Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. może i ładna.. jeździć też nią ktoś musiał sporo.. 200kkm w 3 lata [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 11:39 _________________________________________________ juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... ????????
  2. a co.. nie stać nas? Zrzuta po tysiaku i będziemy się KTS`ować.. Nareszcie skasujesz sobie "service"
  3. Mam jakas wersje z plyty dolaczonej do VAG'a + "update" licencyjny. Mam tez VAGa od hmmmm... ktora byla wystawiona w dziale o vagowaniu. Wezme to na spota we wtorek, to zobaczycie. Nich ktos zaberze laptka z XP, bo moze to jest ten bol, pls może zastanów się nad KTS`em a co... http://gladysek.com.pl/ow/d_silniki_kts.html
  4. i tak kupi BMW
  5. rzuca się w oczy
  6. ŁOJEZUU i browar Gratulacje Motur :oklaski:
  7. jednym jeżdżę, drugim się wożę
  8. Ja przygotowałem moją srebrną strzałę do sezonu Zmieniłem olej, płyny, tarcze i klocki P+T, łożyska tył, termostat, gumę na przegubie. Daję sobie spokój z rezaniem AFN`a do wiosny
  9. 5kkm na turbinie - nowe pojęcie wieczności
  10. Spanky, widziałeś że temu kolesiowi z Golfa już się ślimak AWX`owy wysrał?
  11. w sumie to mnie to wali gdzie... W-wa nie NY
  12. jak co roku
  13. Wolę Wolę
  14. Coś dla malika http://www.strong.pl/#ctx=home,contest,rules
  15. Ja w drodze powrotnej trafiłem na A6 z ledami ale to jest szeeeerokie, to dopiero koxik.. na niemieckich taflach, ale chyba jakiś rusek prowadził.. Trzymali się mnie równo od Marek do domku, nawet się ładnie pożegnali awaryjkami jak skręcałem pod bramę.. Niech im droga lekką będzie
  16. Najczęściej zmyłka.. jak nie jest zmyłka to stoją obok w misiowozie palą fajki i zacierają ręcę.. Mam puchę obok domu, wsadzają go raz na 2 miesiące na 3-4 godzinki..
  17. no ryli słabo
  18. Wiciu, luzik.. coś sobie kupisz w promce..
  19. tylko się ciepło ubrać.. żeby nie było zaraz: "ale tu pi....", albo "jedziemy bliżej ściany"
  20. Sebmis, weź VAG`a na spota bo muszę sprawdzić który wahacz mi puka
  21. Zarzucę jeszcze TV4 i "Włatców móch" i do wyra... Jeszcze 5 minut dłużej przed kompem i będę świecił
  22. heloł.. już nie mogę patrzeć na kompa.. cały weekend klepałem w klawisze.. Jutro do roboty ;(
  23. No proszę.. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4435001.html
  24. "większość ma proste rury i czyste d*py..."
  25. co 30kkm, jeżeli jeździsz mniej to zmieniaj zawsze przed zimą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.