi , że one się praktycznie nie ząbkują bo mają fajną rzeźbę bieżnika. Ogólnie wyząbkowanych używek też nie widziałem a to dobry omen. Oponę polecam bo na wodzie jedzie stabilnie aż miło i jest cicha nawet przy 235/40.
-
8,5"x18" A4 B5
I to by się zgadzało.
-
Stozek K&N
jesli dolot to tylko tip najlepiej pod seryjna puche , stozek ..po co , oprocz parskania pod maska nic nie zyskasz
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tak ma być
-
Stozek K&N
Jasne , ze się da. Trzeba zrobić obudowę do stożka i dolot powietrza do niej. Dokładnie tak jak w fabrycznym filtrze. Niektórzy stosują mini beczki po piwie Ogólnie ja bym to wywalił.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
No jasne , ze nie kupi. Najgorszy shit sprzed lat wytrzymywał tyle ile teraz te z najwyższej półki. Tak jest ze wszystkim. Znając życie wytrzyma Ci z 3-5 lat jak zadbasz i od 2 w górę będziesz kontrolował stan elektrolitu.