Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. TRW najtańsze do ARM`a to koszt 120PLN.
  2. spetsnaz odpowiedział(a) na Serwo temat w Audi A4 B5
    ty masz tanioche.Dwumasa nie potrzebujesz wiec kompletne sprzęgło z robota nie wiecej niż 800 z rabatem Przy okazji zdejmowania skrzyni wymień simering na wale. Koszt około 80 PLN.
  3. spetsnaz odpowiedział(a) na Serwo temat w Audi A4 B5
    Poduszkę pod skrzynią również zmieniałeś? Przyczyną może być też uszkodzony docisk sprzęgła.
  4. http://www.youtube.com/watch?v=xIykNYywfew "nie przeginajcie.. w aucie..."
  5. Jeżeli zależy Ci na kosztach to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup Ferrodo FSL775, kosztują około 85PLN. Jeżeli masz tarcze hamulcowe w dobrym stanie to nie polecam kupowania tańszych produktów. Mieszanka z której jest robiona okładzina jest bardzo twarda, klocki starczą na dłużej, ale tarcza nie nadaje się do użytku. Jeżeli masz tarcze na wykończeniu, to możesz założyć coś tańszego.
  6. To jeszcze nic, największy problem jest z taśmą, stara nie pasuje a nowej nie ma jak włożyć. Pomimo tego, że przełączniki świateł, wycieraczek i kierunkowskazów z zewnątrz wyglądają podobnie, to jednak ich wymiana jest konieczna. Kombinacji przy instalacji, kostkach i poduszce też nie da się uniknąć. Lepiej już zamontować trójramienną z S-line`a niż rezać zwykłą od 98.
  7. Nom.. Suli ma zejebistą esę w dodatku w avancie[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 22:59_________________________________________________ Te.. kurfa.. ghost rider
  8. ale o co zapytac ? Pewnie jakie stalówki 16" podejdą do 3.0TDI w ASO powiedzieli ze nie istnieją stalówki 16" do 3.0TDI ani 17" stalówki do 3.0 TDI doradził żebym kupił tylko i wylącznie alu 17" i to najlepiej u nich szukam oryginalnych 16" alu jak by ktoś widział w dobrej cenie :gwizdanie: 17" nie produkowano w stalówce, a najniższe ET dla stalówki w 16" to 37. Więc mieli rację
  9. Witam! Problem dotyczy silnika AFN 1998r. Podczas przyspieszania, w niskim zakresie obrotów do 1500-1800rpm silnik traci moc. Odczuwalny jest spadek mocy oraz mocno dymi. Po przekroczeniu 1900-2000rpm silnik dostaje kopa, wraca moc oraz przestaje zostawiać za sobą chmurę. Kiedy autem ruszamy dynamiczniej, od początku wciskając pedał gazu szybciej, spadek mocy jest mniej odczuwalny, czasami wcale. Po podłączeniu VAG`a nie widać żadnych błędów. Dziś z powodu dużego ruchu nie było możliwości zrobienia logów. Dolot doprowadzony już do kultury, wszystko szczelne. Turbo wymienione na inne (sprawne, z innego AFN`a). Nie występują notlaufy, ciągnie spokojnie do 190km/h. Jutro postaram się podmienić N75 ze swojego AFN`a. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.
  10. Świece wymienia się wszystkie. Możliwe, że pozostałe nie dają odpowiedniej temperatury (później się rozgrzewają) lub tylko pobierają prąd.
  11. Mam prośbę, zrób zdjęcia tej skrzyni i pól numerowych które podajesz. Może się coś wymyśli. Czy na pewno podajesz numery z pola, które zaznaczyłem?
  12. Nie jest to skrzynia do TDI. Magic sprawdź oznaczenie które jest wybite na dzwonie skrzyni. Zewnętrzna górna część.
  13. sama obudowa tak, np CTE to silnik 1.8BNajlepiej by jednak było sczytać oznaczenie ze skrzyni.
  14. Nie przy tych oznaczeniach literowych. Dla A4 wychodziły one z oznaczeniami: DWJ,DVZ,DHX,DHY,DDK oraz CTJ pasować oczywiście będzie ale tak czy inaczej psu na budę ta skrzynia, inne przełożenie.
  15. skrzynię z Audi A8 z 1999, silnik 2.8BENZYNA
  16. spetsnaz odpowiedział(a) na Bettcher temat w Audi A4 B5
    Popraw wątek. Uzupełnij profil. Jeżeli masz silnik AHU tak jak napisałeś w prefiksie wiadomości to masz 90KM.
  17. http://moto.allegro.pl/item497046387_audi_a4_05_07_r_sedan_klapa_tyl_tylna_tylnia_kpl.html http://moto.allegro.pl/item502615541_klapa_tyl_sedan_audi_a4_0407.html
  18. walone jak nic, elementy słabo spasowane, lampy depo, lusterka malowane chromem w sprayu.. dziunk. aha.. i serii nie trzyma
  19. ragga, weź Ty się chłopie za robotę..
  20. zgadzam się , 1.8 T + elegancki chip i 174 konne 2.8 zostaje w tyle , gorzej z wersją 193 konną , gdyż idzie równo (osobiście sprawdzone) , albo jeszcze większy silnik , ja przymierzam się obecnie do kupna A6 2.7 biturbo , to dopiero wymiata z chipem pod 290 KM podejdzie do ośki??
  21. Adaś jak zwykle ..krótko zwięźle i humorystycznie ŁukaszuRy...kupiłem te króćce..i były w nich te uszczelki które mi zamówiłeś [br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 11:59:16 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/11 Koleżanki konkretne ...rąbał by jak młodą brzózkę ..tylko by wióry strzelały :kox: czym???
  22. i tak to pewnie było... czyli zaciski do wymiany kolego spetsnaz? lub do naprawy, znając wyceny naprawy zacisku polecam poszukanie czegoś nowszego na allegro.
  23. Nie pasują 288x15mm - ADR 280x13mm - AHU/1Z
  24. Ręczny ma samoregulację a rozciągnięcie linki nie wchodzi w grę. Tylne zaciski często ulegają uszkodzeniom (układ odpowiadający za hamulec ręczny). Najczęstszym powodem jest nieumiejętna próba wciśnięcia (a nie wkręcania) tłoczka przy zmianie klocków przez mechanika.
  25. Intercars A czy to jest jarzmo o oznaczeniu: LUC BDA559?? Tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.