Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Myślę ze na tym można poprzestać.
  2. Miałem to samo. Zjechałem z krawężnika i zderzak się odgiął. Nity wyskoczyły. Nie było opcji ich wciśnięcia więc obciąłem je do równego i przykręciłem całość odpowiednio krótkimi i grubymi blachowkrętami. Trzyma jak beton i polecam. Co do ślizgów nie podpowiem.
  3. Jeszcze nie. Czekam dalej na kolesia od dorobienia kluczy. Podłączyłem już centralkę i porobiłem kilka rzeczy. Az ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
  4. Mój ezektor okazał się zatkany. Do tego powietrze cofa się w stronę kolektora. Mały kruciec od dołu jest kompletnie zatkany. Chyba będę musiał kupić nowy.
  5. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Nowy pewnie tylko ASO i kolo stówki albo więcej?
  6. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Jakie miałeś objawy.
  7. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Chciałem się upewnić. Więc wychodzi na to , że jest uszkodzony. Widziałem ten filmik. Musze tylko podskoczyć do kogoś z kompresorem.
  8. Mesiah odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.8
    Owszem. Erling albo reinz i daj na to silikonu bo te pokrywy do super równych nie należą. U mnie ciekła nowa uszczelka. Silikon na to i jest spokój.
  9. Mesiah opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Oświeci mnie ktoś jak dokładnie powinien pracować ezektor? W moim dmuchając ustami powietrze idzie w stronę serwa ale i tez w druga (w stronę kolektora). Zaznaczone na zdjęcie czerwonymi strzałkami. Wydaje mi się że nie powinno tak być stąd słabe hamulce i kulawe obroty biegu jałowego. Cienki kruciec od spodu nie puszcza w żadną stronę (może potrzeba większego ciśnienia). Może jest sprawny i dopiero na podciśnieniu uszczelnia się w jedną ze stron? http://www.directupload.net/file/d/3763/jix3jmpj_jpg.htm
  10. No to chodzi , że z opisu aukcji wynikało że są z B7 3.0 tdi a to nieprawda. Albo robione z niewiedzy albo specjalnie.
  11. Pisze o tych gównianych zaciskach dwu tłoczkowych o których mnie ostrzegałeś niedawno. Dwóch sprzedających z allegro prawie władowali mnie na minę bo zarzekali się że to heble z B7 3.0 TDI. Nie wiem czy to nie 321 czasem było. Chciałem wkleić link ale aukcje się pokończyły. Chyba nic nie pokręciłem?
  12. Dodam tylko żebyś nie kupował tych wersji z dwoma tłoczkami i czterema klockami. Kiedyś myślałem że to jedno i to samo ale podobno nie.
  13. Musisz zmienić jarzma i najlepiej osłony tarcz bo te z 288 to popelina. Ogólnie badałem temat i odpuściłem 312. Zbieram graty pod 320. Tobie radze to samo jeśli lubisz polatać.
  14. Byłbym ostrożny z wysnuwaniem pochopnych opinii DEV to stary wyjadacz w kwestii hamowni i raczej wie co prawi. Hm sam nie wiem zbytnio jakie są różnice ale może średnica tłoka też się różni a to już robi dużo.
  15. Pompa nie jest napędzana od rozrządu więc nikt jej nie wymienia aż się rozleci. Nie rozumiem takiego podejścia. Nie kup tylko jakiejś badziewnej. Tylko Hepu albo SKF
  16. Ja do siebie niedługo wrzucam osłony. Dorwałem nawet ta na zbiorniczek wspomagania z paska v5. Szukasz jeszcze audi a4 sam naprawiam? Mam na kompie to może bym Ci w mailu podesłał. Ściągałem z torrenty.org ale trzeba mieć tam konto. Rejestracja kosztuje 12zł (sms). Jeśli nie korzystasz z torrentów raczej nie warto.
  17. Mesiah odpowiedział(a) na Wonski91 temat w 1.6
    Wygląda na to , że facet z allegro nie wkręcał i faktycznie zmienili kolory.
  18. Mesiah odpowiedział(a) na quattro87 temat w 1.8
    Do kompletu przydał by się tłumik (ina ok 200zł) bo nie wiadomo w jakim jest stanie. Ogólnie polecam rolki INA ( w pudełku zazwyczaj NTN czyli git) pasek Conti oraz pompa wody Hepu na metalowym wirniku ewentualnie SKF. Z Rouville nic już nie polecam. Jakoś ten pakowacz ostatnio słabe fanty pakuje do swoich pudełek Pisz do Dzika. Będziesz miał szybko i w dobrej kasie. Przy większym zamówieniu pewnie da rabat. No i nie będziesz się zastanawiał czy oryginał kupiłeś.
  19. Tak zrobię bo widzę przepływki dość tanie. Najwyżej zostanie na zapas. No i czekam na kabel bo chce logi zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.