Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tazman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tazman

  1. jak kolega wyżej pisze, do tego może być problem przy max skręcie nie podałeś jeszcze szerokości felgi, ale z racji tego, ze to ori audi to zapewne jest 8-8,5 cala
  2. bardzo ładne prace, jak na jednoetapową korektę b5 ładnie odżyło
  3. do b6 et w okolicach 30 jest ok, natomiast guma jest za duża, najlepiej by było 225/40/18
  4. bardzo ładnie, mogłeś wspomóc Rotona pędzelkiem i powinno do końca doczyścić ja właśnie wróciłem z Weselicha, zabawa przednia do 4 rano, blisko 400km za mną, ale straty są dojeżdżając do Garwolina dostałem sporym kamykiem z pod kół busa jadącego przede mną, efekt to ładnie rozwalona szyba przednia na wysokości dokładnie mojego wzroku od razu w Lublinie pojechałem do Hanesco i odprysk zalany żywicą i zabezpieczony przed dalszym pękaniem, ale i tak zaczynam szukać ori nówki szyby z czujnikiem
  5. ten srebrny to za uziemienie może robić ;-)
  6. jest też drugi problem...cena jak nie masz własnego zaplecza, maszyny itd. trzeba szykować minimum 1,5k
  7. z produktami Softa jest tak, że czy wybierzesz wersję do ciemnych czy do jasnych lakierów różnica jest praktycznie niezauważalna, przetestowanie na wielu forach detailingowych xMarcin95x świetna robota, musisz kiedyś mi użyczyć na testy tego softa pojechałbym na te klasyki, ale jutro mam w Wawie wesele, dziś przyjeżdża familia z którą razem jedziemy i pewnie nie uda mi się wyrwać tylko musisz wiedzieć, ze do zastosowania powłoki trzeba przeprowadzić pełną profesjonalną korektę lakieru, nikt nie kładzie powłoki na lakier bez korekty, do tego kładzenie wosku na świeżą powłokę to też nie najlepszy pomysł..
  8. Roton ma ph bliskie obojętnemu, nie powinien wyrządzić żadnych szkód
  9. ale to co, ta wymiana rozrządu spowodowała uszkodzenie uszczelki czy byłą już wcześniej walnięta ?
  10. muszę się wybrać na tą chemiczną
  11. Tomek, z tych najtańszych to ten K2 roton Niestety jak patrzyłem w Lublinie jeszcze tego nie ma, na allegro, lekko ponad 20 zł. z paczką wyjdzie http://allegro.pl/k2-roton-700ml-plyn-do-mycia-felg-i-kolpakow-i5414975606.html Hugo, widzę, ze nawet przypadkowo trafiłeś na reklamę klubu na płocie he he
  12. dobra robota Marcinie przy okazji, na 20 stronie jest porównanie tego nowego K2 Rotona do Tugi http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=34&t=10569&sid=ec2f594fb85a3489e6e0146e237556be&start=285 i jeszcze kilka fotek kolegi Gajek z działania tego K2, za swoją kasę jest świetny https://photos.google.com/share/AF1QipMwL_BJ0wFUOPUF2KzjgdGCOGshgQ4qobhbK-9nrZjsu0D9CY-ePmq7DyjhOuXM0w?key=bDExNnliYXhYX2VYX21xdGVLSEdqblNYbkZaeWxB Paweł, było 6 autek, kolega damlew93 zrobił fotkę to później wrzuci
  13. tazman odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    z tą grubością to jest tak, że czujnik czujnikowi nie równy, zależy czy jest poprawnie skalibrowany u mnie wychodzi 120-130um na ly7q
  14. będzie pogoda, zobaczycie może ktoś chciałby sprawdzić bezwypadkowość swojego auta, mam na stanie miernik lakieru, mogę zabrać na spota
  15. Już Panowie nie zmieniajmy tego co było ustalone, jest Arena i niech tak zostanie jak w tytule wątku. Dobra lokalizacja, dużo miejsca. Jak będzie deszczowo parking podziemny 0 na Olimpie i na tym bym zakończył dyskusję odnośnie miejscówki.
  16. http://www.foreca.pl/Poland/Lublin?details=20150621 ja tam nie widzę jutro deszczu, a z tego serwisu korzystam dość często i jest duża sprawdzalność jak pisałem wcześniej, potwierdzam swoją obecność jutro
  17. tazman odpowiedział(a) na bartoon temat w 1.8T
    manometr wkręcasz w miejsce czujnika
  18. tazman odpowiedział(a) na bartoon temat w 1.8T
    w 1.8t konieczność to sprawdzenie smoka i ciśnienia
  19. tazman odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    mocno dziwna sytuacja, niska cena zakupu mająca przyciągnąć jak najwięcej kupujących, do tego kradzież po 3 dniach... pewnie teraz handlarz ma kasę za samochód i drugą połowę będzie miał za części z auta...
  20. Ja też dziś wykonuję misję owinięcia taśmą, mam nadzieję, że zadziała bo roleta dość sztywno siedzi. Jak nie pomoże to kupujemy ten zestaw naprawczy
  21. całkiem, całkiem to wygląda, pytanie jak z wytrzymałością
  22. Ja ze swojej strony polecam Sava Intensa UHP. Śmigam na gumach 225/40/18 i zarówno na mokrym jak i suchym przewidywalne, dość ciche.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.